Online kurz iPhone Photo Academy vám může pomoci při vaší mobilní fotografické hře [recenze]

, jak se říká, nejlepší vačka je ta, která je vždy s vámi v kapse. A to platí zejména pro iPhone, protože iPhone byl go-to cam nejen průměrných Joes, ale také pro fotografy dobře.

Existuje důvod, proč iPhone nyní v řadě završil spoustu populárního seznamu vaček v řadě.

Vzhledem k tomu, že iPhone je tak populární a široce používán pro každodenní fotografii, problémem pro jeho uživatele je, jak vypadat fotografie ještě lépe? Zde přicházejí kurzy online fotografií.

Dnes kontrolujeme jednu takovou možnost, která přichází s laskavým svolením iPhone Photography School a dodáváme různé různé kurzy, aby se zlepšila vaše mobilní fotografická hra.

Škola iPhone Photography School tvrdí, že vás inspiruje, abyste šli ven a stříleli, také vás vzdělávají o tom, co váš určitý model vačky může a nemůže udělat, a to vše, zatímco vás pobaví, abyste to všechno zábavné a bez námahy.

Kurzy používané školou iPhone Photography School jsou následující:

Online kurzy školy iPhone Photography School

iPhone Photo Academy

Akademie iPhone pro úpravu iPhone

Mistrovství krajiny iPhone

Zachyťte to všechno

iPhone Art Academy

iPhone Photo Masters

Mistrovství digitální vačky

Foto zkratky

Lightroom Editing Mastery

Jakmile se přihlásíte na svůj osobní účet, můžete vidět výše uvedené kurzy, z nichž si můžete vybrat, přičemž každá z nich je rozdělena do různých různých modulů pro snadné rozvržení a čtení, má hloubkové video průvodce a písemné tutoriály.

Každý kurz má také specializované sekce pro poznámky a komentáře, kde můžete vidět, o čem ostatní uživatelé absolvují kurz související se stejným kurzem.

Je důležité si uvědomit, že každý kurz jde do velmi detailu a jako takový má k ní připojenou cenu, což naznačuje, že budete muset každý kurz získat samostatně v závislosti na tom, který z nich se hodně zajímá.

Cena kurzů se pohybuje od 99 $ do 299 $ v závislosti na tom, s jakou z nich se rozhodnete jít. Mějte na paměti, že se jedná o diskontované ceny v rámci masivní 80% slevy, kterou společnost běží na omezený čas. Tyto kurzy stojí mnohem více, takže se tyto ceny zdají být oprávněné. K dispozici je také možnost zaplatit za kurz na 3měsíční splátku, kterou si musíte přát.

Jediná věc, kterou si přejeme, byl model předplatného, ​​kde byste mohli zaplatit malý poplatek a získat přístup ke všem kurzům, pokud jste měli předplatné. Možná je to něco, co bude v budoucnu přidáno.

Celkově vzato, online kurzy iPhone Photography School stojí za to se dostat, pokud jste nadšenci fotografie, ať už pro nebo příležitostné, a chcete zvýšit svou mobilní fotografickou hru pomocí pouze iPhone.

iPhone Photo Academy

Kdo je to přesně pro?

Nyní se podívejme na kurz iPhone Photo Academy. Tento kurz je obecně pro ty, kteří rádi pořizují spoustu klíčových fotografií s telefonem. Pokud jste někdo, kdo rád rychle vytáhne telefon z kapsy, aby natáčel vzrušující nebo jednou za život, jako první kroky dítěte nebo krásný západ slunce, když jste na procházku, je zásadní, že víte Jak to dobře používat. To je přesně to, kde přichází kurz „iPhone Photo Academy“. Kurz se podrobně zabývá tím, jak používat iPhone ve všech možných situacích, od portrétů po vodopády.

Obsah kurzu:

1. Základy iPhone Cam (8 lekcí, 105 minut)
2. Další funkce iPhone Cam (8 lekcí, 113 minut)
3. Principy Velké fotografie (8 l., Ca. 130m)
4. Techniky kreativní fotografie pro iPhone (8 l., Ca. 114m)
5. Společné scénáře fotografování iPhone (11 l., Ca. 159m)
6. Bonus: Jak zachovat kvalitu vašich fotografií (5 l., Ca. 55m)
7. Bonus: Tajemství za správu obrovské knihovny fotografií (5 l., Ca. 70m)
8. Analýza fotografií (7 dlouhých videí, ca. 8 hodin)

Stojí to za to?

Přemýšlejte o kurzu iPhone Photo Academy jako jeden vytvořený konkrétně směrem k začátečníkům. Během délky tohoto kurzu, který je celkem asi 20 hodin, se dozvíte základy o čočce vačky iPhone, světla, složení fotografií, techniky střelby, editaci a další.

Kurz je rozdělen do 5 modulů, z nichž každá se podrobně zabývá různými tématy pro začátečníky s fotografováním. Na vrcholu 5 hlavních modelů tento kurz také používá 3 další bonusové moduly pokrývající témata, jako je zachování kvality fotografií, správa obrovské knihovny fotografií a analýza fotografií.

Za to, co tento kurz nabízí, a vzhledem k jeho ceně se podle našeho názoru stojí za to se dostat. Absolutně to zvýší vaši fotografickou hru na iPhone na zcela novou úroveň.

Cena a jak to získat?

Tento konkrétní kurz stojí pouhých 99 $, což vzhledem k jeho obsahu nemá shodu. Obvykle by to stálo 495 $, ale za omezenou dobu to můžete získat za obrovskou 80% slevu, která stojí jen 99 $.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.6 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 15.6 Final IPSW odkazy OTA soubory a iPados 15.6 Out

Beta kompatibilní a podporovaná iPhone, iPad, iPod Touch zařízenínull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA! Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává

Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci