Další iPhone, který se na podzim objeví s 4G LTE, bude zřejmě fungovat přesně stejnou 3,5palcovou obrazovku

, zdá se, že mnohem lepší gadgety se dostanou, mnohem náročnější spotřebitelé se stanou. Sotva uplynul týden, protože vydání nového iPadu, stejně jako dosud se zdá, že většina blogosféry zaměřuje svůj zájem na další iPhone.

Kromě iPadu jsme měli potěšení z Siriho a iPhone 4s po dobu asi pěti měsíců, ale existuje základní koncept „to je skvělé, ale co bude dál?“ někdy proto, že datum vydání.

Nejprve bylo podezření, že příští iPhone bude vyhovovat 4G LTE, což je podezření, které se zdálo ještě pravděpodobnější, že se uskuteční nový iPad podporující 4G. Včera nám objev řetězců v systému iOS 5.1 poskytl jistě indikátor iPhone 4G, jak bychom se mohli dostat, aniž bychom ho oficiálně slyšeli od Apple.

Nyní se objevilo více podrobností, přičemž imore se počítá Apple se bude držet současné velikosti 3,5 palce. Dosud se objevilo několik fascinujících teorií a poskytlo očekávané důvody, proč se ovocné podnikání zaseklo se stejnou velikostí obrazovky po dobu téměř pěti let, zatímco obrazovky soupeřů se postupně zvětšovaly. Návrhář Dustin Curtis věřil, že protože typický palec nemohl pokrýt průměr mnohem větší než 3,5 palce, Apple by nešel žádný typ větší. Rovněž jsme však slyšeli, že Apple půjde výš-ve skutečnosti ve skutečnosti je to ve všech metodách až 4,6 palce, takže porota zůstává venku, zda firma Tim Cooka nakonec zlomí plíseň.

Říjen 2012 se zdá být vnímaným rámcem vydání – ne tak překvapení, protože iPhone 4S vydané loni v říjnu. Společnost Apple minulý rok sklízela výhody spotřebitelů na dovolenou s pozoruhodným prodejem, takže je nepravděpodobné, že by se vrátil svůj cyklus uvolnění zpět do léta, které některé zprávy tvrdily.

Navíc, protože Apple iPhone 3GS stále prodával (a dobře prodával) až do loňského října, je odstraněn, že iPhone může vydržet zkoušku času. Apple tedy nebude chtít zkrátit životnost iPhone 4S tím, že uvolní nový typ dříve než o rok později.

Stejně jako obrazovka podobné velikosti i rádio 4G LTE, Imore počítá s tím, že gadget přijde s konektorem „mikro“ dock, díky kterému bude zástrčka a zásuvka menší a zase úplně uvolní oblast uvnitř Gadget pro hardware. Neohrožuje žádný typ dat nebo rychlosti přenosu a bude to podobný úvod do mikropodniku, který šetří prostorově šetří v rámci iPhone 4.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Servo plotter nepotřebuje nic exotického

, i když rozsáhlé využití 3D tiskáren učinilo věci jako lineární ložiska jim. Nicméně, můžete získat zásuvky, stejně jako jakýkoliv typ zábavy, který vám může nabídnout některé RC Servos. Že

Zobrazte všechna oznámení na obrazovce Android Lock s využitím tohoto úhledného widgetu

smartphonů, které naše životy udělaly hodně, dobře, chytřejší, abychom to vložili do jednoho slova. V našem každodenním životě slouží několika funkcím, jako jsou přenosné přehrávače médií, schopné náhrady pro kamery

Potištěný (jablečný mošt) musí proudit

čerstvé stlačené sklo pomerančové šťávy se snídaní se jeví jako trope, která je přímo z konce 1980 sitcom. Takže pomerančová šťáva je snadná; stiskněte, dokud neprovede kapalina. Jablečná šťáva (a