Hackaday Odkazy: 14. května 2017

Maker Faire Bay oblast je příští víkend, stejně jako pochopit, co to znamená: máme setkání v sobotu večer. Pokud jste v této oblasti, je vysoce navrhl, abyste se zúčastnili. Je to blinky přináší-a-hack s chlastem. Nemůžete ho porazit. Slyšel jsem, že Ofřel se objevuje. Všichni krupobití Ofshark. Chceš rsvp, pokud jdete k thx.

Trvalo to jen dvanáct let, nicméně [Ladyada] se konečně dostal na obálku Make.

NVIDIA má Jetson, extrémně silný jednorázový počítač + GPU znamená pro učení strojů, imagování, stejně jako aplikace robotiky. Pokud chcete udělat elegantní ML Stuff s nízkými výkonovými zařízeními, budu extrémně navrhnout, abyste zkontrolovali Jetson ven. Jetson je samozřejmě jen mozkem jakéhokoli typu stroje objevování robota; Stejně tak požadavek nějaký sval. Za tímto účelem vydala nvidia robotický simulátor ISAAC. Je to simulátor pro běžné bity hardwaru, jako jsou quadcoptery, vznášeli (?), Robotické paže, stejně jako ano, selfie drones. Co to znamená? Standardizovaný hardware znamená, že někdo bude vytvářet 3. oslavu hardware, stejně jako to je úžasné.

To je jen pozorování, avšak fidget spinners právě teď blíží hlavního proudu. Nechápali jsme, co jim bylo před rokem, stejně jako nyní nerozumíme.

Hebocon je shitty robotická bitva. Dorkbotpdx měl jen své první hebocon, stejně jako výsledky byly … jen o co shitty, jak byste očekávali. Vzhledem k tomu, že se jedná o shitty robotickou bitvu, makerbot udělal vzhled. Tento robot, spitterbot, byl navržen tak, aby stával extrudovaný vlákno kolem svého soupeře. Vyhrál Makerbot? Ano, Spitterbot získal cenu “Nejchudší kvalitu”.

SupplyFrame, Hackadayova rodičovská společnost, pořádá měsíční ish Electronic Get-ToGethery v kanceláři San Fransisco. Zaměření těchto setkání je objevit někoho skvělého, kdo vyvinul něco pozoruhodného, ​​stejně jako dostat je mluvit o tom. March Meetup představoval [Pete Bevelacqua], který vyvinul vector síťový analyzátor z nuly. Video stojí za hodinky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ping Pong Sphere LED Steflage Screen

Mějte na paměti 2 metr POV displej? No, to přesně stejná skupina stážistů je opět. Toto je obrazovka, kterou vyvinuly pro strany. Je to 5 metrů široký, stejně jako 2,5

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu

Létající tučňáci jsou neuvěřitelní

Festo, lidé, kteří nás přivedli nám Manta Ray Blimp, jsou zpět s gigantickými létajícími tučňáky. Vlastně je v tomto videu skvělé nabídky úžasných věcí. Létající tučňáci jsou pěkné, ale plavecké