Tuning vidlice hodiny, s diskrétní logikou

[Willem Koopman aka SecretBatCave] se podíval na mistrovské hodiny, které má ve své sbírce, který byl spíše hlučným zařízením, ale přál si využít odpovídající solenoidový otrokový systém musel zaručit. Willem je fanouškem starých “sektorových hodinových hodin, takže pokračoval rozvíjet svůj perfektní časový kus – vibrmatic – přesně metodu, kterou chtěl. Nyní, protože mnoho doby udržování miniaplikací využívají křišťálový oscilátor – což je trochu mnohem víc než kus vibračního křemene – proč ne měřítko o něco, stejně jako využívat přesně stejný princip, s výjimkou vidlice s kovovým ladicím? (nějaká rouhání, jen aby vás upozornila!)

Oscilátor ladění s nárazem
Křišťálový oscilátor pracuje snadným způsobem; Dali jste nějakou elektrickou energii, rezonuje se při jeho přirozené frekvenci, cítíte, že rezonance, stejně jako krmení zpět do něj, aby udržovala udržení. S oscilátorem vidlic tuningu, vibrace nutí i komentáře, jak se provádějí prostřednictvím indukce, cívky působí jako most mezi elektronickým i mechanickým světem.

Instalací ladění vidlice na montáž šoků, 257 Hz Drone byl udržován v úniku do situace, jakož i narušení domácnosti. Tato vidlice byla specifikována jako 256 Hz, avšak [Willem] počítá přetahování elektromagnetů. který dává smysl, protože jeho mechanický systém, který má na něm další síly.

Průmysl se zabývá CNC řezem z hliníku, grafika vyrytá, pak leštěna trochu. Konečně po oblasti barvy vypadá docela chytré. Některé dobré kusy upcycled dřeva odebrané z některých stavebních pracích se vyvinuly podrobené kryty. Na straně elektroniky, po zcela ignorování frekvenční chyby, stejně jako pak zakopnutí v mnoha otázkách, jako je harmonika v oscilaci, stejně jako nesprávně nastavený dělič, služba, která se zdála, byla nalezena, nicméně Vždy, existuje spíše několik podrobností příběhu, který má být objeven v rozvojovém protokolu.

Nedávno jsme viděli ladění vidlice v poslední době, jako je tento 440 Hz gadget [Kris Slyka], že práce nad odkazy, stejně jako když mluvíme o ladění vidlic, zde je to pracovní protokol ukazující vnitřky těchto všudypřítomných 32.768 khz křišťálové jednotky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

IOS 14 Leak: Apple Pencil převede rukopis na text po celém textu

Letošní vydání iOS 14 pravděpodobně přidá novou podporu pro přeměnu ručně psaného textu na základní text počítače, podle nedávné zprávy. Modifikace by přišla jako doplněk k existujícímu rámci Pencilkit, přičemž

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu

Chladný chladič, šití není potřeba

, když jdete na pláž nebo na camping výlet letos v létě, všimněte si přesně, jak zabalíte chladič. Vaše nápoje jsou již k dispozici v krabici, ale vy jste je