Apple získává technologie C3 a přidává realisticky vypadající 3D mapy do iPhone [video]

Apple se zdá být stále na trhu, aby přepracoval mapy iOS a utekl ze back-end Google. S nedávným nákupem 3D mapovacích společností C3 Technologies to prostě mohou udělat!

V současné době iOS používá aplikaci Mapy Google Maps Apple. Co to naznačuje, je; Apple nevlastní data používaná aplikací, ale místo toho vytvořila shell, ve kterém je umístěn produkt Google. Bez své vlastní domácí mapy je Apple omezena službou, kterou mohou poskytnout svým koncovým uživatelům. To vytváří závislost na Googlu od společnosti Apple a s tím, že Google je přímým konkurentem operačního systému Android, zdá se, že možná přijde čas, aby byla tato závislost snížena.

S nákupem technologií C3 má Apple nyní tři společnosti pod jejich názvem, které pracují na vytvoření nové aplikace Map, která bude pouze jejich vlastní. Jak si možná pamatujete, Apple zakoupila hlavní základnu v roce 2009 a v loňském roce zakoupili Poly9. Poly9 je také 3D mapovací společnost a ukazuje, že Apple je mnohem více než závažný při vytváření této nové funkce. C3 Technologies používá metodu odtajněné vládních raketových podpory k vykreslení detailů budov, stromů a dokonce i menších předmětů, které by zase mohly být použity k konkurenci s ulicí Google.

Jak jsem již uvedl, vytváří to výhodu pro Apple pro přerušení příslovečné pupeční šňůry a nadále být nezávislým gigantickým, že jsou. Vím, že předtím, než jsem se rozhodl přejít na iPhone 4, použil jsem navigaci Google v mapách, abych získal pokyny kdekoli v mém autě. Vždy mě potěšilo aplikaci Maps Google a opravdu se těším, až uvidím, co Apple přinese na stůl. Nedávno jsme viděli, že společnost Nokia přinesla jejich aplikaci HTML5 na jiná zařízení pomocí webového prohlížeče, což byl další krok k tomu, aby se tam spoustu uživatelů vylepšily vylepšený zážitek z mapování.

Chcete -li vám představit, jak úžasný je C3, podívejte se na videa, která jsme vložili níže:

Věřím, že nové mapy iOS neuvidíme až do příští generace iOS, takže bych ještě nedržel dech. Uděláme maximum, abychom vás všechny informovali, protože k tomu získáme mnohem více informací. To může stačit důvod, proč Apple vybrat větší obrazovku v jejich iPhone příští generace, takže mapy jsou při jízdě lépe čitelné.

Pokud jste zajímavé vidět, jak C3 Technologies přichází s těmito mapami s odkládáním čelistí, musíte si toto video absolutně prohlédnout:

(přes 9to5Mac)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple má nyní více než 1 miliarda zařízení v aktivním využití po celém světě

Čtvrtletní výsledky Apple byly dnes zveřejněny, a zatímco všechna čísla, která získávají největší pozornost, bývají příjmy, marže a údaje o prodeji pro věci jako IPad, Mac a iPhone, Apple sdílí

PlayStation 4 Dualshock 4 Controller nyní pracuje bezdrátově s PS3

, pokud existuje jedna věc o společnosti Sony PlayStation 4, která je rozhodně mnohem lepší než jeho předchůdce, je to ovladač Dualshock 4. Dualshock třetí generace přišel poněkud velkou kritiku,

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče