Ušetřete mnohem více než polovinu z těchto USB-C na USB-A adaptéry

Amazon se nyní prodává stejně jako čtyři adaptéry USB-C na USB-A za pouhých 12,99 $, pokud si brzy zakoupíte nákup. Můžete si dokonce vybrat ze čtyř různých barev, stačí si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vaší konfiguraci a také pryč.

Amazon přesně neuvádí, jak dlouho bychom měli očekávat, že tato nabídka bude kolem, ale neočekáváme, že to bude dlouho. Amazon nepotřebuje, aby někdo šel do jakéhokoli typu kódů diskontních sazeb nebo ořízl jakýkoli typ kupónů na obrazovce. To znamená, že vše, co požadujete, je umístění vašeho nákupu a také čekat na nové USB-C na USB-A adaptéry, které se zobrazí v e-mailu.

Obvykle byste platili kolem 30 $, pokud jste si zakoupili tyto adaptéry USB-C na USB-A od Amazonu, avšak umístění nákupu dnes a také ušetříte 17 USD a 57%, aniž byste museli zvednout prst.

KOUPIT: Čtyři USB-C na USB-A adaptéry od Amazonu: 12,99 $ | Původní cena: 30 $

Jedná se o ženu typu-C pro mužský adaptér USB-A. Vložením adaptéru do nabízeného běžného portů USB může skončit jako port USB-C (pouze pro nabíjení nebo přenos dat). Nakonec jej vložíte do běžného port USB, konvenční gadget (nabíječka, počítač, mobilní, mobilní Power) lze proměnit v port USB-C, který podporuje maximální proud 3A, aby se zajistilo, že váš gadget může nabídnout rychlý a bezrizikový režim nabíjení.

Tyto adaptéry jsou skvělé pro přenosové rychlosti až 480 Mb / s a ​​lze je také použít k poplatku za iPhone, zařízení Android a také pro cokoli jiného, ​​co má na konci kabelovou televizi s portem USB-C. Stačí to připojit k těmto adaptérům USB-C na USB-A a poté odkazovat na jakýkoli typ běžného výstupu USB-A a také skvěle.

Opět se neřekne, kdy tato nabídka skončí, takže se ujistěte, že vám nákup zaujme nyní, než vám chybí.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 15.5 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Stahování: IOS 15.5 Konečné odkazy IPSW, OTA Data spolu s vydáním iPados 15.5

Beta kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 4 ke stažení, datum vydání: Když se očekává, že Apple to seřídí?

iOS 16 beta 3 stáhnout odkazy IPSW pro iPhone, iPad Out for Devs

IOS 16 Beta 3 Profil Data Stahování aktualizace OTA bez účtu Dev, tady je jak

Stáhněte si odkazy IOS 16 Beta 3 IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Root Android L Designer Preview na Nexus 5 a také Nexus 7 2013

Google vydal test Android L Designer Preview Firmwares pro dva přístroje Nexus, konkrétně současnou vlajkovou loď Nexus 5 a Nexus 7 (2013) právě den před včerejškem. Již máme hloubkový výukový

Android vypadá, že získává funkci AirDrop, aby se uživatelé Apple nazývali vlastním

, které se pohybují od využití Airdrop několikrát každý den až po zapomenutí, že existuje na prvním místě. Uživatelé Androidu si však budou moci uvést podobnou funkci pro samotnou rotaci

Šokuje váš mozek a dělat si chytřejší

transcraniální přímou stimulaci stimulace – nebo TDC – je technika aplikování elektrod k lebce a běh malého, ale vnímatelný proud skrze ně. Není to moc proud – normálně na nákupu