iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v září. S vydáním prvního prvního beta beta iOS 12.2 začátkem tohoto týdne skončí odstranění, že Apple bude vynakládat prostoje, aby jednotlivcům umožnil vybrat soukromé dny při nastavování výparů.

Ve své současné podobě funguje prostoje denně v týdnu, ale s nainstalovaným iOS 12.2 si jednotlivci všimli, že rutiny prostoje lze nakonfigurovat jednotlivě po různé dny. Například to je ideální pro nastavení různých časů během víkendů.

Každý, kdo má nainstalovanou iOS 12.2 Beta 1, to může vyzkoušet otevřením aplikace Nastavení a navigováním do času na obrazovce> prostoje. Jednotlivci si pak mohou vybrat, zda bude funkce použita „každý den“, nebo zda chtějí „přizpůsobit dny“, přičemž jejich umožňuje nastavit vlastní časování pro každý den v týdnu.

Toto je stále první verze beta beta iOS 12.2, stejně jako Apple není vůbec mimo přidávání funkcí k betas a poté je eliminuje před provedením konečného vydání veřejnosti. S ohledem na to bychom nechtěli navrhnout, že tato funkce bude určitě nabídnuta všem brzy, ale ne představíme si, že je to typ funkce, která se před spuštěním vydává AWOL.

Od doby, kdy Apple učinil předběžnou beta beta BETA nabízenou návrhářům před několika dny, bylo zaznamenáno několik věcí, včetně nové členské služby Apple News Magazines, a podpory pro televizory kompatibilní s HomeKit, jako jsou ty, které byly odhaleny během CS 2019 dříve, dříve CS 2019 dříve tento měsíc.

(Zdroj: Twitter | Via: 9to5Mac)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je nejnovější stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple Products 2018: Zpráva vrhá světlo na gadgety, u nichž by se očekávalo, že se společnost zahájí nový rok společnosti

, není trik, že většina produktových řad Apple získává roční obnovení, bez ohledu na Mac Mini a samozřejmě Mac Pro. Zatímco Apple má tendenci zůstat s relativně tuhými časovými osy

Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat

Servo plotter nepotřebuje nic exotického

, i když rozsáhlé využití 3D tiskáren učinilo věci jako lineární ložiska jim. Nicméně, můžete získat zásuvky, stejně jako jakýkoliv typ zábavy, který vám může nabídnout některé RC Servos. Že