LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál] je jedna taková duše, pracuje obtížná na jejich nejaktuálnější ponorku LEGO.

Sub je vyvinut uvnitř skleněné potraviny nádoby, vybrané pro jeho odnímatelné plastové víko s vodotěsným těsněním. To udržuje všechny mechaniky suché, kromě zakázkové elektroniky vyvinuté pro umožnění 27MHz RC regulátoru poslat signály do elektroniky LEGO. To je rozhodující jako vyšší frekvenční rádia, jako je Bluetooth nebo WiFi nemůže proniknout do vody téměř stejně.

Magnetická spojka namontovaná na motor LEGO je využívána k pohonu vrtule ve vodě bez netěsnosti typické při pokusu o utěsnění otáčení hřídele. Druhá spojka na lego servo spolu s inovativním plánem řízení umožňuje spočítat vrtule na řízení řemesla.

Systém balastu je jednoduchý. Balón je naplněn motorem LEGO motorem vzduchového čerpadla, který je schopen 3,0 ml sekundy, stejně jako schopný produkovat maximální tlak 2,0 bar. Když je balón nafouknutý, vzteklý vzestup stoupá stejně jako Sub Rises. Spusťte motor Druhý způsob, jakož i balónek je vyprázdněn kreativního držení, stejně jako ventilové uspořádání, minimalizace vztlaku, stejně jako spouštění Sub do dřezu.

Sub není dokonalý. Zachování nastavené hloubky pod vodou může být tvrdý s rudimentární balastový systém, možná jako tvar modifikace balónu s různým tlakem vody. Někdy, Lego nápravy sklouznou ze svých převodů, stejně jako rádio funguje jen pár metrů pod vodou.

Nicméně, jen budování lego sub z jakéhokoliv typu druhu je výjimečný výkon. Je to fascinující vidět varianty ve stylu ve srovnání s dřívějšími pracovními úlohami z [Cihlový experimentový kanál], protože jsme předtím představili jejich dřívější účast. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Šokuje váš mozek a dělat si chytřejší

transcraniální přímou stimulaci stimulace – nebo TDC – je technika aplikování elektrod k lebce a běh malého, ale vnímatelný proud skrze ně. Není to moc proud – normálně na nákupu

Apple sdílí mnohem více fantastických obrázků nařízených na iPhone 12

Apple je již dlouho pro předvádění fotografických schopností svých telefonů iPhone a sestava iPhone 12 se neliší. Ať už se jedná o iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro

Head-up Sclower Augments Bionic Turtleova pravda

Je tu drsná pravda, která je základem všech robotického výzkumu: ve srovnání s evolucí jsme sát, abychom se pohybovali. Příroda má pár miliard let metody dělat věci, které mohou sklouznout,