Autonomní stěna

[Djsures] šli blázen na jeho interaktivní hračku Wall-e. Wall-E prostě neměl dostatečný odraz v jeho kroku, takže [Djsures] se rozhodl poskytnout mu generální opravu. Šel s celým robotem, stejně jako nahradil většinu kloubů s SERVOS, což poskytuje mnohem více spravující, stejně jako přidání náklonu hlavy. To vše bylo zapojeno do mikrokontroléru umístěného ve stěnu. Snímač vzdálenosti byl namontován ve stěnovém krku, takže když otočí hlavu, opravdu mění jeho okolí. Zkontrolujte video po přestávce.

V tomto poukolí jsou skvělé nabídky vynikajících informací, od specifik přesně tak, jak dělal specifické části, aby odkazovaly přesně tak, jak Servos i mikrokontroléry pracují. Vynikající úkol [Djsures].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 Tipy pro Android Lollipop, který by každý jednotlivce Android měl rozumět

od zavedení operačního systému Android v roce 2008, má extrémně značná vylepšení i aktualizace. S novou verzí OS získáváme nové funkce, nové triky, více věcí, které usnadňují provoz i užitečné.

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu

Nový rozhovor z výdajů Gates poskytuje mnohem větší vhled do jeho spojení s Steve Jobs [Video]

Fenomenální, možná bezkonkurenční kolektivní úspěchy jak výdajů Nejzajímavější příběhy v současné technologii. Zdánlivě přizpůsobení starého výrazu „Best of Friends, nejmenší soupeře“, byl Gates stejně příjemcem komplimentů od pozdního spoluzakladatele Apple,