Apple má nyní více než 1 miliarda zařízení v aktivním využití po celém světě

Čtvrtletní výsledky Apple byly dnes zveřejněny, a zatímco všechna čísla, která získávají největší pozornost, bývají příjmy, marže a údaje o prodeji pro věci jako IPad, Mac a iPhone, Apple sdílí jednu postavu poprvé, pravděpodobně proto, že je vhodně velký.

Během čtvrtletních čísel společnosti Apple Bonanza společnost oznámila, že dosáhla milníku 1 miliardy aktivních zařízení. Toto číslo zahrnuje iPhone, iPad, Mac, iPod Touch, Apple TV a Apple Watch a podle Apple byl vypočítán jakýmkoli způsobem hardware, který se zabýval službami společnosti za posledních 90 dní.

Není divu, že se ujistí, že každý ví, jak dobře se Apple daří v aktivních sáčkách zařízení, generální ředitel Apple rychle poukazoval na skutečnost během čtvrtletního příjmu, které začalo v 17:00. ET. „Náš tým dodal největší čtvrtinu společnosti Apple, a to díky spoustě inovativních produktů na světě a trhu rekordních rekordů iPhone, Apple si užívá a Apple TV. Růst naší služby služby zrychlil během čtvrtletí za účelem dosažení rekordních výsledků a naše nainstalovaná základna nedávno překročila hlavní milník z jedné miliardy aktivních zařízení. “ Cook řekl, když mluvil o aktivních číslech zařízení Apple.

S těmito 1 miliardami zařízení, kteří mají přístup k App Store a další online služby společnosti Apple, je důležité si uvědomit, že model služeb společnosti Apple vám již jednoduše prodá zařízení. Místo toho jsou zisky z App Store samotné masivní, a to ještě předtím, než jsou do rovnice zohledněny věci, jako je Apple Music a iTunes.

Společnost Apple dnes také oznámila další milník, ceny cen 74,8 milionu iPhone prodávaných ve sváteční čtvrti, což se stane největším čtvrtletním počtem v historii. Zdá se, že nyní běžné obavy týkající se možného propadu v kvalitě nabídky Apple poté, co generální ředitel Tim Cook vzal otěže, nemá vliv na čtvrtletní údaje Apple.

Možná budeme muset vymyslet nějaký druh bingo hry na základě vysokých čísel a rekordních příjmů před příliš dlouho.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Apple nyní prodal přes 1 miliardu zařízení iOS

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stiphy Widgets umístí Post-it poznámky na vaší domovské obrazovce iOS 14

, když Apple oznámil, že iOS 14 a iPados 14 obnoví svět widgetů na iPhone a iPad, všichni jsme si toho všimli. Zejména na iPhone je příchod widgetů na domovskou

Google+ má nyní 43 milionů uživatelů, což je o 30% od zveřejnění

, přičemž Facebook je v poslední době ústředním bodem mediálního zájmu kvůli různým aktualizacím, zprávy, že soupeř Google pro sociální sítě bylo k dispozici na registraci Oko tisku stejně jako

Fix-A-cihla 2: Nexus 5x stoupá z popela

Bylo to, ale před dvěma týdny, když jsem řekl svůj příběh Woe – příběh LG Nexus 5x, který onemocněla, zdánlivě kvůli výrobním závadám narození. Podařilo se mi demontovat a udělal