Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně známých zařízení.

Jak víte, skutečná síla Androidu spočívá v jeho schopnosti nesmírného přizpůsobení, ale všechny přizpůsobené mody a ROM mohou být nainstalovány na zařízení, pouze pokud má přístup kořenů. Pokud jste však nezakořenili svůj telefon Android, můžete jej stále přizpůsobit pomocí domácích launchers, widgety počasí, aplikací, balíčků a tapet.

Právě včera jsme sdíleli tapety z Alcatel Phones následované tapetami CoolShow UI 6.0. Náš dnešní podíl je ohromující balíček tapet z Alcatel Idol 4s. Telefon byl spuštěn v červenci tohoto roku a také se dobře prodával.

Idol 4S, který je smartphonem střední až vysoké úrovně, je vybaven displejem 5,5 palce (1440 x 2560 pixelů), čipovou sadu Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652, procesor GPU Adreno 510, 32 GB RAM, 32 GB Vnitřní skladování a 32 GB Vnitřní skladování a Slot microSD, který může pojmout až 256 GB kartu, 16 MP primární a 8 MP sekundární kamery a 3000 mAh baterie.

Alcatel Idol 4s je dodáván s 16 ohromujícími tapetami, které vypadají ještě lépe, když jsou umístěny jako pozadí zařízení. Rozlišení těchto tapet je 1080 x 1920 pixelů.

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S

Alcatel-idol-4s-stock-wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Chcete si stáhnout tapety režimu? Nezapomeňte provést odhlášení do naší sekce tapety. Věř mi, nebudeš zklamaný!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web

Reverzní inženýrské sériové porty

Můžete prostit sériový port v pic výše? Můžete s největší pravděpodobností vidět potenciální podložky, nicméně, jak přesně zjistíte, na které odkazujete? [Craig] na Devttys0 Dali dohromady vynikající tutoriál přesně, jak

Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít