Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat o existenci gadgetu a jeho technických specifikacích, protože společnost Google byla nyní oficiálně odhalena LG-vyráběná Nexus 5.

Nyní, když zájem obklopující iPhone 5S zmizel, je pro Google perfektní šancí představit nástupce Nexus 4, který ověřil tak úspěšný smartphone. Gadget bude odeslán s provozováním aktuální verze Android-což je Android 4.4 KitKat-a také držadla pro zabalení poměrně legendární technické funkce pod displejem 4,95 palce.

Funkce

Každý, kdo je součástí trhu s inovacemi pro spotřebitele, by si již měl být vědom toho, že je velmi obtížné udržovat triky ohledně nadcházejících gadgetů v těchto dnech. Google sám dokonce zvládl, aby během několika marketingových videí nechal několik triků, takže by neměl přijít, protože žádný fantasticky překvapený, že většina uniklých podrobností o Nexus 5 se [ukázala jako] pravdivá. Ohromující nový smartphone bude poháněn čtyřjádrovým Qualcomm Snapdragon s 2,3 GHz a také výhody ze značného 2 GB na RAM.

Jak již bylo zmíněno, primárním ohniskem Nexus 5 bude ohromující obrazovka 4,95 palce, která je schopna vykazovat plný obsah s vysokým rozlišením 1080p. Tento neuvěřitelný procesor i brilantní obrazovka budou poháněny baterií 2300 mAh, stejně jako pokud nejste fanouškem, že pochází dráty po místě, pak přijde jako úleva, aby zjistila, že LG i Google také Prošli cestou integrace bezdrátového nabíjení do Nexus 5. Spíše než výběr technologie Bluetooth LE nebo NFC, technologické partnerství integrovalo obojí. Fantastické zprávy.

Rozmanitá úroveň konektivity dokazuje, že Google i LG vážně poskytují jednotlivcům co nejvíce šanci, aby se spojili s pomůcky kolem nich. Vestavěná zadní 8megapixelová kamera funguje zcela ve spojení s obrazovkou 1080p a zcela doplňuje 1,3-megapixelu směřující dopředu pomocí, které bude použity pro tyto „selfie“ záběry a volání založené na videu.

Fotoaparát nyní obsahuje optickou stabilizaci obrázků a také Google slibuje, že bude schopen pořídit bez chvění. Kromě toho, aby to bylo nejlepší, je kamera obsahuje HDR+, která pořizuje hrst výstřelů a kombinuje je do jedné fotografie. Co to znamená pro typického uživatele? Během dne získáte nádherné záběry, stejně jako méně hlučné výstřely v noci. Obrovské vítězství pro fanoušky fotografií zde.

Příslušenství

Žádný nový zavedení smartphonu není celkem bez oficiálního příslušenství a Google tentokrát nespokojen. Google také odhalil spoustu příslušenství pro Nexus 5, stejně jako první je případ nárazníku Nexus 5 a je nabízen ve čtyřech barvách. Druhým je LG QuickCover pro Nexus 5, který vezme fronty stylu z překlopného krytu Samsung, ale přichází bez otevření okna pro sledování oznámení a je k dispozici v černé i bílé.

Nexus 5 pouzdro nárazníku

LG QuickCover pro Nexus 5

Cena

Cenová značka 349 $ by měla udělat trochu pro odložení sázků z tohoto skvělého bitového zařízení, přičemž fantastickou zprávou je, že je nabízeno koupit v obchodě Play nyní pro AT&T, T-Mobile i pro zákazníky Sprint.

Identifikace nákladů 349 $ je pro model 16 GB, zatímco 32 GB iterace vám vrátí 399 $. Stejně jako Nexus 5 je k dispozici ve dvou barvách, černé i bílé, stejně jako obě ceny jsou stejné.

Datum vydání

Jak je uvedeno výše, Nexus 5 se nabízí k nákupu hned teď přímo z obchodu Google Play, absolutně bezplatný. Gadget je nabízen v USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Japonsku, Koreji a také brzy do Indie.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

I / O Extender Board a Případ pro levné WiFi router

Tento 3D vytištěný případ se nachází již malý [TP-Link TL-WR703N], ale také činí prostor pro zakázkovou expanzní desku. Rozšiřující deska je vytvořena tak, aby zařízení mnohem více hacker přátelský a

Infuse 4 App for Apple TV již brzy, beta verze dnes

Infuse, prominentní aplikace pro iOS a další platformy, které umožňují nadšencům médií prohlížet si své filmy i televizní pořady v aplikaci, která nejen vypadá, že vypadá nejen Krásné, ale také

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v