5 Aplikace s nejlepším porozuměním ke zvýšení vašeho porozumění

žízeň po porozumění je jednou z věcí, které mnoho lidí má společného. Ať už chcete objevovat o původu Cosmosu prostřednictvím čtení nebo přesně o tom, jak spustit nové koníčky při prohlížení videa, tyto aplikace mohou vyhovět vašim potřebám. Právě zde je 5 nejlepších aplikací pro Android, které vám pomohou zvýšit vaše porozumění a objevit nové věci.

5 nejlepších porozumění aplikací pro Android

1. Střední

Jak vývojáři uvádějí, médium je pro „lidi, kteří jsou skutečně zvědaví na svět“. Vaše domovská stránka je kurátorská podle vašich zájmů a představuje vám články z kategorií, které jste si vybrali. Navíc editoři webu shromažďují ty nejlepší články a pěkně je zabalí, abyste si je přečetli.

Médium má také zvukovou sekci, kde si můžete namísto jejich čtení poslouchat blogní zprávy. A konečně, médium vám dává schopnost psát své vlastní články, sdílet své nápady a ovlivňovat ostatní.

[GooglePlay url = ””]
2. Futurismus

Pokud jste všichni o vědě a také o průlomech, které se v současné době odehrávají, je tato aplikace pro vás. Futurismus s jeho snadným minimálním stylem lze považovat za jednoduše jako domácí obrazovka plná vědeckých průlomů a fascinujících technických příběhů. Záložka a sdílení článků nebo videí s vašimi kamarády z široké škály kategorií, jako je energie, AI a další.

Stáhněte si futurismus a také to zkuste.

[GooglePlay url = ”″]
Přečtěte si také: Odhlaste se ze zařízení Android na dálku

3. Zvědavost

Název této aplikace říká vše. Zvědavost má pravděpodobně jeden z nejlepších návrhů uživatelského rozhraní pro aplikaci svého druhu. Může vás také informovat o svých nejlepších článcích buď s oznámením push, e -mailem nebo obojím. Ušetřete články nebo videa, najděte nové příběhy a rozšiřují své obzory.

Vyzkoušejte zvědavost, stejně jako jsem si jistý, že se vám bude líbit.

[GooglePlay url = ””]
4. Quora

Quora je moje aplikace pro sdílení příběhů se světem a rozšířením mé znalosti. Funguje to zřetelným způsobem v tom smyslu, že lidé jako vy jsou ti, kteří kladou otázky, stejně jako lidé, jako jste vy, jsou také ti, kteří poskytují odpovědi. Vaše domovská stránka je plná otázek přizpůsobených vašim potřebám, stejně jako funkce každodenního trávení vám nabízí nejchladnější příběhy ke čtení.

Stejně jako u média, v Quora může být každý „spisovatel“ a odpovídat na otázky a sdílet znalosti. Můžete mě dokonce objevit v některých případech a dávat odpovědi na otázky související s technikou.

Stáhněte si Quoru pomocí níže uvedeného pole aplikace.

[GooglePlay url = ””]
Nenechte si ujít: Speaki přečte vaše oznámení hlasitě na Android

5. Ted

Během doby procházení na YouTube jste pravděpodobně všichni narazili na řeč TED nebo dva. „Nápady, které stojí za sdílení“, je slogan Ted a aplikace ji určitě dělá spravedlností. Můžete procházet přes 3000 inspirujících projevů a rozhovorů zobrazit ty, které se vám líbí, a také je stáhnout pro pozdější prohlížení.

Aplikace je také vybavena podcastovou sekcí, která poskytuje podcasty prezentované producenty souvisejícími s TED.

[GooglePlay url = ””]
Doufejme, že vám tyto aplikace pomohou rozšířit vaše znalosti, ovlivnit vás k úpravě sebe sama i zase svět. V situaci jsme cokoli zmeškali, zanechte svůj komentář níže.

Přečtěte si dále
7 Nejlepší alternativy Android Auto používat ve vašem autě

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Addon Firefox je pirátská hudba mnohem jednodušší

Amazon MP3 obchod může mít nejnižší ceny na DRM bezplatnou hudbu, ale pro některé lidi 79 centů pro píseň je jen příliš mnoho, zejména když [John] a lidi v pirátech

Kytara ztlumená pedál z upcycled díly

Rockin ‘OUT na vaší fave kytaru je docela zábavné, ale zda vaše na jevišti nebo rušení ve vašem suterénu, to může být praktické rychle ztlumit ty vrah olizují. [Wozlaser] Požadovaný