5 nejlepších widgetů obrazovky domu pro widgety Android

byly součástí Androidu, protože navždy, po celou dobu existence platformy. Z pohledu toho ani nikam nechodí. Mnoho lidí je objevuje užitečné, jak skutečně jsou. Tyto malé applety umožňují jednotlivcům rychle zahlédnout informace bez otevření aplikace. Někteří vám dokonce umožňují provádět akce, jako je psaní poznámek, ovládání hudby atd. Bez toho, aniž byste aplikaci otevírali. Dnes se podíváme na několik nejlepších widgetů obrazovky domu pro vaše zařízení Android.

5 nejlepších widgetů domu pro Android

1. Na první pohled

[GooglePlay url = ””]
Jméno nemusí být tak prominentní, ale widget rozhodně je. Vždy, protože se to poprvé objevilo na spouštěče pixelů z Google Pixel 2, bylo to žádané mezi nadšenci. Je to malý, čistý widget, který nevyplňuje vaši obrazovku, ale stále vás informuje o svém dni. Bylo tolik poptávky, že to Google zahrnul do aplikace Google, která je předinstalována v každém telefonu. Takže jste měli všechno, zda jste to objevili nebo ne.

Musíš číst
Nechte váš gadget Android vypadat úžasně s instalačním programem Swift

Pokud požadujete něco mnohem přizpůsobitelnějšího, můžete se také podívat na další widget. Poskytuje přesně stejné funkce a více, stejně jako je zcela přizpůsobitelné. Jediným důvodem, proč to všechno udělat o Googlu v Widgetu nahlédnutí, místo jednoho dalšího widgetu, je to, že první je již nainstalován. Kromě toho je další widget jen metoda lepší.

[GooglePlay url = ””]
2. Widget kalendáře: měsíc

[GooglePlay url = ””]
Widget kalendáře: Měsíc je widget, který umísťuje nejlépe kalendář z celého měsíce na obrazovce vašeho domu. Pokud by vám rychle pohlédl na váš program na den, určitě by to mělo být. Je to významná sbírka některých opravdu krásných widgetů pro Android. Všechny typ stylů od průsvitných/transparentních kalendářů k stylům založeným na designu materiálu, plochého designu nebo ještě něco mnohem barevnějšího. Existuje více než 80 témat ve tvaru s jakýmkoli typem tapety nebo stylu, který se houpáte na obrazovce domu.

Pokud si vyberete kalendář Google pro jeho synchronizaci napříč zařízením, budete rádi, když porozumíte Widgetu kalendáře: Měsíc také podporuje kalendář Google.

Nenechte si ujít
Přidejte widgety do spořiče obrazovky Android pomocí spořiče obrazovky widgetu

3. Ticktick

[GooglePlay url = ””]
Pokud chcete být skutečně produktivní a co nejlépe využít ze svých hektických dnů, je použití aplikace pro správu úkolů nesmírně důležité. Ještě mnohem lepší je to widget, který může na obrazovce vašeho domu nejlépe prověřit informace. Ticktick je vynikající aplikace pro správu úkolů, která má také asi devět widgetů, z nichž si můžete vybrat. Rozrůstá se od rozsáhlého vícestránkového výpisu úkolů po třídenní pohled na program až po základní kontrolní seznam. Ne všechny widgety jsou však zcela zdarma, takže pokud je opravdu chcete všechny, budete vyžadovat zaplatit za prémii.

4. Chronus

[GooglePlay url = ””]
Chronus je sbírka některých opravdu skvěle vypadajících widgetů na obrazovce pro obrazovky a informace o povětrnostních podmínkách. Existují jak digitální, tak i analogové hodiny s přidaným pohledem programu, počasím, zásobami nebo zpravodajským kanálem. Všechny tyto widgety jsou také přizpůsobitelné, takže je můžete změnit na své potřeby. Chronus je rovněž kompatibilní s Google ve tvaru, takže to může být také váš přizpůsobitelný google ve Widgetu tvaru. S Chronusem se také neomezuje na vestavěný výkon. Některá rozšíření třetích stran z obchodu Play může přidat ještě více.

5. Overdrop počasí

[GooglePlay url = ””]
Overdrop je poměrně novější vstup na trh s aplikacemi pro povětrnostní stav, ale je to spíše vstup. Samotná aplikace pro povětrnostní stav je minimalistickou aplikací pro povětrnostní stav. Podporuje řada témat všechna soustředěná kolem přesně stejné minimalistické myšlenky. Na aplikaci je krásné se dívat, ale i mnohem krásnější jsou widgety, které nabízí. Začalo to však s více než 10 krásnými widgety během programu času, bylo přidáno mnoho mnohem více. Každý z těchto widgetů je umělecké dílo.

Tyto widgety vypadají, jako by pocházely z pokožky widgetu Zooper vyrobené fantastickým návrhářem. Existuje tak početné, že jste povinni objevit mnoho, že se vám líbí, aby bylo obtížné vybrat. Mezi všemi ostatními je dokonce i widget na pohledu. Aplikaci jsme vyhodnotili, když se poprvé objeví do obchodu Play, můžete ji zkontrolovat z níže uvedeného odkazu. Aplikace sama o sobě má několik nejlepších widgetů obrazovky domu pro Android. Nezapomeňte si prohlédnout naše komplexní hodnocení aplikace overdrop povětrnostní podmínky.

Přečtěte si dále
20 návrhů map Google, stejně jako techniky, stejně jako skryté funkce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Wild Deal: Galaxy Z Fold 3 je dnes 400 USD, plně odemčená

Smartphone Galaxy Z Samsung z Fold s 256 GB vnitřní kapacity a 5G připojení je k dispozici za vynikající slevu. Probíhá poskytuje cenu tohoto moderního smartphonu pokles na pouhých 1

Zálohování a přineste zpět EFS na gadgety Samsung s Samsung EFS Backup

Spousta lidí jako Android, protože používá nejširší rozmanitost možností, pokud jde o výběr smartphonu nebo tabletu. OS zajišťuje, že jeho jednotlivci, že se nikdy nebudou unavení využívat, protože je schopen

3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k