Hackaday Odkazy: 14. května 2017

Maker Faire Bay oblast je příští víkend, stejně jako pochopit, co to znamená: máme setkání v sobotu večer. Pokud jste v této oblasti, je vysoce navrhl, abyste se zúčastnili. Je to blinky přináší-a-hack s chlastem. Nemůžete ho porazit. Slyšel jsem, že Ofřel se objevuje. Všichni krupobití Ofshark. Chceš rsvp, pokud jdete k thx.

Trvalo to jen dvanáct let, nicméně [Ladyada] se konečně dostal na obálku Make.

NVIDIA má Jetson, extrémně silný jednorázový počítač + GPU znamená pro učení strojů, imagování, stejně jako aplikace robotiky. Pokud chcete udělat elegantní ML Stuff s nízkými výkonovými zařízeními, budu extrémně navrhnout, abyste zkontrolovali Jetson ven. Jetson je samozřejmě jen mozkem jakéhokoli typu stroje objevování robota; Stejně tak požadavek nějaký sval. Za tímto účelem vydala nvidia robotický simulátor ISAAC. Je to simulátor pro běžné bity hardwaru, jako jsou quadcoptery, vznášeli (?), Robotické paže, stejně jako ano, selfie drones. Co to znamená? Standardizovaný hardware znamená, že někdo bude vytvářet 3. oslavu hardware, stejně jako to je úžasné.

To je jen pozorování, avšak fidget spinners právě teď blíží hlavního proudu. Nechápali jsme, co jim bylo před rokem, stejně jako nyní nerozumíme.

Hebocon je shitty robotická bitva. Dorkbotpdx měl jen své první hebocon, stejně jako výsledky byly … jen o co shitty, jak byste očekávali. Vzhledem k tomu, že se jedná o shitty robotickou bitvu, makerbot udělal vzhled. Tento robot, spitterbot, byl navržen tak, aby stával extrudovaný vlákno kolem svého soupeře. Vyhrál Makerbot? Ano, Spitterbot získal cenu “Nejchudší kvalitu”.

SupplyFrame, Hackadayova rodičovská společnost, pořádá měsíční ish Electronic Get-ToGethery v kanceláři San Fransisco. Zaměření těchto setkání je objevit někoho skvělého, kdo vyvinul něco pozoruhodného, ​​stejně jako dostat je mluvit o tom. March Meetup představoval [Pete Bevelacqua], který vyvinul vector síťový analyzátor z nuly. Video stojí za hodinky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky

Jak získat zdarma osobní tethering hotspotu na iPhone bez útěku z vězení

Máte elegantní s aplikací iOS nabízenou přímo na vašem ne-Jailbroken iPhone, která vytváří proxy SOCS, což vám umožňuje propojit svůj notebook s webem pomocí vašeho připojení vašeho iPhone iPhone IPhone