Trailer Apex Legends Season 3 představí novou mapu „World’s Edge“ [Video]

po několika týdnech předvídání hry, která začala po zahájení invitačního turnaje Apex Legends Preseason, vývojář Respawn konečně oznámil datum vydání pro sezónu. 3 Minulý týden a také odhalující silně uniklé nové legendy krypto, doplňuje oznámení krátkým animovaným filmem, který poskytuje trochu příběhu pro postavu. Dnes se studio vzalo na sociální média, aby se podělila o filmový přívěs pro samotnou sezónu 3 a přichází s překvapením.

Přívěs předvádí zcela novou mapu pro hru s názvem World’s Edge. Zatímco Respawn provedl malé změny v původní mapě, King’s Canyon, za osm měsíců, kdy byla hra kolem, je to poprvé, kdy byla oznámena nová aréna.

Přívěs dělá dobrou práci naznačující, co lze očekávat od nové mapy, ukazuje směs lávových, ledových a vodních gejzérů, přičemž vlak prochází všemi. V tomto okamžiku je však těžké říci, jak by se to promítlo do skutečné hry. Prozatím vše, co můžeme udělat, je namočit do žertování mezi našimi oblíbenými legendami a nepravděpodobným kamarádstvím mezi novým mužem a hackerským extraordinairem, kryptem a našim oblíbeným neúmyslným komiksem z Outlands, Mirage.

Vítejte na World’s Edge, nové mapě Apex Legends, kde se srazí roztavené teplo a chemický led. Připojte se k našemu obsazení legend – včetně nejnovější legendy, Crypto – na Dropship, protože jsou rozšleháni z planety Solace k World’s Edge on Planet Talos.

Všechno se to docela dobře spojuje s nedávným Královským Canyon Cameo Crypto a výše uvedeným „Stories From the Outlands“, až do úvodu zpět na sezónu 2. Nový přívěs vidí, jak Mirage mluví o aréně, která byla přesunuta na jinou planetu poté poté Někdo vzal „věž“ dolů.

“Po celou dobu jsem říkal, že jsme potřebovali změnu scenérie,” říká. Že jsme to udělali, Mirage.

Sezóna 3 „Meltdown“ vydává 1. října a kromě nové mapy a hratelné postavy, přinese s sebou svěží bitevní průkaz, sérii 2 hodnoceného dohazování a zcela novou zbraň s názvem The Charge Rifle.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 13 finální odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone vydané

Nejlepší iPhone 11, 11 Pro Max pouzdro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Opravte iOS 13 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Opravte iOS 13 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone a iPad, tady je jak

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak vyřešit problémy iOS 13, shazování problémů s aplikacemi a další chyby

Opravte iOS 13 Odhadování času zbývajícího problému, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Stáhněte si odkazy iOS 13 IPSW a nainstalujte na iPhone XS, Max, XR, X, 8, 7, Plus, 6S, SE, iPod [Tutorial]

Oprava iOS 13 nemohla po aktualizaci aktivovat chybu aktivace iPhone, tak jak

Opravte iOS 13 bez problému služby po upgradu, tady je jak

iOS 13 fotografií videokamera Chybí?: Zkontrolujte sekci „Všechny fotografie“

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

ADAFRUIT spustí vzdělávací show zaměřený na děti

ADAFRUIT Industries právě zveřejnil první epizodu v nové vzdělávací sérii zaměřené na výuku dětí o elektronice. Epizoda je oprávněna “A je pro ampér” a učí základní teorii za elektrickým proudem.

HOW-TO: MAKE AN E-PAPER CLOCK FROM ESQUIRE magazine

If you’ve never heard about electronic paper, crawl out from under that rock and read up on the Sony reader and the Amazon Kindle. E-paper is a flexible display made

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu