Zdá se, že Apple Pay Money začal svou celosvětovou zavádění

Apple Pay Cash, Apple je alternate k paypal druhů, který umožňuje jednotlivcům odesílat a získat peníze mezi sebou využívajícími Apple Pay, se zdá být v držení v držení nových zemí dnes.

Poté, co generální ředitel Tim Cook teprve nedávno uvedl, že Apple Pay se letos týká Brazílie, někteří jednotlivci hlásí, že tato funkce je nyní nabízena společně s hotovostí Apple Pay, s rumblingy z Apple Pay Money, které se odehrávají ve Velké Británii, Irsku, stejně jako stejně jako Také Španělsko.

Tato funkce, která umožňuje odesílání peněz pomocí aplikace Stock Messages, umožňuje jednotlivcům posílat peníze využitím jakéhokoli typu svých karet zaregistrovaných Apple. Transakce jsou bezplatné za platby odeslané pomocí debetní karty, ačkoli platby, které využívají kreditní skóre, budou podléhat 3% poplatku za nákup za pokrytí poplatků spojených s těmito transakcemi.

Zatímco Apple Pay Money debutoval v loňském roce pouze ve Spojených státech, příchod funkce v jiných zemích znamená, že poprvé poškodil bezplatné americké hranice. Jeden problém však stále zůstává, když jednotlivci delegovali otázku, zda platby budou fungovat do země v zemi. I když se očekává, že takové transakce budou bezpochyby dokončeny, není jisté, zda v takových případech bude zahrnuty nějaký typ dalších poplatků za odeslání nebo získání oslav.

Apple Platí peníze velmi poprvé zavedené pod zavedením iOS 11.2 pro jednotlivce, kteří nejsou beta v prosinci, a také trvalo tři měsíce, než tato funkce zavedla mezinárodně.

Dosud nemáme časové úseky, kdy mohou jednotlivci v jiných zemích očekávat, že se také připojí k rozjetému vozu, ale očekáváme, že jej Apple bude chtít zavést dříve než později – i když pouze shromáždit všechny tyto 3% poplatky za obchod.

(Via: 9to5Mac | Spodní zdroj obrázku: Twitter)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iPhone X vs Galaxy S9: Zde je to, co se zdá, že vlajková loď Samsung 2018 je ve srovnání s Apple 2017

iOS 11.2.6 Aktualizace útěku z vězení: září a základnu kompatibilní pro iOS 11.1.2 přineste zpět a také útěk z vězení

iOS 11.3 Beta 4 Stáhnout datum vydání Očekávání pro iPhone i iPad

Stáhněte si Gapps 8.1 ARM64 APK pro OnePlus, Pixel, Nexus Gadgets a další

Jak snížit iOS 11.2.6 na iPhone, iPad, iPod touch

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.6 IPSW a OTA s opravou pro zprávy, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Electra nebo Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Nedovolaný Apple Silicon IMAC se objevil v novém protokolu nehody Xcode

, které Apple pracuje na tom, aby se nový iMac na trh a nyní neohlášený produkt objevil v protokolu nehody Xcode. Vzhledem k tomu, že se Apple nastaví na přemístění

Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však

1 metr POV

Zde je pro vás další projekt POV. Je to docela velké, v průměru 1 metru, ne tak velký jako hloupě podstatné. To je zajímavé o tomto zobrazení je, že má