Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.

Požádal o něco více univerzálnosti na velikosti, stejně jako tvar nákladu, který dokázal dopravit. Jen šest špendlíkových šroubů drželo původní lisované ocelové postele na vozíku. Trochu práce s trubkou, stejně jako panel jističů, udělal trik. Nepořádek balení na bahně, stejně jako grime, bylo tam, aby ho pozdravil. Po odtáhnutí, vysávání, stejně jako výkon mytí podvozku, který mu poskytl čerstvý úkol s využitím podkladového produktu.

Odtud se dřevo plošiny vyvíjí, stejně jako on nepořádat se s dřevěným šrotem. To, co můžete vidět na posteli, je zformováno z Cedar, stejně jako IPE. Podpíny, které upevňují rám s těmi přesně stejnými šesti lagovými šrouby, jsou upraveny tlakem 2 × 4. 4 × 6 nárazník obsahuje desku povolení, stejně jako světla pro ni. Brzda, stejně jako otočné signály jsou vyvinuty do postele spolu s příchytkami pro jednoduché upevnění plachty nebo bezpečné bezpečnosti nákladu.

[přes reddit]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 nerds + 2 dny = malý velký pixel

dva dny ve společnosti sponzorované hackathon? Zní to jako zábava! A také produktivní – konečný výsledek pro [Guuzg] a dva jeho spolupracovníků z ročního “W00tcampu” W00tcamp “byl tento slavnostní a

Android 12 vypadá, že si půjčí oznámení o přístupu k schránce iPhone

, když Google oznámil Android 12, který bude vydán koncem tohoto roku, věděli jsme, že přidá novou funkci ochrany osobních údajů vypůjčenou od Apple iOS 9. Nyní podle K novému

512GB Samsung Evo Vyberte microSD kartu diskontovanou na 89,99 $, zpracovává 4K video nahrávání jako šampion

, pokud se týká kapacit microSD, Bigger je téměř vždy lepší. S Samsung EVO si vyberete, získáte jednu z nejvýznamnějších karet kolem spolu s schopnostmi všechny metody až 512 GB.