Aktualizace MacOS Big Sur 11.3 přidává emulaci herního ovladače pro klávesnici + myš na M1 Mac

Apple v současné době tlačí MacOS Big Sur 11.3 prostřednictvím svého vývojáře Beta Program a my se začínáme dozvědět mnohem více a mnohem více o tom, co tato konkrétní aktualizace bude podporovat. Ukázalo se, že to dokonce umožní lidem napodobovat herní ovladač pomocí klávesnice.

Aktualizace, která byla spatřena společností MacRumors, umožní lidem zmapovat vstupy jejich herního ovladače na klávesnici a dokonce i na trackpad, což jim při hraní her poskytne mnohem více možností.

S přepínanou emulací ovladače jsou běžná tlačítka ovladače her na mapování na klávesnice a tlačítka myši. X, například, je mapován na Q, směrový tyč je mapován na WASD a y je mapován na E. L1 a L2 lze přistupovat stisknutím karty a posunu, v tomto pořadí, a vesmírný lišta je tlačítko A.

Tento přírůstek umožní přehrávání her iPhone a iPad běžící na M1 Mac bez potřeby herního ovladače.

Touch Alternativy také umožní hráčům hrát bez dotykové obrazovky, něco, co může být důležité, pokud hrajete hru iPhone nebo iPad na Mac.

MacOS 11.3 Big Sur Beta také zahrnuje výše uvedený panel dotykových alternativ pro mapování dotykových funkcí, jako je Tap, Swipe, Drag a Tilt na klávesnice, a má funkci pro zvětšení aplikace ‌iphone‌ a ‌IPAD‌.

Aktualizace MacOS 11.3 ještě není pro veřejnost k dispozici, ale je jen otázkou času, než bude. Apple tuto funkci oficiálně neoznámil, takže vždy existuje šance, že bude odstraněna dříve, než bude MacOS 11.3 uvolněn do volné přírody. Můžeme však jen doufat.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 14.4.1 Odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPados 14.4.1 Out

Jak útěk z vězení iOS 14.3 s UNC0ver V6.0.0 na iPhone 12 pomocí AltStore

Stáhněte si UNC0ver V6.0.0 IPA iPhone 12 útěk z vězení pro iOS 14.3

Chcete downgrade na iOS 14.3 z iOS 14.4 za útěk z vězení UNC0ver? Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 14.4.1 pomocí checkra1n, tady je návod [tutoriál]

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový Apple CarPlay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem autě, tady je jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič malé obrazovky iPhone 12: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Head-up Sclower Augments Bionic Turtleova pravda

Je tu drsná pravda, která je základem všech robotického výzkumu: ve srovnání s evolucí jsme sát, abychom se pohybovali. Příroda má pár miliard let metody dělat věci, které mohou sklouznout,

Internet-umožňující lampu s Raspberry PI

[Jack] odeslaný v jeho zápisu pro web, který umožňuje lampu domu. Zatímco určitě budeme mít nějaké komentáře s uvedením, že je to stejně jednoduché, to dělá vynikající úkol lámání věcí

PlayStation 4 Dualshock 4 Controller nyní pracuje bezdrátově s PS3

, pokud existuje jedna věc o společnosti Sony PlayStation 4, která je rozhodně mnohem lepší než jeho předchůdce, je to ovladač Dualshock 4. Dualshock třetí generace přišel poněkud velkou kritiku,