2018 Mac Tiny Specs, cena, datum vydání Ohlášeno: Ať už požadavek porozumíte

Apple využije dnešní speciální akci v New Yorku, aby odhalil a představil zcela nový Mac Mini. Po uvedení dalších produktů s řadou aktualizací a téměř zapomenutí na mini výrobce „Mini v obrovském způsobu“ nyní zaslouženou aktualizaci. Stejně jako máme všechny podrobnosti.

Často je obtížné mít na paměti, že Apple skutečně používá Mac Tiny spolu s dalšími nabídkami založenými na MacOS.

Obchod se sídlem v Cupertinu naposledy s malým s aktualizací v roce 2014. Tento osvěžovač byl odhalen na velitelství Apple v Kalifornii 17. října 2014 a také zůstal jediným aktualizovaným maličkým nabízeným po dobu čtyř let. Nyní, s tímto oznámením, se to všechno změnilo, což naznačuje, že jednotlivci konečně mají současný Mac, o kterém se při nákupu Mac o něco myslí.

Funkce / specifikace

Procesor, úložiště

6jádrový nebo čtyřjádrový 8. gen. Intel CPU, učinit tento 2018 MAC malých 5x rychleji než předchozí generace. Na této věci je RAM rozšiřitelná s plácnutím Gob Slacking Gob Slacking 64 GB paměti nabízené pro uživatele. Pokud jde o úložiště, které je založeno na All-Flash, vrcholí na 2TB.

Připojení

Máme Gigabit Ethernet, 4 Thunderbolt 3 porty, HDMI a dva porty USB-A. Také na to počkejte … je tu konektor pro sluchátka.

Cena

Tento nejaktuálnější Mac Tiny Freshen bude použit pro spotřebitele v počátečním nákladovém bodě 799 $, který zabalí 8 GB RAM, 3,5 GHz čtyřjádrový procesor, 128 GB SSD. Náklady se zvýší v závislosti na vybrané specifikaci, ale stále pevně dává MAC malým v ekonomickém místě pro ty, kteří nechtějí/potřebují posypat na špičkové MacBooky nebo IMAC stroje.

Datum vydání

Apple 2018 Mac Tiny začne dodávat tento 7. listopadu a bude také nabízen v nové oblasti šedé barvy. Apple byl zjevně velmi uvědomován, že Mac Tiny už více než 4 roky neměl aktualizaci a nechce nutit jednotlivce, aby museli čekat jakýkoli typ déle.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 Aplikace s nejlepším porozuměním ke zvýšení vašeho porozumění

žízeň po porozumění je jednou z věcí, které mnoho lidí má společného. Ať už chcete objevovat o původu Cosmosu prostřednictvím čtení nebo přesně o tom, jak spustit nové koníčky při

5 nejlepších nových her Android vydaných minulý týden

nové aplikace a hry pro Android stále přicházejí každý týden. Několik z nich je fantastických, zatímco jiní se připojují k zástupům, které je mnohem lepší ignorovat. V tomto článku objevíte

Amazon si vezme úder na novém iPad Air a propaguje se Kindle Fire HDX [image]

, když se ocitnete v pozici, že Apple je jako společnost, zdá se, že se stanete snadným cílem replikace a parodie. Žádná společnost v těchto dnech není bělejší než bílá,