Jak root Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3110 na Android 4.0.3 ICS

, zatímco některá zařízení Android jsou zakořeněna relativně rychle těmi, kteří jsou v komunitě Modding and Development, některé chytré telefony a tablety mohou brát to, co vypadá jako jako jako věk.

Vývojáři XDA a Rootzwiki jsou nepopiratelně dva důležité zdroje, pokud jde o mobilní operační systém společnosti Google, a dnes je na řadě, která prochází se zbožím. Člen NYCBJR získal kořenový přístup pomocí modifikovaného boot.img z nedávného úniku GT-P3110. Kroky jsou poměrně jednoduché, proto je důkladně sledujte a vy si také můžete užít kořenovou kartu Galaxy v žádném okamžiku.

Zřeknutí se odpovědnosti: Redmond Pie nebude odpovědný, pokud ztratíte data nebo vaše zařízení bude v následující příručce poškozeno. Dev navíc poznamenal, že nebyl značně vyhodnocen, takže jako obvykle postupuje na vaše vlastní riziko.

S formalitami mimo cestu, pojďme s výukou, jak můžete zakořenit Samsung Galaxy Tab 2 7.0.

Budete používat Heimdall-křížový platformový nástroj s otevřeným zdrojovým kódem při nákupu, aby se firmware na vaši kartu Samsung Galaxy Firmware flashoval.

Krok 1: Stáhněte si soubor .zip z Heimdall [oficiální web] a extrahujte pomocí aplikace jako Winrar nebo 7-Zip.

Krok 2: Zavedete kartu Samsung Galaxy do režimu stahování. Chcete -li toho dosáhnout, zapněte zařízení a poté jej zapněte a přidržte tlačítko hlasitosti.

Krok 3: Vaše zařízení řekne, že režim stahování nevypíná cíl. V tuto chvíli byste měli připojit telefon k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 4: Stáhněte si následující soubory:

GT-P3110.PIT

boot-bjr.img

A pak je umístěte na stejné místo, kde jste extrahovali Heimdall v kroku 1.

Krok 5: Otevřete příkazový řádek a najděte složku z kroku 1. Poté zadejte stažení ADB Reboot

Krok 6: Spusťte Heimdall-Frontend a přejděte na kartu „Flash“. Poté načtěte připojený soubor PIT (GT-P3110.PIT).

Krok 7: V podrobnostech oddílu vyberte „Jádro“ a poté klikněte na „Přidat“

Krok 8: Dále vyberte „Procházet“ a vyberte připojenou boot-bjr.img. Poté klikněte na „Start“.

Krok 9: Po restartu tabletu zadejte do příkazového řádku následující:

ADB Shell

./su

./gtab2-root.sh

A to je vše, vaše tab z galaxie by měla být nyní zakořeněna!

Pokud se uvíznete kdykoli, podívejte se na oficiální vlákno na Rootzwiki.

[Díky, Brett]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Android 2.1 od Nexus One přenosný do Motorola Droid

Poslední firmware Nexus One s Android 2.1 (Build ERD79) byl účinně přenesen do společnosti Motorola Droid. Podpora pro krajinářský režim, online tapety, instalace placených aplikací z trhu i klávesnice s

3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a

Apple i Google Bidding na chráněná práva streamování pro NFL London Games

Národní fotbalová liga (NFL) je sportovní organizací ve Spojených státech. Popularita podnikání i amerického fotbalu obecně byla v Americe vždy na astronomické úrovni, ale v posledních několika letech se však