Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně známých zařízení.

Jak víte, skutečná síla Androidu spočívá v jeho schopnosti nesmírného přizpůsobení, ale všechny přizpůsobené mody a ROM mohou být nainstalovány na zařízení, pouze pokud má přístup kořenů. Pokud jste však nezakořenili svůj telefon Android, můžete jej stále přizpůsobit pomocí domácích launchers, widgety počasí, aplikací, balíčků a tapet.

Právě včera jsme sdíleli tapety z Alcatel Phones následované tapetami CoolShow UI 6.0. Náš dnešní podíl je ohromující balíček tapet z Alcatel Idol 4s. Telefon byl spuštěn v červenci tohoto roku a také se dobře prodával.

Idol 4S, který je smartphonem střední až vysoké úrovně, je vybaven displejem 5,5 palce (1440 x 2560 pixelů), čipovou sadu Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652, procesor GPU Adreno 510, 32 GB RAM, 32 GB Vnitřní skladování a 32 GB Vnitřní skladování a Slot microSD, který může pojmout až 256 GB kartu, 16 MP primární a 8 MP sekundární kamery a 3000 mAh baterie.

Alcatel Idol 4s je dodáván s 16 ohromujícími tapetami, které vypadají ještě lépe, když jsou umístěny jako pozadí zařízení. Rozlišení těchto tapet je 1080 x 1920 pixelů.

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S

Alcatel-idol-4s-stock-wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Chcete si stáhnout tapety režimu? Nezapomeňte provést odhlášení do naší sekce tapety. Věř mi, nebudeš zklamaný!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že

Apple má nyní více než 1 miliarda zařízení v aktivním využití po celém světě

Čtvrtletní výsledky Apple byly dnes zveřejněny, a zatímco všechna čísla, která získávají největší pozornost, bývají příjmy, marže a údaje o prodeji pro věci jako IPad, Mac a iPhone, Apple sdílí

Android M Preview 2: Instalační příručka pro Nexus 5

s novým náhledem, máme spoustu věcí k prozkoumání. Jednotlivci Android nahlédnou do nových karet a hledají to, co Android M přináší v blízké budoucnosti. Jednotlivci Nexus již získali předchozí náhled