Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android. Stejně jako oficiální metoda budete muset získat odemknutí nezbytné z oficiálních webových stránek Sony. Jakmile máte klíč, můžete pokračovat odemknutím bootloaderu pomocí aplikace FastBoot zaznamenanou v tomto tutoriálu.

To zůstává neoficiální metodou. Proto o tom budete muset být opatrní. Tím se odemknete bootloader na vašem Xperia Aqua M4. Nejprve se ujistěte, že dodržujete níže uvedené požadavky. Nejprve otevřete Fastboot a vyzkoušejte možnost BLU odemknout bootloader. Pokud selže, pokračujte v tutoriálu níže. Nejprve si přečtěte celý tutoriál a poté pokračujte.

VAROVÁNÍ: Záruka může být neplatná, pokud odemknete bootloader na zařízení. My v Droidviews nebudeme odpovědní za žádné poškození vašeho zařízení. Nebudeme mít zodpovědnost, pokud vaše zařízení zdivuje. Doporučuje se čtenáře uvážení.

Stahování

Stáhněte si FlashTool pro zařízení Sony Xperia na Windows, Linux a Mac OS

Předpoklady

Tento postup je použitelný pouze pro Xperia Aqua M4. Nezkoušejte to na žádném jiném zařízení.

Nastavte ADB a Fastboot na počítači. Můžete si stáhnout platformu Android SDK.

Nainstalujte do počítače šoffeury Sony USB.

Otevřete nastavení> Možnosti vývojáře a povolte ladění USB na vašem zařízení.

Získejte nástroj FastBoot ze sekce stahování.

Přejděte na možnosti vývojáře a povolte, aby OEM odemkli, pokud je to možné.

K odemknutí bootloaderu zařízení budete potřebovat esendul. Chcete -li to provést, přejděte na web Sony. Vyberte M2 nebo M a dokončete kroky a získejte klíč. Sériové číslo vašeho zařízení najdete v nastavení – o stavu – o stavu. Přejděte dolů a uvidíte sériové číslo.

Záložní aplikace a data
I když tento proces nemusí žádné z vašich dat vymazat, zálohování se vysoce doporučuje. Odemčení bootloaderu však může někdy odstranit aplikace a data. Ujistěte se, že zálohujete své aplikace, data atd. Bude to užitečné v případě, že se něco pokazí. K tomuto účelu můžete použít společníka Sony PC.

Jak odemknout bootloader na Xperia M4 Aqua

Tím se odemknete bootloader na vašem Xperia Aqua M4. Nejprve nejprve otevřete FastBoot a vyzkoušejte možnost BLU odemknout bootloader, když je zařízení připojeno a nastaveno podle požadavků. Pokud selže, pokračujte v tutoriálu níže. Nejprve si přečtěte celý tutoriál a poté pokračujte.

Stáhněte a nainstalujte flashtool shora.

Přejděte do složky, kde je nainstalován FlashTool. (Příklad: C:/FlashTool)

Nyní otevřete složku s názvem Custom a přejděte do složky s názvem MyDevices. (Pro verzi FlashTool 0.9.18.4 existuje. Pokud tomu tak není, můžete ji vytvořit.

V novějším FlashTool budete muset vložit složku do „C: \ Users \ \. FlashTool \ RegistraredDevices“ v kroku 3. (To znamená, že si budete muset vybrat výchozí pro domácí složku nástroje Flash Tool Home jinak si můžete vybrat ručně)

Nyní vytvořte novou složku a přejmenujte ji pomocí kódu zařízení. Viz poznámka 2 o tom, jak najít kód zařízení níže.

Nyní otevřete tuto složku vytvořenou dříve.

Vytvořte nový textový soubor a přejmenujte jej jako ulcode.

Vložte svůj odemknutí a uložte jej do textového souboru

Otevřete FlashTool a vyzkoušejte možnost Blu znovu.

Poznámka 1: Krok 3 a 4 bude vyžadovat, abyste ověřili verzi FlashTool a podle toho jednali.
Poznámka 2: V kroku 5 budete potřebovat kód zařízení. Kód zařízení je zobrazen v protokolu, když kliknete na tlačítko Blu, v „Aktuálním zařízení“, po modelu zařízení.
Prohledejte řádek jako:

09/045/2015 23:45:08 – Info – Aktuální zařízení: C2104 – AB100C2DE3 – 1272-4136_R5B – 1269-5420_15.3.A.1.17 – World -A_15.3.A.17

Například, pokud je kód zařízení AB100C2DE3, měl by to být nový název složky v kroku 5.

Po dokončení procesu by měl být nyní odemknut bootloader na vašem zařízení. Nyní můžete pokračovat s instalací TWRP nebo podobných přizpůsobených výondů na vašem Xperia Aqua M4.

Pro dotazy, komentář níže. Pokud jsme vám pomohli, pak nás rádi a sdílejte nás na sociálních platformách. Pokud potřebujete pomoc s jinými zařízeními, dejte nám vědět.

Přečtěte si další: Jak zakořenit zařízení MediaTan ARM V8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 nejlepších OnePlus 7 Pro COBRED ROM

OnePlus 7 Pro je venku jen několik měsíců, ale pro zařízení již existuje spousta ROM na míru. To není neobvyklé za předpokladu, že popularita gadgetu kvůli různým faktorům. Již jsme

LG G3 CAM MOD přináší vylepšený obrázek a také vysoce kvalitní video

LG G3 je jedním z nejočekávanějších telefonů roku a také byl úspěšný při chytání elegantních milovníků smartphonů. Gadget obsahuje oslnivou obrazovku QHD, dobře zabalené specifikace, nové zploštělé a rychlejší individuální

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4