LEGO ponorka dostane balónový ballast systém

LEGO je zábavný stavební blok, který obrovský počet dětí na světě hrají každý den. Mechanická technika stavebních bloků LEGO však dlouhodobě využívají vyšší volby k začínajícímu inženýrovi. [Cihlový experiment kanál] je jedna taková duše, pracuje obtížná na jejich nejaktuálnější ponorku LEGO.

Sub je vyvinut uvnitř skleněné potraviny nádoby, vybrané pro jeho odnímatelné plastové víko s vodotěsným těsněním. To udržuje všechny mechaniky suché, kromě zakázkové elektroniky vyvinuté pro umožnění 27MHz RC regulátoru poslat signály do elektroniky LEGO. To je rozhodující jako vyšší frekvenční rádia, jako je Bluetooth nebo WiFi nemůže proniknout do vody téměř stejně.

Magnetická spojka namontovaná na motor LEGO je využívána k pohonu vrtule ve vodě bez netěsnosti typické při pokusu o utěsnění otáčení hřídele. Druhá spojka na lego servo spolu s inovativním plánem řízení umožňuje spočítat vrtule na řízení řemesla.

Systém balastu je jednoduchý. Balón je naplněn motorem LEGO motorem vzduchového čerpadla, který je schopen 3,0 ml sekundy, stejně jako schopný produkovat maximální tlak 2,0 bar. Když je balón nafouknutý, vzteklý vzestup stoupá stejně jako Sub Rises. Spusťte motor Druhý způsob, jakož i balónek je vyprázdněn kreativního držení, stejně jako ventilové uspořádání, minimalizace vztlaku, stejně jako spouštění Sub do dřezu.

Sub není dokonalý. Zachování nastavené hloubky pod vodou může být tvrdý s rudimentární balastový systém, možná jako tvar modifikace balónu s různým tlakem vody. Někdy, Lego nápravy sklouznou ze svých převodů, stejně jako rádio funguje jen pár metrů pod vodou.

Nicméně, jen budování lego sub z jakéhokoliv typu druhu je výjimečný výkon. Je to fascinující vidět varianty ve stylu ve srovnání s dřívějšími pracovními úlohami z [Cihlový experimentový kanál], protože jsme předtím představili jejich dřívější účast. Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Originální softwarová aplikace Microsoft: Získejte Windows 10 Pro za pouhých 15 $, Microsoft Office za 26 $ a také mnohem více

úspora peněz na softwarovou aplikaci Microsoft nemusí být těžké, jako kdybyste si koupili od Ideální místo v ideální době může být naprosto snadné. Jako ideální nyní. Vše, co vyžadujete, je

4K 21,5 palce iMac, vícedotykové vzdálené odkazy Bluetooth nalezené v El Capitan Beta 2

s druhou beta verzí OS X El Capitan nyní v rukou vývojářů, odkazy na nadcházející hardware a funkce Apple se začínají objevovat . Beta software se skládá z kódu směřujícího