Razoria Vinyl Skin pro iPhone 4s a iPad 2 [recenze]

bez ohledu na to, zda milujete nebo nenávidíte Apple, obdivujete nebo nesnášíte nebo nesnášíte, nebo jen prostým způsobem; Jasně se nestará o společnost, nikdo nemůže popřít, že neustále chrlí krásné produkty. Design étos však není jen o samotném produktu, pokud si někdy uděláte čas na kontrolu balení, ve kterém přichází váš nový iPhone, Apple TV nebo iPod Shuffle, všimnete si, že je to prostě „správné“. Ztratil jsem počet, kolikrát jsem zakoupil produkt od jiného výrobce, jen proto, aby byl doručen v mamutí krabici, která je plněná ochranným obalem bublin, pak zjistit, že produkt uvnitř je zaplaven bezplatným a nevyužitým prostor.

S ohledem na to si myslím, že je spravedlivé říci, že Apple vkládá do celého procesu hodně přemýšlení Maloobchodní prodejny po celém světě. Jak jsou sofistikované a poutavé produkty, jako jsou iPhone a iPad, vždy existuje část, která touží po schopnosti přizpůsobit naše produkty a poskytnout jim trochu zvláštní dotek, který nějakým způsobem představuje naši osobnost. Naše potřeba pohrávat a změnit je to, co dělá věci jako ochranné kůže, případy a pokrývá takový populární další nákup.

Konkurence je na trhu IDEVICE příslušenství těžká, přičemž řada velkých společností soutěží proti výběru menších nezávislých obchodníků za omezenou službu, která existuje. Jedno z nejnovějších dětí v bloku je řada ochranných kůží známých jednoduše jako „Razorria“, která sama o sobě vyvolává smysl pro divadlo, ale když se do této řady hlouběji kopíte, uvědomíte si, že má předchozí rodokmen a ztělesňuje přísloví Phoenix z plamenů stoupá na slávu. Řada RAZORIA SKINS byla dříve k dispozici pod přezdívkou ISKINZA na zadním konci roku 2010, ale kvůli nepředvídaným scénářům muselo výrobky stáhnout. Pokud by se jednalo o živé zprávy, pak byste slyšeli hlasitý buben, protože Razorria způsobí, že je triumfální návrat do komunity s obnoveným pocitem vitality a účelu a dodává řadu kvalitních ochranných kůží pro iPad, iPhone a iPod Touch.

Nyní, když je historický úvod z cesty, můžeme vstoupit na klíčovou část, která je samotný produkt. Jak je uvedeno výše, řada Razoria je k dispozici pro zařízení iPad, iPhone a iPod Touch a přichází s řadou možností v závislosti na tom, jakou barevnou variaci potřebujete a pro jaké zařízení je to vlastně. Recenzní jednotky, které mi byly zaslány, byly vinylovou kůží Folzi iPad 2 a Zumoki iPhone 4S Skin. Samotné kůže se vyrábějí z vinylového materiálu 3M Controltac, který zaručuje kvalitu a sílu, a jsem si jistý, že se jedná o standardní materiál pro ochrannou produkci pokožky v celém odvětví kvůli jeho pozoruhodnému napětí a kujnému vlastnostem. Každá kůže je tvořena ze tří vrstev, přičemž první z nich je podkladový film, druhý skutečný vinylový lepidlo a třetí ochrannou vrstvu, která je vybavena anti-UV a anti-škrábáním povlakem.

Kvalita produktu je irelevantní, pokud když dorazí k vašim dveřím, je zbité mimo použití. Naštěstí se zdá, že tým za Razorria sleduje ve stopách Apple, když se týká dodávání adekvátního, vhodného pro účelové balení. Kůže dorazilo se zaznamenaným dodáním, což naznačuje, že byl vyžadován podpis, a v robustní lepenkové obálce A4 pro maximální ochranu během tranzitu. Uvnitř obálky byly samotné skutečné kůže navíc zabaleny uvnitř jasného ochranného pouzdra, které během tranzitu poskytovalo další prvek ochrany a po dodání byly v nejlepším stavu. První věc, kterou si všimnete při jejich odebrání z paketu, je naprostá živost těchto vinylů. Nikdo nemohl obvinit designéry z toho, že jsou nudné nebo světské, protože všechny různé varianty kůže jsou tvořeny jasnými, kontrastními barvami, které oživují IDevice a určitě se ujistí, že vydržíte z davu.

Spolu s vinylovými kůží obsahoval balíček dva tištěné vložky, které byly vytištěny na kvalitě, tlustém papíru a vypadaly velmi profesionálně. Jedna z karet poskytuje jasné a stručné pokyny pro instalaci, jak aplikovat kůži Razorria na vaše zařízení, zatímco druhá používá 10% slevu na další nákup na adrese www.razoria.com (to bude pravděpodobně omezená nabídka, takže don don don don ‘T buďte naštvaní, pokud to nepřichází s vaším balíčkem). Jednoduchost a hodnota zahrnutí těchto dvou tištěných vložek nesmí být přehlížena. Relativně málo času by majitelům trvalo výrobu a tisk těchto karet, ušetří mnoho uživatelů čas a podporuje e -maily s žádostí o podporu instalace a pomoc.

Použití kůží na mé zařízení bylo relativně bezbolestný úkol, přičemž vinyl byl dokonale řezán a bez problémů se odlupoval zadní kryt. S předchozími kůžemi, které jsem si koupilnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky

Opravdové povolení softwaru Microsoft: Windows 10 za pouhých 12 $, Windows 11 za 19 $, kancelář za 25 $, mnohem více

, stejně jako cokoli jiného, ​​jak se zdá, že je mnohem více a mnohem dražší, Keysbuff je právě tady Pomozte nám ušetřit peníze za několik životních potřeb, ať už jste

LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál]