Další iPhone, který se na podzim objeví s 4G LTE, bude zřejmě fungovat přesně stejnou 3,5palcovou obrazovku

, zdá se, že mnohem lepší gadgety se dostanou, mnohem náročnější spotřebitelé se stanou. Sotva uplynul týden, protože vydání nového iPadu, stejně jako dosud se zdá, že většina blogosféry zaměřuje svůj zájem na další iPhone.

Kromě iPadu jsme měli potěšení z Siriho a iPhone 4s po dobu asi pěti měsíců, ale existuje základní koncept „to je skvělé, ale co bude dál?“ někdy proto, že datum vydání.

Nejprve bylo podezření, že příští iPhone bude vyhovovat 4G LTE, což je podezření, které se zdálo ještě pravděpodobnější, že se uskuteční nový iPad podporující 4G. Včera nám objev řetězců v systému iOS 5.1 poskytl jistě indikátor iPhone 4G, jak bychom se mohli dostat, aniž bychom ho oficiálně slyšeli od Apple.

Nyní se objevilo více podrobností, přičemž imore se počítá Apple se bude držet současné velikosti 3,5 palce. Dosud se objevilo několik fascinujících teorií a poskytlo očekávané důvody, proč se ovocné podnikání zaseklo se stejnou velikostí obrazovky po dobu téměř pěti let, zatímco obrazovky soupeřů se postupně zvětšovaly. Návrhář Dustin Curtis věřil, že protože typický palec nemohl pokrýt průměr mnohem větší než 3,5 palce, Apple by nešel žádný typ větší. Rovněž jsme však slyšeli, že Apple půjde výš-ve skutečnosti ve skutečnosti je to ve všech metodách až 4,6 palce, takže porota zůstává venku, zda firma Tim Cooka nakonec zlomí plíseň.

Říjen 2012 se zdá být vnímaným rámcem vydání – ne tak překvapení, protože iPhone 4S vydané loni v říjnu. Společnost Apple minulý rok sklízela výhody spotřebitelů na dovolenou s pozoruhodným prodejem, takže je nepravděpodobné, že by se vrátil svůj cyklus uvolnění zpět do léta, které některé zprávy tvrdily.

Navíc, protože Apple iPhone 3GS stále prodával (a dobře prodával) až do loňského října, je odstraněn, že iPhone může vydržet zkoušku času. Apple tedy nebude chtít zkrátit životnost iPhone 4S tím, že uvolní nový typ dříve než o rok později.

Stejně jako obrazovka podobné velikosti i rádio 4G LTE, Imore počítá s tím, že gadget přijde s konektorem „mikro“ dock, díky kterému bude zástrčka a zásuvka menší a zase úplně uvolní oblast uvnitř Gadget pro hardware. Neohrožuje žádný typ dat nebo rychlosti přenosu a bude to podobný úvod do mikropodniku, který šetří prostorově šetří v rámci iPhone 4.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky

Chladný chladič, šití není potřeba

, když jdete na pláž nebo na camping výlet letos v létě, všimněte si přesně, jak zabalíte chladič. Vaše nápoje jsou již k dispozici v krabici, ale vy jste je

Libebium Arduino Contest

Libbelium drží ještě jednu soutěž Arduino Open Hardware. Prostě vyrábět jak až do 15. dubna, díky čemuž je váš každodenní život jednodušší. Ceny zahrnují GPS, GPRS, SD, stejně jako solární