AC1DSN0W BETA 2 Jailbreak, který je nyní nabízen ke stažení, opravuje problémy s autorskými právy

Druhá beta verze AC1DSN0W je nyní nabízena ke stažení. První verze musela být odstraněna z distribuce kvůli právním problémům při jeho kódování.

S aktualizací máte nyní novou volbu pro útěk z vězení Apple Gadget běžící na iOS 5 a 5.0.1 na Mac běžícím OS X Lion nebo Snow Leopard. Dodržování nejvyšší kvality Gadgets je kompatibilní s nástrojem:

iPhone 3GS

iPhone 4

IPod Touch (4. gen)

Kroky v procesu útěku z vězení jsou podobné s využitím první beta beta, ale také je zde pokryjeme.

V průběhu celého kroku si prosím zkontrolujte tutoriál a pečlivě si přečtěte každý krok. Přeskočení kroku nebo nedodržení komplexních pokynů může poškodit vaše zařízení. Jako vždy, pokračujte ve svém vlastním riziku. Mějte na paměti, že nástroj je stále ve fázi raného pokroku.

Dokončení tutoriálu povede k podávanému zařízení s odvěsením. To znamená, že váš iPhone nebude fungovat, pokud je restartován nebo vypnutý. Pokud vám například dojde baterie, budete muset znovu provést proces spuštěného boot, abyste restartovali telefon. O tom později pokryjeme mnohem více.

Než začneme, vyjměte svou pracovní oblast a ujistěte se, že je váš počítač zapojen do zdroje energie a také váš iPhone nebo iPod Touch poblíž. Rovněž budete vyžadovat kabel synchronizace USB kompatibilního Apple.

Dále stáhněte dodržování souboru:

Ac1dsn0w beta 2 pro Mac [odkaz ke stažení].

Krok 1: Propojte gadget iOS s Mac prostřednictvím 30-pinového USB konektoru.

Krok 2: Úplně vypněte svůj gadget.

Krok 3: Nyní klikněte na Show Assistant a postupujte podle pokynů na obrazovce na tom, jak přesně jít do režimu DFU.

Krok 4: Když v režimu DFU klikněte nyní na tlačítko vězení. Buďte trpěliví, může to chvíli trvat, když je dokončen, váš gadget se nyní restartuje a zavede do vězení.

Při restartování zařízení Jailbroken budou zapotřebí další kroky. Proces se nazývá tethered-boot.

Krok 5: Umístěte svůj gadget do režimu DFU.

Krok 6: Nyní klikněte na možnost Tethered Boot.

Po posledním kroku budete mít nainstalovanou gadget s Cydia. Volitelně můžete zřídit balíček „semitether“ z Cydia’s BigBoss Repo: Chcete-li se polovětlé útěk z vězení pracovat na vašem podporovaném iPhone nebo iPod Touch.

Udržujte naladěno pro další aktualizaci AC1DSN0W. Návrháři zaručují na cestě mnoho mnohem více funkcí, včetně schopnosti na vězení na dálku.

Můžete si však vybrat další techniky pro útěk z vězení váš gadget iOS běžící na iOS 5.x. Pro útěk z vězení iOS 5 připoutaného pomocí RedsN0W můžete dodržovat náš celkový průvodce krok za krokem zde zveřejněný zde, nebo zde, pokud chcete využít SN0WBREEZE na Windows. Protože útěk z vězení na iOS 5 je v současné době omezen pouze na tethered boot, můžete z Cydia nastavit „semitether“ záplatu (pokyny zde), aby se váš útěk z vězení semifikoval na iOS 5. Pro ty z vás na iOS 5.0.1 mohou vyhovět. Naše pokyny publikovaly právě zde o tom, jak přesně útěk z vězení s využitím Redsn0W nebo přímo zde s použitím SN0WBREEZE.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple Problémy Oficiální prohlášení o útoku na útoku iOS Masque Assault Coullerable

Apple vydala prohlášení a podpůrný papír, který nastiňuje potenciální bezpečnostní problém za napadení masky, zatímco také jasně ukazuje, že dokud lidé zůstanou v zděné zahradě, Budou úplně v pořádku. Apple

Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat

Rigol WFM publikum přenesen pro uživatele ne-Windows

[Matthias Blaicher] si myslí, že to není velký problém, když se týká množství práce, kterou vložil do hacku. Ale pro nás, cokoliv, co rozšiřuje funkčnost univerzálného, ​​ale rozpočtu přátelský Rigol