Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.

Požádal o něco více univerzálnosti na velikosti, stejně jako tvar nákladu, který dokázal dopravit. Jen šest špendlíkových šroubů drželo původní lisované ocelové postele na vozíku. Trochu práce s trubkou, stejně jako panel jističů, udělal trik. Nepořádek balení na bahně, stejně jako grime, bylo tam, aby ho pozdravil. Po odtáhnutí, vysávání, stejně jako výkon mytí podvozku, který mu poskytl čerstvý úkol s využitím podkladového produktu.

Odtud se dřevo plošiny vyvíjí, stejně jako on nepořádat se s dřevěným šrotem. To, co můžete vidět na posteli, je zformováno z Cedar, stejně jako IPE. Podpíny, které upevňují rám s těmi přesně stejnými šesti lagovými šrouby, jsou upraveny tlakem 2 × 4. 4 × 6 nárazník obsahuje desku povolení, stejně jako světla pro ni. Brzda, stejně jako otočné signály jsou vyvinuty do postele spolu s příchytkami pro jednoduché upevnění plachty nebo bezpečné bezpečnosti nákladu.

[přes reddit]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android.

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.

Apple nahrazuje 16 GB jednotek iPhone 5c, které potřebují opravu 32 GB modelů zdarma

Apple vydala interní poznámku své armádě Apple Authord Service Companies, které je informovaly o tom, že 16 GB iPhone 5c modely, které potřebují „celo jednotlivé služby“ Lze v dohledné budoucnosti