Jak nainstalovat aplikace specifické pro OEM na jakémkoli zařízení Windows Phone 8

, ačkoli velká většina aplikací Windows Phone 8 nalezená v obchodě WP je k dispozici každému spotřebiteli ve vlastnictví zařízení Windows Phone 8, The Totéž nelze říci pro ty, kteří vyhodí OEM. S výjimkou map Nokia a jednoho nebo dvou dalších museli ti, kteří nemají zařízení značce OEM, přežít bez aplikací, které konkrétní výrobce vyhodil do svých sluchátek. Naštěstí je po ruce řešení a přichází s laskavým svolením nikoho jiného než vývojáře XDA ve formě Nokia Portal.

Vzhledem k tomu, že Windows Phone 8 je stále poněkud bez klíčových aplikací, alespoň ve srovnání s podobnými iOS a Android, musí uživatelé platformy společnosti Microsoft vzít to, co mohou získat, a pokud to naznačuje, že v nákupu je vylepšení několika věcí, aby použila další Software výrobce, tak ať je to tak.

Metoda pro povolení softwaru označeného pro další zařízení Windows Phone 8, který má běžet na sluchátku, zahrnuje konfiguraci nástroje FIDDLER2 Web Debugging Fiddler2. Proces není zvlášť zapojen, ale přirozeně existují určitá opatření, která je třeba zvážit před potápěním v první hlavě.

Jakmile například použijete techniku ​​FIDDLER2 k spoof aplikace do myšlení, že vaše zařízení byla vytvořena jinou značkou, musíte se opatrně ujistit, že budete mít tyto aplikace vytvořené tak, aby vyhovovaly nativní rozlišení vašeho displeje. Deviating by mohl z dlouhodobého hlediska vyhodit všechny druhy problémů, takže pokud uděláte fantastickou spuštění aplikace z konkurenčního OEM na zařízení Windows Phone 8, vyberte si ty, které jsou vhodné pro vaše rozlišení.

Jak poznamenal vývojář v původním příspěvku na XDA:

Vzhledem k novému zde Drive+, který stojí peníze bez tohoto „hacku“, odstraním tuto aplikaci z internetu 20. července.

S ohledem na to se možná budete chtít rychle dostat, proto si prosím přejete, pokud si přejete začít s touto relativně jednoduchou, ale prospěšnou úpravou.

Pokud se vám podaří vstávat a běžet s mod, dejte nám vědět, jak to pro vás fungovalo.

(Zdroj: vlákno fóra XDA-Developers)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací Windows Phone 7 a prozkoumat mnohem více aplikací pro váš smartphone Windows Phone 7.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jeep Wrangler dostane tlakovou vodu přímo z nárazníku

[ED] dostal docela inovativní s hack, který přidává natlakovaný vodovodní kohoutek k jeho Jeep Wrangler. Kohoutek na zadním travelu nárazníku ho nyní umožňuje hadici z vozidla po muddingu, opláchněte potápěčskou

BitTorrent Remote for Android nyní nabízený ke stažení

Torrenting je jednou z hlavních metod webových jednotlivců, kteří chytí svůj digitální obsah. Zatímco většina médií nabízených na nejvyšších veřejných stránkách spadá na nesprávnou stránku právních předpisů z hlediska porušení

Video: 50 návrhů, stejně jako techniky pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

se dvěma novými chytrými telefony a zcela novou softwarovou aplikací v iOS 8, mají i dlouhodobé jednotlivce Apple Gadgets Setkali jsme se s něčím objevovací křivkou, stejně jako jsme tu