iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v září. S vydáním prvního prvního beta beta iOS 12.2 začátkem tohoto týdne skončí odstranění, že Apple bude vynakládat prostoje, aby jednotlivcům umožnil vybrat soukromé dny při nastavování výparů.

Ve své současné podobě funguje prostoje denně v týdnu, ale s nainstalovaným iOS 12.2 si jednotlivci všimli, že rutiny prostoje lze nakonfigurovat jednotlivě po různé dny. Například to je ideální pro nastavení různých časů během víkendů.

Každý, kdo má nainstalovanou iOS 12.2 Beta 1, to může vyzkoušet otevřením aplikace Nastavení a navigováním do času na obrazovce> prostoje. Jednotlivci si pak mohou vybrat, zda bude funkce použita „každý den“, nebo zda chtějí „přizpůsobit dny“, přičemž jejich umožňuje nastavit vlastní časování pro každý den v týdnu.

Toto je stále první verze beta beta iOS 12.2, stejně jako Apple není vůbec mimo přidávání funkcí k betas a poté je eliminuje před provedením konečného vydání veřejnosti. S ohledem na to bychom nechtěli navrhnout, že tato funkce bude určitě nabídnuta všem brzy, ale ne představíme si, že je to typ funkce, která se před spuštěním vydává AWOL.

Od doby, kdy Apple učinil předběžnou beta beta BETA nabízenou návrhářům před několika dny, bylo zaznamenáno několik věcí, včetně nové členské služby Apple News Magazines, a podpory pro televizory kompatibilní s HomeKit, jako jsou ty, které byly odhaleny během CS 2019 dříve, dříve CS 2019 dříve tento měsíc.

(Zdroj: Twitter | Via: 9to5Mac)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je nejnovější stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA! Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky

Manuální zaostřovací obrazovka pro digitální SLR

Most Modern Digital SLR kamery používají obrazovky Matte Focus s jejich automatickými systémy namísto obrazovek Split Circle Manual Focus Screens nalezené v non-digitálních SLR kamerách. Ačkoli ne továrně schválí, existují