Hackaday Odkazy: 14. května 2017

Maker Faire Bay oblast je příští víkend, stejně jako pochopit, co to znamená: máme setkání v sobotu večer. Pokud jste v této oblasti, je vysoce navrhl, abyste se zúčastnili. Je to blinky přináší-a-hack s chlastem. Nemůžete ho porazit. Slyšel jsem, že Ofřel se objevuje. Všichni krupobití Ofshark. Chceš rsvp, pokud jdete k thx.

Trvalo to jen dvanáct let, nicméně [Ladyada] se konečně dostal na obálku Make.

NVIDIA má Jetson, extrémně silný jednorázový počítač + GPU znamená pro učení strojů, imagování, stejně jako aplikace robotiky. Pokud chcete udělat elegantní ML Stuff s nízkými výkonovými zařízeními, budu extrémně navrhnout, abyste zkontrolovali Jetson ven. Jetson je samozřejmě jen mozkem jakéhokoli typu stroje objevování robota; Stejně tak požadavek nějaký sval. Za tímto účelem vydala nvidia robotický simulátor ISAAC. Je to simulátor pro běžné bity hardwaru, jako jsou quadcoptery, vznášeli (?), Robotické paže, stejně jako ano, selfie drones. Co to znamená? Standardizovaný hardware znamená, že někdo bude vytvářet 3. oslavu hardware, stejně jako to je úžasné.

To je jen pozorování, avšak fidget spinners právě teď blíží hlavního proudu. Nechápali jsme, co jim bylo před rokem, stejně jako nyní nerozumíme.

Hebocon je shitty robotická bitva. Dorkbotpdx měl jen své první hebocon, stejně jako výsledky byly … jen o co shitty, jak byste očekávali. Vzhledem k tomu, že se jedná o shitty robotickou bitvu, makerbot udělal vzhled. Tento robot, spitterbot, byl navržen tak, aby stával extrudovaný vlákno kolem svého soupeře. Vyhrál Makerbot? Ano, Spitterbot získal cenu “Nejchudší kvalitu”.

SupplyFrame, Hackadayova rodičovská společnost, pořádá měsíční ish Electronic Get-ToGethery v kanceláři San Fransisco. Zaměření těchto setkání je objevit někoho skvělého, kdo vyvinul něco pozoruhodného, ​​stejně jako dostat je mluvit o tom. March Meetup představoval [Pete Bevelacqua], který vyvinul vector síťový analyzátor z nuly. Video stojí za hodinky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Echo Dot (3.-gen) diskontoval na 22 $, jedno ostatní technickou nabídku na Black Friday

Amazon’s Black Friday Week of Madness pokračuje a naštěstí to neukazuje absolutně žádný náznak, že se nechám nechat. Pokud hledáte jakýkoli typ hardwaru první strany Amazon, je to určitě čas

Dřevěná konverze vkládacího panelu

Tento pick-up truck do s plochou konverzí je velmi působivá. [Caswell_etherege] uvádí, že mu napíše jeho vnitřní redneck. To je třeba označit rednecks ve své oblasti, jsou řemeslníci největšího ráže.

Hacking magsafe

Toto je snadný hack, který by mohl být vhodný jeden den. [Mooner] si přál používat Kensington univerzální napájení s jeho MacBook Pro, avšak objevil adaptéry, stejně jako periferní zařízení včetně