LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál] je jedna taková duše, pracuje obtížná na jejich nejaktuálnější ponorku LEGO.

Sub je vyvinut uvnitř skleněné potraviny nádoby, vybrané pro jeho odnímatelné plastové víko s vodotěsným těsněním. To udržuje všechny mechaniky suché, kromě zakázkové elektroniky vyvinuté pro umožnění 27MHz RC regulátoru poslat signály do elektroniky LEGO. To je rozhodující jako vyšší frekvenční rádia, jako je Bluetooth nebo WiFi nemůže proniknout do vody téměř stejně.

Magnetická spojka namontovaná na motor LEGO je využívána k pohonu vrtule ve vodě bez netěsnosti typické při pokusu o utěsnění otáčení hřídele. Druhá spojka na lego servo spolu s inovativním plánem řízení umožňuje spočítat vrtule na řízení řemesla.

Systém balastu je jednoduchý. Balón je naplněn motorem LEGO motorem vzduchového čerpadla, který je schopen 3,0 ml sekundy, stejně jako schopný produkovat maximální tlak 2,0 bar. Když je balón nafouknutý, vzteklý vzestup stoupá stejně jako Sub Rises. Spusťte motor Druhý způsob, jakož i balónek je vyprázdněn kreativního držení, stejně jako ventilové uspořádání, minimalizace vztlaku, stejně jako spouštění Sub do dřezu.

Sub není dokonalý. Zachování nastavené hloubky pod vodou může být tvrdý s rudimentární balastový systém, možná jako tvar modifikace balónu s různým tlakem vody. Někdy, Lego nápravy sklouznou ze svých převodů, stejně jako rádio funguje jen pár metrů pod vodou.

Nicméně, jen budování lego sub z jakéhokoliv typu druhu je výjimečný výkon. Je to fascinující vidět varianty ve stylu ve srovnání s dřívějšími pracovními úlohami z [Cihlový experimentový kanál], protože jsme předtím představili jejich dřívější účast. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace

12palcová sítnice MacBook bude na skladě v obchodech Apple do konce května

, pokud jste věřili, že si vyberete nový 12palcový sítnice MacBook, pak máme několik skvělých zpráv a také nějaké špatné zprávy pro tebe. Posadil jsi se? Dobře, začněme. Skvělou zprávou

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky