Přidání nočního vidění do videokamery Raspberry PI

Po měsících slibů, Raspberry PI videokamera konečně míří k hackerům a tvůrcům po celém světě. Samozřejmě, že první stavět s PI CAM k Grace stránky Hackaday by odstranily IR filtr, a to se tak stane [Gary] a jeho posádka na čtení hackerspace jsou první, kdo to dělají.

Jako [Gary] ukazuje ve svém videu, proces odstranění IR filtru PI Cam je extrémně fiddly. Získání filtru z videokamery zahrnuje odstranění snímače, jemně řezat ho s skalpelem a konečně přilepit celou věc zpět spolu s malým kouskem supergulu. Ne pro slabé srdce, a určitě ne pro nikoho bez poloviny dobrého lavice mikroskopu.

Pokud hledáte malinovou pi-napájenou bezpečnostní a bezpečnostní kameru, herní kameru, nebo něco pro aplikaci astronomie, je to způsob, jak to udělat. Možná budete chtít být opatrný při odstraňování IR filtru; [Gary] zlomil jednu videokameru na jejich první pokus. Dostali to, aby to fungovaly a kvalita obrazu vypadá docela dobře, jak je vidět na obrázcích níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Instalace Glados ve stropě vašeho domova

Nastavte toto svítidlo ve vaší ložnici, stejně jako můžete políbit vaše noci klidného spánku sbohem. Fanoušci portální hry franchise to uznou jako menší verzi megalomaniacal umělého inteligence z hry. Tento

3 Tipy pro Android Lollipop, který by každý jednotlivce Android měl rozumět

od zavedení operačního systému Android v roce 2008, má extrémně značná vylepšení i aktualizace. S novou verzí OS získáváme nové funkce, nové triky, více věcí, které usnadňují provoz i užitečné.

ALE myslet na (World Wide) uživatelé!

Historie je plná příběhů o technologii, která dává smysl designéra, ale není opravdu odpovídaly potřebám uživatelů. Vezměte koláčů. V roce 1929 muž jménem Duff si uvědomil, že by mohl těžit