2018 Mac Tiny Specs, cena, datum vydání Ohlášeno: Ať už požadavek porozumíte

Apple využije dnešní speciální akci v New Yorku, aby odhalil a představil zcela nový Mac Mini. Po uvedení dalších produktů s řadou aktualizací a téměř zapomenutí na mini výrobce „Mini v obrovském způsobu“ nyní zaslouženou aktualizaci. Stejně jako máme všechny podrobnosti.

Často je obtížné mít na paměti, že Apple skutečně používá Mac Tiny spolu s dalšími nabídkami založenými na MacOS.

Obchod se sídlem v Cupertinu naposledy s malým s aktualizací v roce 2014. Tento osvěžovač byl odhalen na velitelství Apple v Kalifornii 17. října 2014 a také zůstal jediným aktualizovaným maličkým nabízeným po dobu čtyř let. Nyní, s tímto oznámením, se to všechno změnilo, což naznačuje, že jednotlivci konečně mají současný Mac, o kterém se při nákupu Mac o něco myslí.

Funkce / specifikace

Procesor, úložiště

6jádrový nebo čtyřjádrový 8. gen. Intel CPU, učinit tento 2018 MAC malých 5x rychleji než předchozí generace. Na této věci je RAM rozšiřitelná s plácnutím Gob Slacking Gob Slacking 64 GB paměti nabízené pro uživatele. Pokud jde o úložiště, které je založeno na All-Flash, vrcholí na 2TB.

Připojení

Máme Gigabit Ethernet, 4 Thunderbolt 3 porty, HDMI a dva porty USB-A. Také na to počkejte … je tu konektor pro sluchátka.

Cena

Tento nejaktuálnější Mac Tiny Freshen bude použit pro spotřebitele v počátečním nákladovém bodě 799 $, který zabalí 8 GB RAM, 3,5 GHz čtyřjádrový procesor, 128 GB SSD. Náklady se zvýší v závislosti na vybrané specifikaci, ale stále pevně dává MAC malým v ekonomickém místě pro ty, kteří nechtějí/potřebují posypat na špičkové MacBooky nebo IMAC stroje.

Datum vydání

Apple 2018 Mac Tiny začne dodávat tento 7. listopadu a bude také nabízen v nové oblasti šedé barvy. Apple byl zjevně velmi uvědomován, že Mac Tiny už více než 4 roky neměl aktualizaci a nechce nutit jednotlivce, aby museli čekat jakýkoli typ déle.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny

Vizitka AVR Board Aktualizováno

Evil Mad Scientist Laboratories aktualizovala svou servisní kartu AVR Beakout desky do verzi 1.1. Domníváme se, že úpravy budou s největší pravděpodobností ještě mnohem populárnější. Desky jsou vytvářeny pro domácnost

Upozornění Deal: Dejte svému NES Classic Edition bezdrátový ovladač za pouhých 20 $

Dejte svému Nintendo Nes Classic trochu bezdrátové lásky s tímto bezdrátovým ovladačem 20 $ pro konzoli. Normálně to stojí 25 $ za pravidelný den. Zahájení opětovného výroby starých konzolí je