Android 9 Pie vám nedovolí používat aplikace pro nahrávání hovorů bez root

, nyní, když je Android 9 Pie venku, v závislosti na tom, která zařízení vlastníte, učíme se o tom, co je software schopný . Bohužel se také učíme o tom, co software není schopen, a je to špatná zpráva pro ty, kteří rádi zaznamenávají své hovory.

Zatímco Android 9 Pie s sebou přináší všechny druhy funkcí digitálního wellness a vylepšení jinde v operačním systému, XDA-Developers potvrdila, že aplikace nahrávání hovorů již nebudou s nainstalovanou aktualizací fungovat.

To je samozřejmě špatné zprávy nejen pro ty, kteří používají uvedené rekordéry hovorů, ale také pro vývojáře, kteří je dělají. To je něco, co se tito vývojáři museli potýkat s vydáním Android 6.0 Marshmallow, když Google odstranil API pro nahrávání hovorů, které aplikace používaly při nákupu k práci s jejich magií, ale protože je to způsob, jakým vývojáři našli cestu kolem tohoto problému. Nyní se však zdá, že vývojáři to sami nemohou opravit – uživatelé se s nimi budou muset setkat na půli cesty.

To bohužel znamená, že uživatelé, kteří chtějí využít nainstalované nahrávání hovorů s nainstalovaným Android 9 Pie, budou muset jejich zařízení zakořenit. To přichází s jeho vlastními nevýhodami, včetně některých bankovních aplikací, které nefungují, stejně jako potíže s Google Pay.

Snad mnohem znepokojivější je skutečnost, že hráči nemusí být schopni potěšit místo Fortnite, když jsou zakořeněni, něco, co pro mnohé znamenalo hrát pro mnohé!

To vše samozřejmě nyní jde o osobní okolnosti. Pokud je pro vás zásadní schopnost zaznamenat hovory, pak by se zakořenilo a vše, co si to vybere, by to mohlo stát potíží. Prozatím to samozřejmě není pravděpodobně problém s ohledem na rychlost nebo nedostatek jejího softwaru pro aktualizaci softwaru Android!

Toto je děsivé zprávy pro uživatele Androidu, ale uživatelé iPhone nejsou v takových podmínkách opravdu noví, ale naštěstí měli dostatek fanoušků po tom, co nechal povrch atraktivních služeb, jako je tato malá šikovná kontrapty, kterou jsme zde pokryli: tato sluchátka iPhone mají vestavěné V Call Recorder pro Cellular, WhatsApp, FaceTime, Skype Audio volání [bez útěku z vězení].

(Via: XDA-Developers)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12 Beta 7 IPSW a OTA s MacOS Mojave, TVOS 12 a WatchOS 5

Nejlepší ochránce obrazovky s poznámkou 9? Zde jsou naše tipy [seznam]

Nejlepší seznam případů Galaxy Note 9: Zde jsou nutné pro ochranu

Útěk z vězení iOS 11.4.1 / 11.4 Možnost: Min Zheng nastiňuje dvě chyby v Defcon 26

Stáhnout: Android 9 Pie Factory Images, OTA pro pixel, Vittal Phone vydán

Stáhněte si iOS 11.4.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 beta 7 bez účtu vývojáře

Stáhněte si odkazy iOS 12 Beta 7 IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

Tamagotchi ROM Dump stejně jako reverzní inženýrství

Běžně pravdivý klíčový úspěch je vytrvalost, stejně jako to platí pro tuto práci, která vyřazena ROM od současné generace hraček Tamagotchi. Pokud jste fanouškem objevování triků vyvinutých do spotřební elektroniky

Létající tučňáci jsou neuvěřitelní

Festo, lidé, kteří nás přivedli nám Manta Ray Blimp, jsou zpět s gigantickými létajícími tučňáky. Vlastně je v tomto videu skvělé nabídky úžasných věcí. Létající tučňáci jsou pěkné, ale plavecké