Apple M1 MacBook Air je nyní 20% sleva a 100% pozoruhodný [jen 799 $]

, pokud se na trhu objevíte na novém notebooku Apple, nemůžete se pokazit při výběru zbrusu nového M1 MacBook Vzduch za pouhých 799 $. Dokonce si vyberete, jakou barvu je třeba jít, i když všichni chápou, že ta nejlepší je oblast šedá.

Tato nabídka nebude potřebovat, abyste se zde dostali do jakéhokoli typu kódů diskontních sazeb nebo ořízli jakýkoli typ kupónů na obrazovce, ale určitě budete vyžadovat rychlý. Maloobchodník neuvádí, když tato nabídka skončí, stejně jako to je problém. Vzhledem k tomu, že se náklady vrátí zpět v libovolných okamžicích, nezapomeňte si objednat nový MacBook Air, než bude stejně pozdě, stejně jako ukončíte více, než jste požadavky.

Amazon by normálně nabídl M1 MacBook Air za přibližně 1 000 $, což znamená, že nyní můžete ušetřit 200 $ a 20%, aniž byste udělali něco zvláštního. Stačí si objednat, stejně jako pro jakýkoli typ jiného produktu, stejně jako váš nový MacBook Air bude s vámi v žádném okamžiku.

Koupit: 2020 Apple MacBook Air Laptop: Apple M1 Chip, 13 ”obrazovka sítnice z Amazonu: 799 $ | Původní cena: 1 000 $

Výkonný výkon-zvládněte cokoli od editace profesionální kvality po hraní nabité akce s lehkostí. Čip Apple M1 s 8jádrovými CPU přináší až 3,5x rychlejší výkon než předchozí generace při použití metody menšího výkonu.

Tento MacBook Air má v současné době více než 13 000 hodnocení na Amazonu s integrovaným skóre 4,8 hvězdičky z možných pěti. To je šíleně pozitivní skóre pro cokoli, ale právě teď je to vynikající indikátor toho, jak prominentní je tento stroj. Rychlý čip M1 znamená, že na nic nebudete čekat, zatímco prostorný 13,3palcový obrazovka je obrovská k tomu, aby byla práce dokončena, aniž by se vzala celý váš taška.

Opět nechápeme, kdy tato nabídka skončí, takže se ujistěte, že jste si objednali, než bude také pozdě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 / iPados 16.1 RC OTA Profil

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.3 na iPhone a aktualizaci stavu iPad

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.3 Soubor profilu OTA, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci

4.4 Syntéza frekvence GHz provedla jednoduché

přesně, jak obtížné je vytvořit syntezátor pro výrobu frekvencí mezi 35 MHz až 4,4 GHz? [OpenTechlab] objevil vyrážku desek na základě ADF4351, které by mohlo udělat jen to cenu za

Stiphy Widgets umístí Post-it poznámky na vaší domovské obrazovce iOS 14

, když Apple oznámil, že iOS 14 a iPados 14 obnoví svět widgetů na iPhone a iPad, všichni jsme si toho všimli. Zejména na iPhone je příchod widgetů na domovskou