Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat o existenci gadgetu a jeho technických specifikacích, protože společnost Google byla nyní oficiálně odhalena LG-vyráběná Nexus 5.

Nyní, když zájem obklopující iPhone 5S zmizel, je pro Google perfektní šancí představit nástupce Nexus 4, který ověřil tak úspěšný smartphone. Gadget bude odeslán s provozováním aktuální verze Android-což je Android 4.4 KitKat-a také držadla pro zabalení poměrně legendární technické funkce pod displejem 4,95 palce.

Funkce

Každý, kdo je součástí trhu s inovacemi pro spotřebitele, by si již měl být vědom toho, že je velmi obtížné udržovat triky ohledně nadcházejících gadgetů v těchto dnech. Google sám dokonce zvládl, aby během několika marketingových videí nechal několik triků, takže by neměl přijít, protože žádný fantasticky překvapený, že většina uniklých podrobností o Nexus 5 se [ukázala jako] pravdivá. Ohromující nový smartphone bude poháněn čtyřjádrovým Qualcomm Snapdragon s 2,3 GHz a také výhody ze značného 2 GB na RAM.

Jak již bylo zmíněno, primárním ohniskem Nexus 5 bude ohromující obrazovka 4,95 palce, která je schopna vykazovat plný obsah s vysokým rozlišením 1080p. Tento neuvěřitelný procesor i brilantní obrazovka budou poháněny baterií 2300 mAh, stejně jako pokud nejste fanouškem, že pochází dráty po místě, pak přijde jako úleva, aby zjistila, že LG i Google také Prošli cestou integrace bezdrátového nabíjení do Nexus 5. Spíše než výběr technologie Bluetooth LE nebo NFC, technologické partnerství integrovalo obojí. Fantastické zprávy.

Rozmanitá úroveň konektivity dokazuje, že Google i LG vážně poskytují jednotlivcům co nejvíce šanci, aby se spojili s pomůcky kolem nich. Vestavěná zadní 8megapixelová kamera funguje zcela ve spojení s obrazovkou 1080p a zcela doplňuje 1,3-megapixelu směřující dopředu pomocí, které bude použity pro tyto „selfie“ záběry a volání založené na videu.

Fotoaparát nyní obsahuje optickou stabilizaci obrázků a také Google slibuje, že bude schopen pořídit bez chvění. Kromě toho, aby to bylo nejlepší, je kamera obsahuje HDR+, která pořizuje hrst výstřelů a kombinuje je do jedné fotografie. Co to znamená pro typického uživatele? Během dne získáte nádherné záběry, stejně jako méně hlučné výstřely v noci. Obrovské vítězství pro fanoušky fotografií zde.

Příslušenství

Žádný nový zavedení smartphonu není celkem bez oficiálního příslušenství a Google tentokrát nespokojen. Google také odhalil spoustu příslušenství pro Nexus 5, stejně jako první je případ nárazníku Nexus 5 a je nabízen ve čtyřech barvách. Druhým je LG QuickCover pro Nexus 5, který vezme fronty stylu z překlopného krytu Samsung, ale přichází bez otevření okna pro sledování oznámení a je k dispozici v černé i bílé.

Nexus 5 pouzdro nárazníku

LG QuickCover pro Nexus 5

Cena

Cenová značka 349 $ by měla udělat trochu pro odložení sázků z tohoto skvělého bitového zařízení, přičemž fantastickou zprávou je, že je nabízeno koupit v obchodě Play nyní pro AT&T, T-Mobile i pro zákazníky Sprint.

Identifikace nákladů 349 $ je pro model 16 GB, zatímco 32 GB iterace vám vrátí 399 $. Stejně jako Nexus 5 je k dispozici ve dvou barvách, černé i bílé, stejně jako obě ceny jsou stejné.

Datum vydání

Jak je uvedeno výše, Nexus 5 se nabízí k nákupu hned teď přímo z obchodu Google Play, absolutně bezplatný. Gadget je nabízen v USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Japonsku, Koreji a také brzy do Indie.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER

5 nejlepších widgetů obrazovky domu pro widgety Android

byly součástí Androidu, protože navždy, po celou dobu existence platformy. Z pohledu toho ani nikam nechodí. Mnoho lidí je objevuje užitečné, jak skutečně jsou. Tyto malé applety umožňují jednotlivcům rychle

Společnost Apple popírá žádost generálního prokurátora o pomoc odemknutí iPhone Střelce

Apple vydal prohlášení tisku, ve kterém nám popírá tvrzení o generálním zástupci, že je méně než užitečné při pomoci prosazování právních předpisů s jeho vyšetřováním zabití tří lidí na námořní