Apple prodává před předobjednávkou iPhone 4s za méně než 24 hodin, AT&T sama prodala 200 000 za 12 hodin

podle tiskového prohlášení AT&T vydaného dříve, iPhone 4S zaznamenala mnohem více než 200 000 předobjednávek uvnitř Prvních 12 hodin předobjednávek. Zprávy jsou doprovázeny Apple oficiálně prodáváním všech předobjednávek iPhone 4s.

Zprávy pocházejí z 9to5Mac – blog věnovaný pokrytí všech věcí Apple – v příspěvku, kde přecházejí prohlášení AT&T na iPhone 4s.

Pro iPhone 4S je zjevně „mimořádná poptávka“, protože nedávno ohlášený smartphone již byl v prvních 12 hodinách předem nařízen více než 200 000krát. To se může zdát trochu nevinné ve srovnání s mnohem více než 600 000 předobjednávkami iPhone 4 v červnu loňského roku, ale dnešní 200 000 čísel je pouze pro jednu síť (AT&T) z celkových tří sítí, tj. AT&T, Verizon a Sprint. Nezapomeňte také, že je to jen jen na prvních 12 hodin.

Z AT&T:

Společnost AT&T zaznamenala úžasnou poptávku po iPhone 4s s mnohem více než 200 000 předobjednávkou v prvních 12 hodinách, nejúspěšnějším spuštěním iPhone, jaké jsme kdy měli. Je to zřejmé, že zákazníci, jako je síť AT&T 4G, což je jediný, který umožňuje jejich iPhone stahovat dvakrát rychleji a mluvit a surfovat současně.

Prohlášení AT&T týkající se rekordních předobjednávek iPhone 4s je dobrá zpráva, ale lidé, kteří byli trochu pozdě při předobjednání iPhone 4s .

Internetový obchod společnosti Apple stále umožňuje lidem nakupovat iPhone 4s, ale jednotky by byly odeslány po „1-2 týdnech“. To znamená, že pokud si koupíte iPhone 4S, pravděpodobně ji dostanete několik dní po 14. říjnu nebo „kolem“ 21. října.

IPhone 4S byl vyhlášen před čtyřmi dny na akci Apple Talk Iphone Media na Apple Radni Hall ve vlastním kampusu společnosti v Cupertinu v Kalifornii. Akce k novému telefonu byla rozhodně smíchána, protože mnoho lidí chtělo spíše zcela nový telefon než „rehash“.

My tady v Redmond Pie nemáme nic proti iPhone 4s. Jistě, má stejný starý design, ale ten design je opravdu nadčasový. Apple nemění design produktu kvůli změně, změní jej pouze tehdy, když má pocit, že to lze udělat lépe. Jak řekl Gruber, „tenčí, silnější, menší, mnohem efektivnější. Pokud nemají nový design, který přináší taková přídavná jména, budou se držet toho, co mají. “

Už jsme podrobně hovořili o funkcích a specifikacích iPhone 4s. Pokud nemáte náladu na čtení zdlouhavého článku, pak vše, co potřebujete vědět, je, že iPhone 4S zabalí podstatně výkonný čip A5 s dvojím jádrem, dramaticky vylepšenou vačku a úhlednou funkci rozpoznávání hlasu s názvem Siri Assistant, která umožňuje dovolit Používáte svůj iPhone pouze hlasem.

Raději byste si pospíšili, pokud chcete předobjednat iPhone 4s; Produkty Apple se v prvních několika měsících po spuštění snadno nedostane.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Photoshop pro iPad vydávající koncem roku, ale s některými funkcemi, které chybí

Adobe, odhalil Photoshop pro iPad o rok zpět a také na něj stále čekáme, až se objeví. K tomu bude nastavit do konce roku 2019 a nyní má Bloomberg zprávu,

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Chladný chladič, šití není potřeba

, když jdete na pláž nebo na camping výlet letos v létě, všimněte si přesně, jak zabalíte chladič. Vaše nápoje jsou již k dispozici v krabici, ale vy jste je