Nové vykořisťování PS4 5.0x by mohlo útočníkům umožnit přístup k konzole v režimu REST

PS4 Sony je cílem hackerů již několik let, a zatímco někteří z nich pracují na otevření hardwaru, nebo Útěk z vězení, ostatní se k nim snaží získat přístup z mnohem škodlivějších důvodů.

Zdá se, že jedno nové vykořisťování, oznámené během konference Recon Brusels Hacking Conference, dává těmto lidem nohu při získávání přístupu k PS4, zatímco je v režimu klidu, což je nízká výkon, který umožňuje PS4 zůstat zapnutý, ale s minimálním výkonem používání.

Využití předváděl hacker jménem Volodymyr Pikhur, který o tom zjevně věděl dva roky. Rozhodl se to nyní sdílet, protože Sony nenabízí žádný druh odměny za chyby, což naznačuje, že za jeho sdílení nelze zaplatit. Samozřejmě mohl jen Sony o výuce zdarma vyprávět, ale místo toho se rozhodl jej sdílet se světem, včetně videa o vykořisťování v akci a snímku s podrobnostmi o jeho provedení.

Odborníci se domnívají, že bylo sdíleno dostatek informací, které útočníkům umožnily využít výhody Pikhurovy práce, a Wololo oslovil, aby shromáždil mnohem více informací.

Podle hackera je vykořisťování SYS_KLDLOAD stále existuje ve firmwaru 5.00, potenciálně mnohem novějších firmwares také

Zásadním bodem výše uvedeného videa je to, že hack přetrvává po spuštění a ukazuje, co je pravděpodobně první firmware na míru na míru na PS4

Sony změnila své klíče v 5.05, ale zjevně ne proces podpisu.

Bootloader jádra se skládá z klíčů pro jádro režimu REST, a proto bylo zajímavé získat k němu přístup.

Doufáme, že společnost Sony vydálo opravu firmwaru pro připojení bezpečnostních otvorů na displeji zde, i když je nepochybně neznámé, kdy to bude nadcházející.

(Zdroj: Volodymyr Pikhur [Twitter])

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3 Public Beta 2 Download / OTA Update Update

Pokemon Go 1.61.1 IPA a 0,91.1 APK hack ke stažení nyní

Stahování: iOS 11.3 Beta 2 IPSW, OTA vydaná pro testování

IOS 11.2.5 Útěk z vězení: Zranitelnost iOS 11.2.2 Adama Donenfelda by mohla mít za následek nový nástroj osvobození

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro potenciální budoucí útěk z vězení je to, jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Váš průvodce možností vývojáře Android

Je to docela dlouho, co jsme na našem blogu publikovali tipy a triky. Existuje však jeden termín, který je ve většině z nich jedinečný a při provádění těchto průvodců je

Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER

Video: 50 návrhů, stejně jako techniky pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

se dvěma novými chytrými telefony a zcela novou softwarovou aplikací v iOS 8, mají i dlouhodobé jednotlivce Apple Gadgets Setkali jsme se s něčím objevovací křivkou, stejně jako jsme tu