Chladný chladič, šití není potřeba

, když jdete na pláž nebo na camping výlet letos v létě, všimněte si přesně, jak zabalíte chladič. Vaše nápoje jsou již k dispozici v krabici, ale vy jste je eliminovat, stejně jako dát je ve větším, izolovaném boxu. [Jason] věřil, že by to bylo vynikající koncept prostě přidat izolaci na situaci sody (nebo jiných nápojů, předpokládáme), stejně jako skončila dělat zvyk vyrobený sodný chladič.

Výroba tohoto chladiče je opravdu jednoduché. Vrstva univerzální pěny je v sázkách mezi dvěma vrstvami vodotěsného vinylu s sprejovým lepidlem. Po vystopování vzoru, [Jason] pak řezat tento materiál do panelů, stejně jako je nalepeny do chladiče velikosti sody. Jednoduchý, elegantní, stejně jako něco, co dokonce hackeři, kteří nebrali ES, mohou dohromady za pár hodin.

Zdá se, že jako stranou, my v Hackaday nezdá, že si nepamatují “měkčí” vyvíjí tkaniny, pěny, stejně jako papír daleko. To neznamená, že jsme tyto projekty vyhazovali; Mám sotva poválečný zpěvák 15 stehing tvůrce ideální nad mým pracovním stolem. Pošlete nám tip, pokud máte jeden z těchto měkkých hacků. Rádi bychom to viděli.

Video z rozvoj níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android.

Firmware AirPods 2 a AirPods Pro Aktualizováno na verzi 3E751

Apple vydalo novou verzi firmwaru, který pohání AirPods 2 a AirPods Pro, s verzí 3E751, která je nyní k dispozici, aby byla nainstalována. Zatímco Apple neříká, co jde do těchto

Apple Q2 2015: 61,2 milionu prodaných telefonů, 58 miliard dolarů na zisky

Takže jo, Apple prodal nějaké věci. Nebo spousta věcí, být mnohem přesnější. Poté, co již měl rozbíjení prvního čtvrtletí, společnost Cupertino Gigantic nyní oznámila své finanční výsledky ve čtvrtletí 2015