Aplikace PDF Expert 5 10 $ PDF pro iOS jde zdarma pro omezený čas [ke stažení]

Apple Apple iOS App Store App of the Week je 10 $ Readdle’s PDF Expert 5 a je k dispozici ke stažení zcela zdarma pro velmi omezené náklady čas.

Readdle je již nějakou dobu jedním z hlavních hráčů v aplikacích iOS a odborník na PDF je možná jeho nejznámější aplikace. Usnadnění majitelům aplikace k anotaci a úpravě PDFS na iPhone nebo iPad, PDF Expert 5 je nejnovější verzí aplikace, která stojí za to mít na vašich zařízeních jednou, kterou potřebujete, zejména vzhledem k tomu skutečnost že je nyní optimalizován pro iPad Pro a lze jej vyzvednout zdarma.

PDF Expert 5 je obvykle cena za 10 $, jedna aplikace, ke které by měl mít každý přístup, i když si nemyslíte, že ji potřebujete. Až přijde den, který potřebujete podepsat PDF, upravit něco v šabloně PDF nebo jednoduše něco anotovat, budete vděční, že máte odborníka na PDF.

PDF Expert 5 je nutností aplikace pro každého, kdo čte, anotace nebo upravuje dokumenty PDF na iPadu nebo iPhone. Umožňuje označit dokumenty pomocí hlavních bodů a rukopisu, vložit text a známky, podepsat a dokonce sloučit PDF. Kromě toho je PDF Expert 5 nejlepší volbou pro vyplnění formulářů PDF přímo na vašem iPadu a iPhone.

Důrazně doporučujeme, abyste využili rozhodnutí společnosti Apple, aby se PDF Expert 5 stala bezplatnou aplikací týdne, zatímco stále můžete. Milujeme hry stejně jako kdokoli jiný, ale aplikace, jako je tento, jsou to, co dělá iOS tak výkonným, a doufejme, že čas odborníka PDF jako bezplatná aplikace umožní více lidem vidět, jak užitečný pro ně může být iPhone nebo iPad.

Stáhněte si PDF Expert 5 z App Store zdarma, než se vrátí k normální ceně!

(Stáhnout: PDF Expert 5 pro iOS v App Store)

Můžete také chtít vyzkoušet:

YouTube Music iOS a Android App k dispozici nyní ke stažení

Stáhnout: Konečná verze Firefoxu pro iOS na iPhone a iPad je nyní k dispozici

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Firmware AirPods 2 a AirPods Pro Aktualizováno na verzi 3E751

Apple vydalo novou verzi firmwaru, který pohání AirPods 2 a AirPods Pro, s verzí 3E751, která je nyní k dispozici, aby byla nainstalována. Zatímco Apple neříká, co jde do těchto

Přizpůsobte si vždy na jasu obrazovky na Pixel 2 bez root

Google představil nejnovější sestavu smartphonu před několika lety, která byla pojmenována jako řada Google Pixel. Pokud jde o sestavu chytrých telefonů Pixel, je to nástupce sestavy Google Nexus. Pochopili jsme,

2024 iPhone by mohl prokopat design díry s punčím s nedostatečným displayem Face ID a FaceTime Video Camera

, kteří doufají, že na konec zářezu jsou nastaveny na to, aby přesně na zařízeních iPhone 14 Pro, ale Apple Očekává se, že příští rok se očekává, že věci na