LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál] je jedna taková duše, pracuje obtížná na jejich nejaktuálnější ponorku LEGO.

Sub je vyvinut uvnitř skleněné potraviny nádoby, vybrané pro jeho odnímatelné plastové víko s vodotěsným těsněním. To udržuje všechny mechaniky suché, kromě zakázkové elektroniky vyvinuté pro umožnění 27MHz RC regulátoru poslat signály do elektroniky LEGO. To je rozhodující jako vyšší frekvenční rádia, jako je Bluetooth nebo WiFi nemůže proniknout do vody téměř stejně.

Magnetická spojka namontovaná na motor LEGO je využívána k pohonu vrtule ve vodě bez netěsnosti typické při pokusu o utěsnění otáčení hřídele. Druhá spojka na lego servo spolu s inovativním plánem řízení umožňuje spočítat vrtule na řízení řemesla.

Systém balastu je jednoduchý. Balón je naplněn motorem LEGO motorem vzduchového čerpadla, který je schopen 3,0 ml sekundy, stejně jako schopný produkovat maximální tlak 2,0 bar. Když je balón nafouknutý, vzteklý vzestup stoupá stejně jako Sub Rises. Spusťte motor Druhý způsob, jakož i balónek je vyprázdněn kreativního držení, stejně jako ventilové uspořádání, minimalizace vztlaku, stejně jako spouštění Sub do dřezu.

Sub není dokonalý. Zachování nastavené hloubky pod vodou může být tvrdý s rudimentární balastový systém, možná jako tvar modifikace balónu s různým tlakem vody. Někdy, Lego nápravy sklouznou ze svých převodů, stejně jako rádio funguje jen pár metrů pod vodou.

Nicméně, jen budování lego sub z jakéhokoliv typu druhu je výjimečný výkon. Je to fascinující vidět varianty ve stylu ve srovnání s dřívějšími pracovními úlohami z [Cihlový experimentový kanál], protože jsme předtím představili jejich dřívější účast. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Systém částic Hektický box udržuje dítě obsazené

Jakýkoliv typ dítě narozené dnes má jasnou budoucnost před nimi – většinou včetně sledování zářivých obdélníků na 80 nebo 90 let. Chcete-li poskytnout své potomstvo skok-začíná na životě sledování LED

Apple M1 MacBook Air je nyní 20% sleva a 100% pozoruhodný [jen 799 $]

, pokud se na trhu objevíte na novém notebooku Apple, nemůžete se pokazit při výběru zbrusu nového M1 MacBook Vzduch za pouhých 799 $. Dokonce si vyberete, jakou barvu je

Držák LEGO pohár pomáhá, abyste zůstali hydratováni

jíst mnohem více ovoce, cvičení více, pít hodně více tekutin; Začátkem ledna je obecně čas provádět novoroční usnesení. Spousta typických jen potřebuje Willpower, avšak pokud to zůstane zvlhčující, že jste