Použití OpencV s Raspberry PI

Když jsme velmi poprvé slyšeli o malinových pínech, byli jsme zvýšeni, že práce, které v případě potřeby plnohodnotný počítač může být nyní proveden na maliči, stejně jako nenákladná deska běžící linux. Bohužel jsme neviděli moc ve způsobu využití algoritmů počítačových vizí na Raspi, avšak díky [Lentin] Svět Opencv je nyní přístupný k malinovému PI jednotlivci všude.

[Lentin] Necítil se jako instalovat opencv z jeho zdroje, procesu, který trvá mnohem lepší část dne. Místo toho nainstaloval jej využít Synaptic Bundle Manager. Po propojení webkamery, [Lentin] SSH’d do jeho Raspi, stejně jako nainstalovaný obchod s bodem příkladu detekce, který obsahuje opencv.

Mělo by to být poznamenáno, že [Lentin] zřízený Opencv není přesně rychlý, nicméně pro velké množství pracovních míst, které jsou schopny aktualizovat dohodu s tracker pětkrát sekundu je mnohem více než dost. Když je modul Raspberry PI videokamery modulu vydán rychlost řešení s detekcí na Raspi by mělo být dramaticky zvýšit, což vedlo k ještě mnohem užitečnějším počítačovým vidění se vyvíjí s malinovou pi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.

100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je