Jak nainstalovat aplikace specifické pro OEM na jakémkoli zařízení Windows Phone 8

, ačkoli velká většina aplikací Windows Phone 8 nalezená v obchodě WP je k dispozici každému spotřebiteli ve vlastnictví zařízení Windows Phone 8, The Totéž nelze říci pro ty, kteří vyhodí OEM. S výjimkou map Nokia a jednoho nebo dvou dalších museli ti, kteří nemají zařízení značce OEM, přežít bez aplikací, které konkrétní výrobce vyhodil do svých sluchátek. Naštěstí je po ruce řešení a přichází s laskavým svolením nikoho jiného než vývojáře XDA ve formě Nokia Portal.

Vzhledem k tomu, že Windows Phone 8 je stále poněkud bez klíčových aplikací, alespoň ve srovnání s podobnými iOS a Android, musí uživatelé platformy společnosti Microsoft vzít to, co mohou získat, a pokud to naznačuje, že v nákupu je vylepšení několika věcí, aby použila další Software výrobce, tak ať je to tak.

Metoda pro povolení softwaru označeného pro další zařízení Windows Phone 8, který má běžet na sluchátku, zahrnuje konfiguraci nástroje FIDDLER2 Web Debugging Fiddler2. Proces není zvlášť zapojen, ale přirozeně existují určitá opatření, která je třeba zvážit před potápěním v první hlavě.

Jakmile například použijete techniku ​​FIDDLER2 k spoof aplikace do myšlení, že vaše zařízení byla vytvořena jinou značkou, musíte se opatrně ujistit, že budete mít tyto aplikace vytvořené tak, aby vyhovovaly nativní rozlišení vašeho displeje. Deviating by mohl z dlouhodobého hlediska vyhodit všechny druhy problémů, takže pokud uděláte fantastickou spuštění aplikace z konkurenčního OEM na zařízení Windows Phone 8, vyberte si ty, které jsou vhodné pro vaše rozlišení.

Jak poznamenal vývojář v původním příspěvku na XDA:

Vzhledem k novému zde Drive+, který stojí peníze bez tohoto „hacku“, odstraním tuto aplikaci z internetu 20. července.

S ohledem na to se možná budete chtít rychle dostat, proto si prosím přejete, pokud si přejete začít s touto relativně jednoduchou, ale prospěšnou úpravou.

Pokud se vám podaří vstávat a běžet s mod, dejte nám vědět, jak to pro vás fungovalo.

(Zdroj: vlákno fóra XDA-Developers)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací Windows Phone 7 a prozkoumat mnohem více aplikací pro váš smartphone Windows Phone 7.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Online kurz iPhone Photo Academy vám může pomoci při vaší mobilní fotografické hře [recenze]

, jak se říká, nejlepší vačka je ta, která je vždy s vámi v kapse. A to platí zejména pro iPhone, protože iPhone byl go-to cam nejen průměrných Joes, ale

Nové vykořisťování PS4 5.0x by mohlo útočníkům umožnit přístup k konzole v režimu REST

PS4 Sony je cílem hackerů již několik let, a zatímco někteří z nich pracují na otevření hardwaru, nebo Útěk z vězení, ostatní se k nim snaží získat přístup z mnohem

Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít