Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky vody a dokonce jej eliminovali velmi kreativní způsoby. Vivo Iqoo Pro však má zářez vody. Naštěstí se to neobjeví na tapetách Stock Stock Vivo Iqoo Pro, které si můžete stáhnout z níže.

Tapety Stock Vivo Iqoo Pro

Existuje celkem 7 tapet VIVO IQOO Pro, které máme dnes. Fanoušci krajiny nebo přírodních tapet budou zklamáni, protože žádné neexistují. Všechny tyto tapety jsou dvojí barevné gradienty s některými snadnými abstraktními vzory, které využívají světla a stíny. Tyto tapety mají rozlišení 1080 pixelů x 2340 pixelů, což přináší poměr stran do 19,5: 9. Mnoho z vás pravděpodobně má displeje s alespoň plným rozlišením HD a tyto tapety budou na těchto displejích vypadat skvěle. Lidé s displeji QuadHD a 4K je nemusí milovat tolik, ale stále vypadají docela skvěle. Všichni jsou úplně zdarma ke stažení, takže to nemůže ublížit.

Nahráli jsme komprimované verze JPEG na tapetách níže, abyste se na ně podívali. Níže můžete kliknout na obrázky tapety, abyste je zvětšili a lépe se podívali. Pro tapety Stock Stock v plné velikosti ve formátu bezeztrátu PNG přejděte dolů a klikněte na odkaz ke stažení.

Stáhněte si tapety Stock Vivo Iqoo Pro

Vivo Iqoo Pro Stock Wallpapers.zip

Tapety na zásoby si můžete také stáhnout z jiných chytrých telefonů Vivo z naší sekce tapety.

Specifikace vivo iqoo pro

Vivo IQOO pro Vivo Iqoo Pro je smartphone Dual-SIM (GSM + CDMA a GSM + CDMA), který přijímá karty Nano-SIM a Nano-SIM. Má všechny typické senzory, které byste očekávali na smartphonu Android z akcelerometru a senzoru okolního světla k gyroskopu a senzoru otisků prstů. Podporuje 4G VoLTE a dokonce 5G.

Zobrazit

Zabalí se do podstatného, ​​ale docela běžného displeje 6,41 palce. Je to velmi AMOLED displej schopný produkovat 16 milionů barev. Panel je plný HD+ s rozlišením 1080 pixelů x 2340 pixelů a poměrem stran 19,5: 9, stejně jako tapety zásob z výše uvedeného zařízení.

Hardware

Uvnitř je sportovní procesor Qualcomm SDM855 Snapdragon 855+ s GPU Adreno 616. Snapdragon 855+ je jednou z mála mobilních čipových sad vyrobených pomocí procesu 7nm a ačkoli to není nejrychlejší, je to nejrychlejší od Qualcomm. Aby se věci udržely hladce, je procesoru nápomocen s nejméně 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Ačkoli jsou k dispozici také varianty s 12 GB RAM a 256 GB úložištěm. Baterie 4500 mAh není největší na smartphonu, ale je to možná největší v prémiovém smartphonu. Mělo by to snadno trvat asi den i pro těžké a energetické uživatele.

Software

Zařízení provozuje koláč Android 9.0 s pokožkou Funtouch 9.1 Vivo. Aktualizace Android 10 by měla být k dispozici s ohledem na spuštění zařízení po vydání Android 10. Vivo však nebylo velmi konzistentní, pokud se týká toho, že je opravdu špatné při nabízení aktualizací verzí Android. Pravděpodobně tedy na to nedržíte.

Fotoaparát

Vivo Iqoo Pro má primární videokameru 48MP s otvorem f/1.8. Ultralegaletá čočka 13MP má clonu f/2,2, zatímco 2MP vyhrazený hloubkový senzor má clonu F/2,4. Na přední straně selfie je videokamera sídlí v zářezu slzného nebo vodního stylu. Jedná se o senzor 12MP, f/2.0 schopný nahrávat videa ve 1080p při 30 snímku. Zadní kamery mohou nahrávat až 2160p nebo 1080p oba při 30 nebo 60 fps. K dispozici je také velmi SLO-Mo funkce, která zaznamenává video 720p na neuvěřitelných 1920 snímků.

Nelíbilo se vám tapety Stock Stock Vivo IQOO? Můžete vyzkoušet některou z ostatních tapet z níže.

Vivo IQOO NEO 855 Tapety

Tapety LG G8X

Tapety na zásoby OPPO A11X

Tapety a živé tapety pixel 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4