Apple i Google Bidding na chráněná práva streamování pro NFL London Games

Národní fotbalová liga (NFL) je sportovní organizací ve Spojených státech. Popularita podnikání i amerického fotbalu obecně byla v Americe vždy na astronomické úrovni, ale v posledních několika letech se však v posledních několika letech rostla v podobě celosvětové úrovně, přičemž řada her byla poskytována anglickému publiku v Londýn. Podle nové zprávy se význam na celosvětové úrovni chystá růst díky nabídce v dílech v rámci NFL pro online streamování každé celosvětové hry série, protože Google i Apple vypadají, aby na to získaly vyhledávaná práva.

Poté, co nejprve poskytl pouze jednu hru ve Wembley, NFL nedávno prodloužila to celkově ze tří her v Londýně. To znamená, že celosvětoví fanoušci NFL mají nyní tři zajímavé šance vidět, jak se různé týmy v online prostředí věnují železné mřížce.

Dnešní zpráva nyní naznačuje, že celosvětový zážitek bude opravdu prodloužen po celém světě s plány na online těžkou Steam všechny tři hry z Londýna v roce 2016. Když se to stane, streamujte materiál, včetně Apple i Google.

Živé streamování celosvětových her není pro NFL přesně novým zážitkem. V loňském roce se podnikání spojilo s Yahoo, aby online streamovala jednu z londýnských her s celosvětovým publikem. Toto partnerství představovalo poprvé, kdy byla hra této povahy opravdu vysílána inovačním podnikem těm, kteří přemýšleli o americkém fotbalu. Díky službám založeným na předplatném, které nabízejí streamování svazků na nárůstu na astronomické úrovni, dává ideální smysl, aby se některé velké inovační podnikání chtělo na akci dostat ochranou práv na streamování těchto her NFL.

NFL jasně přemýšlela o loňském streamování londýnských her, a proto si přeje pokračovat v experimentálním procesu generování příjmů. Pokud by Apple nebo Google měli vyhrát práva na streamování jedné nebo mnohem více her, pak by to byl velký prodejní místo pro Apple TV nebo YouTube Red Services. Neexistuje žádné odmítnutí, že obě firmy jsou dobře chráněny nejen finančně chráněny práva, ale také k čerpání materiálu ve skutečně celosvětovém měřítku. Letošní celosvětové hry se budou hrát koncem tohoto roku v říjnu.

(Zdroj: Reuters)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Google Nexus 5 oficiálně oznámen: Funkce, cena, datum vydání [video]

Určitě to už bylo dlouho. Už nějakou dobu jsme slyšeli zvěsti o existenci gadgetu. Téměř tak dlouho jsme viděli uniknout obrázky, které dělají kola na webu. Naštěstí již nemusíme spekulovat

Trailer Apex Legends Season 3 představí novou mapu „World’s Edge“ [Video]

po několika týdnech předvídání hry, která začala po zahájení invitačního turnaje Apex Legends Preseason, vývojář Respawn konečně oznámil datum vydání pro sezónu. 3 Minulý týden a také odhalující silně uniklé

Tweet-a-watt vyhraje zelenější gadgets design soutěž

Tým za tweet-a-watt / watcher jen vyhrál první cenu na konkurenci Gladerer Gadgets Design. Zařízení je hacknut zabít watt, který přenáší spotřebu energie pomocí xbee. Po odhlášení náhledu konkurentů Dvice