2018 Mac Tiny Specs, cena, datum vydání Ohlášeno: Ať už požadavek porozumíte

Apple využije dnešní speciální akci v New Yorku, aby odhalil a představil zcela nový Mac Mini. Po uvedení dalších produktů s řadou aktualizací a téměř zapomenutí na mini výrobce „Mini v obrovském způsobu“ nyní zaslouženou aktualizaci. Stejně jako máme všechny podrobnosti.

Často je obtížné mít na paměti, že Apple skutečně používá Mac Tiny spolu s dalšími nabídkami založenými na MacOS.

Obchod se sídlem v Cupertinu naposledy s malým s aktualizací v roce 2014. Tento osvěžovač byl odhalen na velitelství Apple v Kalifornii 17. října 2014 a také zůstal jediným aktualizovaným maličkým nabízeným po dobu čtyř let. Nyní, s tímto oznámením, se to všechno změnilo, což naznačuje, že jednotlivci konečně mají současný Mac, o kterém se při nákupu Mac o něco myslí.

Funkce / specifikace

Procesor, úložiště

6jádrový nebo čtyřjádrový 8. gen. Intel CPU, učinit tento 2018 MAC malých 5x rychleji než předchozí generace. Na této věci je RAM rozšiřitelná s plácnutím Gob Slacking Gob Slacking 64 GB paměti nabízené pro uživatele. Pokud jde o úložiště, které je založeno na All-Flash, vrcholí na 2TB.

Připojení

Máme Gigabit Ethernet, 4 Thunderbolt 3 porty, HDMI a dva porty USB-A. Také na to počkejte … je tu konektor pro sluchátka.

Cena

Tento nejaktuálnější Mac Tiny Freshen bude použit pro spotřebitele v počátečním nákladovém bodě 799 $, který zabalí 8 GB RAM, 3,5 GHz čtyřjádrový procesor, 128 GB SSD. Náklady se zvýší v závislosti na vybrané specifikaci, ale stále pevně dává MAC malým v ekonomickém místě pro ty, kteří nechtějí/potřebují posypat na špičkové MacBooky nebo IMAC stroje.

Datum vydání

Apple 2018 Mac Tiny začne dodávat tento 7. listopadu a bude také nabízen v nové oblasti šedé barvy. Apple byl zjevně velmi uvědomován, že Mac Tiny už více než 4 roky neměl aktualizaci a nechce nutit jednotlivce, aby museli čekat jakýkoli typ déle.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Head-up Sclower Augments Bionic Turtleova pravda

Je tu drsná pravda, která je základem všech robotického výzkumu: ve srovnání s evolucí jsme sát, abychom se pohybovali. Příroda má pár miliard let metody dělat věci, které mohou sklouznout,

Magic Mouse 2 vidí drastické snížení nákladů na Černý pátek, nyní jen 59 $ [ušetříte 20 $]

Amazon’s Black Friday nabídky jsou jako nákladní vlak, který prostě nemůžete zastavit, stejně jako nejnovější je Apple Magic Mouse 2 za pouhých 59 $. To nemusí šum levný, ale když

IOS 8.3 Beta 1 Download vydané pro iPhone a iPad

wow! Toto je právě v. Apple právě vydal iOS 8.3 Beta 1 ke stažení pro iPhone, iPad a iPod Touch. iOS 8.2 také zůstává v beta režimu, z nichž Beta