5 speciálních aplikací pro domácí spouštěč pro Android

Jedním z nejjednodušších způsobů osvěžení zařízení Android je nainstalovat nový spouštěč. Chcete -li přejít na další úroveň, můžete také nainstalovat živé tapety, statické tapety a balíčky ikon. Podle použití každého jsme také sdíleli několik odpalovacích zařízení. Pokud vás zajímá, který spouštěč vám bude vyhovovat nejlepším, přečtěte si náš průvodce při výběru nejlepšího spouštěče.

Pro nezasvěcené je spouštěč aplikace, která vám umožní přizpůsobit vzhled vaší domovské obrazovky i zásuvku aplikací.

Musíte být obeznámeni s několika populárními odpalovacími zařízeními, jako jsou Nova, Apex, Aviate, Everything.me a APUS, ale zde je několik odpalovacích zařízení, o kterých jsem zjistil, že jste možná neslyšeli. Tyto odpalovače nejsou moc populární, ale jsou stejně dobré jako ty populární.

Před několika měsíci jsem sdílel několik podobných článků týkajících se několika méně známých spouštěčů Android, můžete si je přečíst zde a zde. Zkontrolujte je.

1. Homeux

Homeux je základní, ale má vysokou funkčnost a sleduje pokyny pro návrh materiálu v celé aplikaci. Každý aspekt Homeuxu má integraci designu materiálu, takže pokud jste milovníkem materiálu, budete si ji jistě milovat. Má také základní funkce, jako jsou složky a podpora widgetů. Pro několik funkcí, jako jsou odznaky pro oznámení, změna změny změny změny velikosti atd. Budete muset upgradovat na prémiovou verzi.

[GooglePlay url = ””/]
2. Lightlaunch

LightLaunch je spouštěč jedné stránky s 3D efekty. Je to stejně základní a minimální, jak se odpalovač může dostat. Je velmi lehký a přichází s tunami přizpůsobení. Možnosti přizpůsobení zahrnují animace, text, škálování ikon, témata ikon a mnohem více.

[GooglePlay url = ””/]
3. Shift Swipe Launcher

Shift Swipe Launcher je základní launcher, který využívá senzory vašeho telefonu, aby vám poskytl výjimečný zážitek. Má funkce, jako jsou složky, konfigurace widgetů, gesta, témata, podpora živých tapet atd. Prozatím je v režimu náhledu, takže s ním můžete čelit několika problémům, ale všechny chyby budou v blízké budoucnosti opraveny.

[GooglePlay url = ””/]
4. Rainbow Circle – Téma inteligentního spouštěče

Budu zde podvádět a zahrnout téma je tento seznam, ale jen proto, že toto téma je neuvěřitelně úžasné. Rainbow Circle je téma Smart Launcher třetí strany, které se liší od jakéhokoli jiného tématu, které jste kdy viděli.

[GooglePlay url = ””/]
5. Dash Home Launcher

Dash Home Launcher není jako váš průměrný launcher. Na první pohled nemusíte to považovat za atraktivní nebo přitažlivé (není), ale je to velmi funkční. To dává použitelnost a funkčnost nad vzhledem. Launcher pracuje kolem konceptu pluginů. Má pluginy pro spoustu věcí, jako je telefon, texty, kalendář, počasí, hudba atd. Všechny jsou snadno dostupné z domovské obrazovky.

[GooglePlay url = ””/]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Infuse 4 App for Apple TV již brzy, beta verze dnes

Infuse, prominentní aplikace pro iOS a další platformy, které umožňují nadšencům médií prohlížet si své filmy i televizní pořady v aplikaci, která nejen vypadá, že vypadá nejen Krásné, ale také

Akustický pravítko Pro pro iOS vám umožní určit vzdálenost využívající šumové vlny

, obchod s aplikacemi přetéká tak spoustou aplikací, které jsou rozděleny do tak spousty různých klasifikací, že pro jednotlivce může být často těžké objevit, co hledají, aby vypadali pro. Algoritmy

Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící