Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android. Stejně jako oficiální metoda budete muset získat odemknutí nezbytné z oficiálních webových stránek Sony. Jakmile máte klíč, můžete pokračovat odemknutím bootloaderu pomocí aplikace FastBoot zaznamenanou v tomto tutoriálu.

To zůstává neoficiální metodou. Proto o tom budete muset být opatrní. Tím se odemknete bootloader na vašem Xperia Aqua M4. Nejprve se ujistěte, že dodržujete níže uvedené požadavky. Nejprve otevřete Fastboot a vyzkoušejte možnost BLU odemknout bootloader. Pokud selže, pokračujte v tutoriálu níže. Nejprve si přečtěte celý tutoriál a poté pokračujte.

VAROVÁNÍ: Záruka může být neplatná, pokud odemknete bootloader na zařízení. My v Droidviews nebudeme odpovědní za žádné poškození vašeho zařízení. Nebudeme mít zodpovědnost, pokud vaše zařízení zdivuje. Doporučuje se čtenáře uvážení.

Stahování

Stáhněte si FlashTool pro zařízení Sony Xperia na Windows, Linux a Mac OS

Předpoklady

Tento postup je použitelný pouze pro Xperia Aqua M4. Nezkoušejte to na žádném jiném zařízení.

Nastavte ADB a Fastboot na počítači. Můžete si stáhnout platformu Android SDK.

Nainstalujte do počítače šoffeury Sony USB.

Otevřete nastavení> Možnosti vývojáře a povolte ladění USB na vašem zařízení.

Získejte nástroj FastBoot ze sekce stahování.

Přejděte na možnosti vývojáře a povolte, aby OEM odemkli, pokud je to možné.

K odemknutí bootloaderu zařízení budete potřebovat esendul. Chcete -li to provést, přejděte na web Sony. Vyberte M2 nebo M a dokončete kroky a získejte klíč. Sériové číslo vašeho zařízení najdete v nastavení – o stavu – o stavu. Přejděte dolů a uvidíte sériové číslo.

Záložní aplikace a data
I když tento proces nemusí žádné z vašich dat vymazat, zálohování se vysoce doporučuje. Odemčení bootloaderu však může někdy odstranit aplikace a data. Ujistěte se, že zálohujete své aplikace, data atd. Bude to užitečné v případě, že se něco pokazí. K tomuto účelu můžete použít společníka Sony PC.

Jak odemknout bootloader na Xperia M4 Aqua

Tím se odemknete bootloader na vašem Xperia Aqua M4. Nejprve nejprve otevřete FastBoot a vyzkoušejte možnost BLU odemknout bootloader, když je zařízení připojeno a nastaveno podle požadavků. Pokud selže, pokračujte v tutoriálu níže. Nejprve si přečtěte celý tutoriál a poté pokračujte.

Stáhněte a nainstalujte flashtool shora.

Přejděte do složky, kde je nainstalován FlashTool. (Příklad: C:/FlashTool)

Nyní otevřete složku s názvem Custom a přejděte do složky s názvem MyDevices. (Pro verzi FlashTool 0.9.18.4 existuje. Pokud tomu tak není, můžete ji vytvořit.

V novějším FlashTool budete muset vložit složku do „C: \ Users \ \. FlashTool \ RegistraredDevices“ v kroku 3. (To znamená, že si budete muset vybrat výchozí pro domácí složku nástroje Flash Tool Home jinak si můžete vybrat ručně)

Nyní vytvořte novou složku a přejmenujte ji pomocí kódu zařízení. Viz poznámka 2 o tom, jak najít kód zařízení níže.

Nyní otevřete tuto složku vytvořenou dříve.

Vytvořte nový textový soubor a přejmenujte jej jako ulcode.

Vložte svůj odemknutí a uložte jej do textového souboru

Otevřete FlashTool a vyzkoušejte možnost Blu znovu.

Poznámka 1: Krok 3 a 4 bude vyžadovat, abyste ověřili verzi FlashTool a podle toho jednali.
Poznámka 2: V kroku 5 budete potřebovat kód zařízení. Kód zařízení je zobrazen v protokolu, když kliknete na tlačítko Blu, v „Aktuálním zařízení“, po modelu zařízení.
Prohledejte řádek jako:

09/045/2015 23:45:08 – Info – Aktuální zařízení: C2104 – AB100C2DE3 – 1272-4136_R5B – 1269-5420_15.3.A.1.17 – World -A_15.3.A.17

Například, pokud je kód zařízení AB100C2DE3, měl by to být nový název složky v kroku 5.

Po dokončení procesu by měl být nyní odemknut bootloader na vašem zařízení. Nyní můžete pokračovat s instalací TWRP nebo podobných přizpůsobených výondů na vašem Xperia Aqua M4.

Pro dotazy, komentář níže. Pokud jsme vám pomohli, pak nás rádi a sdílejte nás na sociálních platformách. Pokud potřebujete pomoc s jinými zařízeními, dejte nám vědět.

Přečtěte si další: Jak zakořenit zařízení MediaTan ARM V8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Ping Pong Sphere LED Steflage Screen

Mějte na paměti 2 metr POV displej? No, to přesně stejná skupina stážistů je opět. Toto je obrazovka, kterou vyvinuly pro strany. Je to 5 metrů široký, stejně jako 2,5

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.