Apple i Google Bidding na chráněná práva streamování pro NFL London Games

Národní fotbalová liga (NFL) je sportovní organizací ve Spojených státech. Popularita podnikání i amerického fotbalu obecně byla v Americe vždy na astronomické úrovni, ale v posledních několika letech se však v posledních několika letech rostla v podobě celosvětové úrovně, přičemž řada her byla poskytována anglickému publiku v Londýn. Podle nové zprávy se význam na celosvětové úrovni chystá růst díky nabídce v dílech v rámci NFL pro online streamování každé celosvětové hry série, protože Google i Apple vypadají, aby na to získaly vyhledávaná práva.

Poté, co nejprve poskytl pouze jednu hru ve Wembley, NFL nedávno prodloužila to celkově ze tří her v Londýně. To znamená, že celosvětoví fanoušci NFL mají nyní tři zajímavé šance vidět, jak se různé týmy v online prostředí věnují železné mřížce.

Dnešní zpráva nyní naznačuje, že celosvětový zážitek bude opravdu prodloužen po celém světě s plány na online těžkou Steam všechny tři hry z Londýna v roce 2016. Když se to stane, streamujte materiál, včetně Apple i Google.

Živé streamování celosvětových her není pro NFL přesně novým zážitkem. V loňském roce se podnikání spojilo s Yahoo, aby online streamovala jednu z londýnských her s celosvětovým publikem. Toto partnerství představovalo poprvé, kdy byla hra této povahy opravdu vysílána inovačním podnikem těm, kteří přemýšleli o americkém fotbalu. Díky službám založeným na předplatném, které nabízejí streamování svazků na nárůstu na astronomické úrovni, dává ideální smysl, aby se některé velké inovační podnikání chtělo na akci dostat ochranou práv na streamování těchto her NFL.

NFL jasně přemýšlela o loňském streamování londýnských her, a proto si přeje pokračovat v experimentálním procesu generování příjmů. Pokud by Apple nebo Google měli vyhrát práva na streamování jedné nebo mnohem více her, pak by to byl velký prodejní místo pro Apple TV nebo YouTube Red Services. Neexistuje žádné odmítnutí, že obě firmy jsou dobře chráněny nejen finančně chráněny práva, ale také k čerpání materiálu ve skutečně celosvětovém měřítku. Letošní celosvětové hry se budou hrát koncem tohoto roku v říjnu.

(Zdroj: Reuters)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows uvolněný pro opravu „Osvědčení o peer nelze ověřit“ chyba

Cydia Impactr 0.9.43 pro Windows pro opravu http-win.cpp: 159 „Osvědčení o peer nelze ověřit s daným Certifikáty CA Certifikáty SSL Certifikát Problém: Nelze získat certifikát místního emitenta. “ chyba. Vydání,

Foukání kondenzátorů

[Grenadier] složený, aby nám ukázal video některých kondenzátorů, které jsou vyhozeny. Jo, to je to. Jen některé kondenzátory vyfouknuty. Můžete se divit, co od tohoto videa zjistíte. Odpověď je …

Displej Notch – skvělá nebo špatná věc? Náš upřímný pohled

Prvním telefonem s zářezem obrazovky nebyl iPhone X, ale LG V10, který přišel v roce 2015. Zářez obrazovky jsou velmi kontroverzní, ale představují obrovský krok k budoucnosti. Znepokojení je –