10 iOS 10.2 Twices útěk z vězení, které stojí za to se podívat na tento týden

Je to opět doba týdne, kde se vydáme na Cydia, abychom našli některé z nejnovějších nebo alespoň nedávno aktualizovaných vylepšení útěku z vězení, které funguje na nejnovějším jailbreakiable firmware iOS 10.

Všechno, co poukázalo na níže, je bezpečné pro iOS 10.0 až do aktuální verze firmwaru IOS 10.2 připraveného na útěk z vězení na kompatibilních zařízeních iPhone, iPad a iPod Touch, takže se můžete podle libosti nainstalovat, aniž byste se museli příliš obávat nekompatibility.

Myslíme si, že níže jsou uvedeny některé skutečné prospěšné vylepšení útěku z vězení, které mohou váš zážitek z iPhone nebo iPad posunout na další úroveň, a přestože jsme v předchozích článcích zde za poslední týden za poslední týden zakryli, myslíme si, že jsou v pořádku stojí za druhou zmínku.

Takže s tím z cesty, pojďme jen skočit ideální, že?

Kaze (BigBoss, zdarma)

Přepínání mezi aplikacemi je v těchto dnech mnohem vylepšeno, ale s Kaze se věci dělají o krok dále. S horkými rohy a rychlým přepínačem pro aplikace je to jeden z každých uživatelů, který si musí vyzkoušet.

Sensible (BigBoss, zdarma)

Nemocný z toho, že jste vlastně stiskli na tlačítko vašeho iPhone, abyste jej aktivovali? Jsme, což je místo, kde přichází Sensible. S tímto vylepšením můžete nakonfigurovat ID Touch tak, aby dělal nejrůznější věci, a odstranit potřebu skutečně stisknout tlačítko.

BATTELIFE (BIGBOSS, ZDARMA)

Mají baterii, která nefunguje tak dobře, jak to bývalo? S BatteyLife pro iOS 10 můžete zkontrolovat zdraví této baterie a také se podívat jakýmkoli způsobem. Nejlepší pro bateriové pitomce tam venku.

Cibule (BigBoss, zdarma)

Vyjměte vrstvu z ovládacího centra, takže vše ještě lichotí než dříve a ikony vypadají, jako by se vznášely. Je to opravdu úžasný efekt!

Eyeplugs (BigBoss, zdarma)

Nesnášíme to, když se oznámení o aplikacích objeví v inopportune momenty, zejména při hraní her. U očí mohou uživatelé nastavit iOS tak, aby zobrazovali oznámení bannerů pouze tehdy, když uživatel chce, na základě aplikace po aplikaci.

ReformX (BigBoss, zdarma)

Nanesení domovské obrazovky a ikony s užitečnou funkcí předvolby pro ukládání a sdílení konfigurací. Navíc podrobnosti naleznete v našem vyhrazeném příspěvku na ReformX zde: ReformX pro iOS 10 umožňuje přizpůsobit ikony aplikací pro domácí obrazovku, vytvářet a sdílet rozvržení, další.

Nougatfolder (BigBoss, zdarma)

Chcete mít v iOS složky ve stylu Android Nougat? Už nechci! O tom mnohem více najdete: Jak získat složky podobné Android Nougat na iOS 10.

Spin (BigBoss, 0,99 $)

Spin Break Break Twix je to, jak by vypadalo ovládací prvky zámku obrazovky, kdyby byly vytvořeny někým, kdo má mnohem více světlice než lidé, kteří zjevně vytvořili ty pro iOS. Drsný? Možná. Je to však naprosto pravda.

Falcon (BigBoss, 1,49 $)

Přidejte přepínače a věci jako poznámkový blok a webový prohlížeč do obrazovky iOS Lock a oznámení. Přečtěte si mnohem více o vylepšení zde: Falcon Supercharges iOS 10 Lock Obrace a oznámení.

App Center (BigBoss, 3,99 $)

Nikdy nemůžete mít dostatek možností spuštění aplikace a multitasking. App Center přináší aplikace do Control Center a dokonce je nechává běžet na svých vlastních stránkách, které mohou mít různou velikost. Úžasné věci a stojí za to 4 $. Přečtěte si mnohem více o App Center zde: App Center for iOS 10 vám umožní otevřít nedávno použité aplikace jako stránky Control Center.

Možná byste se také chtěli podívat:

Pokemon Go 1.27.3 a 0,57.3 Hack je k dispozici ke stažení

iOS 10 / 10.2 / 10.1.1 Kompatibilní vylepšení útěku z vězení na Cydia [List]

Nainstalujte pomocník Tutuapp na iOS 10 bez útěku z vězení [není vyžadován počítač]

Získejte neuvěřitelně Mario Run 1.1.2 Hack se všemi odemčenými úrovněmi, tady je jak

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tweet-a-watt vyhraje zelenější gadgets design soutěž

Tým za tweet-a-watt / watcher jen vyhrál první cenu na konkurenci Gladerer Gadgets Design. Zařízení je hacknut zabít watt, který přenáší spotřebu energie pomocí xbee. Po odhlášení náhledu konkurentů Dvice

5 nejlepších widgetů obrazovky domu pro widgety Android

byly součástí Androidu, protože navždy, po celou dobu existence platformy. Z pohledu toho ani nikam nechodí. Mnoho lidí je objevuje užitečné, jak skutečně jsou. Tyto malé applety umožňují jednotlivcům rychle

Vestavěný webový server je vše o Creative Formátování

Podívejte se zde a najdete všechny druhy vložených webových serverů. Tenhle nevypadá tak zajímavé, zejména proto, že je to jen nic zapojena do vývojové desky. Ale pro nás zajímavá část