Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat!

V současné době iOS používá aplikaci Mapy Google Maps Apple. Co to naznačuje, je; Apple nevlastní data používaná aplikací, ale místo toho vytvořila shell, ve kterém je umístěn produkt Google. Bez své vlastní domácí mapy je Apple omezena službou, kterou mohou poskytnout svým koncovým uživatelům. To vytváří závislost na Googlu od společnosti Apple a s tím, že Google je přímým konkurentem operačního systému Android, zdá se, že možná přijde čas, aby byla tato závislost snížena.

S nákupem technologií C3 má Apple nyní tři společnosti pod jejich názvem, které pracují na vytvoření nové aplikace Map, která bude pouze jejich vlastní. Jak si možná pamatujete, Apple zakoupila hlavní základnu v roce 2009 a v loňském roce zakoupili Poly9. Poly9 je také 3D mapovací společnost a ukazuje, že Apple je mnohem více než závažný při vytváření této nové funkce. C3 Technologies používá metodu odtajněné vládních raketových podpory k vykreslení detailů budov, stromů a dokonce i menších předmětů, které by zase mohly být použity k konkurenci s ulicí Google.

Jak jsem již uvedl, vytváří to výhodu pro Apple pro přerušení příslovečné pupeční šňůry a nadále být nezávislým gigantickým, že jsou. Vím, že předtím, než jsem se rozhodl přejít na iPhone 4, použil jsem navigaci Google v mapách, abych získal pokyny kdekoli v mém autě. Vždy mě potěšilo aplikaci Maps Google a opravdu se těším, až uvidím, co Apple přinese na stůl. Nedávno jsme viděli, že společnost Nokia přinesla jejich aplikaci HTML5 na jiná zařízení pomocí webového prohlížeče, což byl další krok k tomu, aby se tam spoustu uživatelů vylepšily vylepšený zážitek z mapování.

Chcete -li vám představit, jak úžasný je C3, podívejte se na videa, která jsme vložili níže:

Věřím, že nové mapy iOS neuvidíme až do příští generace iOS, takže bych ještě nedržel dech. Uděláme maximum, abychom vás všechny informovali, protože k tomu získáme mnohem více informací. To může stačit důvod, proč Apple vybrat větší obrazovku v jejich iPhone příští generace, takže mapy jsou při jízdě lépe čitelné.

Pokud jste zajímavé vidět, jak C3 Technologies přichází s těmito mapami s odkládáním čelistí, musíte si toto video absolutně prohlédnout:

(přes 9to5Mac)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Zabraňte náhodnému probuzení obrazovky na zařízeních Samsung

Nehodné probuzení obrazovky může někdy způsobit problémy. Vzpomínám si, jak moje Galaxy S9 zavolala někomu, aniž bych mě věděl, zatímco jsem to měl kapsu. Nehodné probuzení obrazovky může také způsobit