Apple má nyní více než 1 miliarda zařízení v aktivním využití po celém světě

Čtvrtletní výsledky Apple byly dnes zveřejněny, a zatímco všechna čísla, která získávají největší pozornost, bývají příjmy, marže a údaje o prodeji pro věci jako IPad, Mac a iPhone, Apple sdílí jednu postavu poprvé, pravděpodobně proto, že je vhodně velký.

Během čtvrtletních čísel společnosti Apple Bonanza společnost oznámila, že dosáhla milníku 1 miliardy aktivních zařízení. Toto číslo zahrnuje iPhone, iPad, Mac, iPod Touch, Apple TV a Apple Watch a podle Apple byl vypočítán jakýmkoli způsobem hardware, který se zabýval službami společnosti za posledních 90 dní.

Není divu, že se ujistí, že každý ví, jak dobře se Apple daří v aktivních sáčkách zařízení, generální ředitel Apple rychle poukazoval na skutečnost během čtvrtletního příjmu, které začalo v 17:00. ET. „Náš tým dodal největší čtvrtinu společnosti Apple, a to díky spoustě inovativních produktů na světě a trhu rekordních rekordů iPhone, Apple si užívá a Apple TV. Růst naší služby služby zrychlil během čtvrtletí za účelem dosažení rekordních výsledků a naše nainstalovaná základna nedávno překročila hlavní milník z jedné miliardy aktivních zařízení. “ Cook řekl, když mluvil o aktivních číslech zařízení Apple.

S těmito 1 miliardami zařízení, kteří mají přístup k App Store a další online služby společnosti Apple, je důležité si uvědomit, že model služeb společnosti Apple vám již jednoduše prodá zařízení. Místo toho jsou zisky z App Store samotné masivní, a to ještě předtím, než jsou do rovnice zohledněny věci, jako je Apple Music a iTunes.

Společnost Apple dnes také oznámila další milník, ceny cen 74,8 milionu iPhone prodávaných ve sváteční čtvrti, což se stane největším čtvrtletním počtem v historii. Zdá se, že nyní běžné obavy týkající se možného propadu v kvalitě nabídky Apple poté, co generální ředitel Tim Cook vzal otěže, nemá vliv na čtvrtletní údaje Apple.

Možná budeme muset vymyslet nějaký druh bingo hry na základě vysokých čísel a rekordních příjmů před příliš dlouho.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Apple nyní prodal přes 1 miliardu zařízení iOS

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stáhněte si tapety Alcatel Idol 4S Stock

na DroidViews, stále hledáme nové balení tapet ze zařízení Android a často je sdílíme s komunitou. Proto máme nyní stovky sad tapet ze zásob z celé řady studny a méně

Tuning vidlice hodiny, s diskrétní logikou

[Willem Koopman aka SecretBatCave] se podíval na mistrovské hodiny, které má ve své sbírce, který byl spíše hlučným zařízením, ale přál si využít odpovídající solenoidový otrokový systém musel zaručit. Willem

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web