Stáhněte si tapety Oppo F11 Pro Stock

Prominentní výrobce smartphonů Oppo představil v březnu miniaplikaci střední třídy. OPPO F11 Pro sbaluje skvělé specifikace. Stejně jako v pop-up přední kameře, extrémně bitů rámečkové obrazovky a mnoho dalších. Když už mluvíme o tom, máme pro vás všechny 8 plnohodnotných hd+ Oppo F11 Pro. Rozlišení je 1080 x 2340 pixelů a poměr prvků 20: 9.

Oppo F11 Pro vypadá působivě naruby (ale je tu i o tom později). Obrazovka nemá ani výřez, ani žádný typ zářezu. Je to jen nepřetržitá obrazovka s velmi velmi malými rámečky. Poté, co to řekl, Oppo prohlašuje, že obrazovka má vlastní beran. Ano, zkontrolovali jste to správně. Aby se ušetřilo energii, Oppo namontoval IPS LTPS IPS s RAM, ačkoli velikost není známa. Ať už je to cokoli, pojďme se na tapety Stock Appos F11 Pro, než půjdeme se specifikacemi.

Tapety Oppo F11 Pro Stock

Přestože čínské značky smartphonů mají od Apple těžkou motivaci, pokud jde o tapety na zásoby, konečné výsledky jsou vždy skvělé. Tapety zásob Oppo F11 Pro vypadají nádherně a také mi připomínají velké staré časy Nokia. Mějte na paměti výchozí modrý styl Nokia minulosti? Několik z 8 tapet na zásoby mě právě vzalo z paměťového pruhu. Tapety Oppo F11 Pro Appons Oppo F11 Pro jsou opět kvalitou HD+. Kromě toho je rozlišení a poměr prvků 1080 x 2340 px, respektive 20: 9.

Chcete -li stáhnout tapety Stock Stock Oppo F11 Pro, stačí přejděte na níže uvedený odkaz Google Disk (původní kvalita). Zkontrolujte také naši galerii tapet (JPG). Nezapamatujte si, abyste si vzpomněli na surfování naší celkové sbírky tapet na zásoby.

Stáhněte si tapety Oppo F11 Pro Stock

OPPO-F11-PRO-STOCK-WALLPAPERS.zip

Získejte všechny tapety
OPPO F11 Pro

OPPO F11 Pro
Micro-USB v roce 2019

Vzpomínáte si na úlovek, který jsem zmínil dříve? Rozhodnutí společnosti Oppo poskytnout samotnému mikro-USB portu F11 Pro jen zkazilo jinak působivý smartphone. Stejně jako v, Oppo F11 Pro zahrnuje velký 1 6,4 ″ LTPS IPS LCD panel. Obrazovka je plná HD+ (1080 x 2340 px) v rozlišení a poměr prvků je 20: 9 (totéž platí pro tapety zásob).

Oppo F11 Pro je poháněn čipovou sadou MediaTek, zejména Helio P70. SOC je spojen s MP3 MALI-G72. Pokud jde o RAM, Oppo F11 Pro obsahuje 6GB paměti. Vnitřní paměť je 64 GB. Skener otisků prstů se nachází v zadní části Oppo F11 Pro.

Duální kamerový systém

Oppo F11 Pro obsahuje dvě hlavní vačky. Máme senzor 48MP (f/1,8) společně s 5MP hloubkovou kamerou. 48MP CAM slibuje nízký hluk a ostrost na obrázcích díky pixel binning. Předem existuje motorizovaný vyskakovací systém pro fotoaparát 16MP selfie.

Napájení baterie i Android

Power Pack 4000mah je vyvinut do Oppo F11 Pro. Udržování to znamená, že je zde nabíjení VoOC 3.0. Podle nároků OPPO je 80 minut vše, co je potřeba k úplnému poplatku za baterii. Znovu je zklamáním, zde je vidět datovaný mikro-USB port.

Související stahování:

Vivo X30 Prowallpapers

Redmi K30 5G tapety

Tapety Nokia 6.2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako

MOC GRATULUJEME VÝHERCI 555 časovače SOUTĚŽE!

, často to nejlepší motivace je omezení. 555 Časovač znamená „jedna věc“ – porovnává napětí na pár prahové hodnoty, jakož i výstupů signál odpovídajícím způsobem. Je to dva komparátory, napětí

5 Tech nabídek pod 50 $ [2016 Holiday Gift Guide]

, který řekl, že nákupní technologie pro sebe nebo blízké musí být drahá a rozbít banku? S našimi technologickými obchody vám poskytujeme okamžitý přístup k řadě fantastických produktů, které se