5G iPhone představit v roce 2020 je „prioritní číslo jedna“ States President Qualcomm President

Apple a Qualcomm pracují na tom, aby iPhone příští rok dostali do režimu 5G, podle prezidenta Qualcomm Cristiano Amon. Amon hovořil na Summitu společnosti Snapdragon Tech, jak uvádí PCMag.

Vzhledem k tomu, že Apple i Qualcomm nyní opět mluví o opět dodržování ošklivého legálního plivaje, nyní rychle pracují na tom, aby se 5G iPhone připravily na příští rok.

Setkání s touto rutinou bude obtížné, tak obtížné, že iPhone nevyužívají RF front -end Qualcomm, což bude z hlediska signálu méně schopné telefony. Rovněž je možné, že pouze několik z iPhonů iPhone z roku 2020 bude fungovat elegantní inovace MMWave, která také využívá neuvěřitelně rychlé rychlosti.

Pokud jde o splnění těsného termínu, jako je situace u iPhone 2020, Amon uvedl, že Qualcomm i Apple se možná znovu připojili ke stolu, než by se jim líbilo.

“Znovu jsme se znovu uvědomili později, než bychom si oba chtěli, a také věřím Předtím, abychom se ujistili, že můžeme opravdu představit telefon na rutině s 5G, “řekl Amon.

Dvojice podepsala novou víceletou smlouvu na začátku tohoto roku, která úspěšně vyřadila Intel z hry 5G Modem. Apple následně vybral službu modemu společnosti Intel za skvělou 1 miliardu dolarů, přičemž plán je vyrobit modemy interně pro budoucí iPhone. 2020 však přijde také brzy.

(Zdroj: PCMag)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 13.2.3 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.2.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Stáhnout Checkra1n iOS 13.2.3 IPA vězení na Mac [0.9.6 beta]

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Opravte Cydia havarující na checkra1n ios 13 útěk z vězení, tady je jak

Gold iPhone 11 Pro Max: Pouzdro, Lightning Cable, bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, další

Červené příslušenství iPhone 11: pouzdro, bleskový kabel, bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Žluté příslušenství iPhone 11: Pouzdro, Lightning Cable, Qi bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Purple iPhone 11 Příslušenství: pouzdro, Lightning Cable, Qi USB nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Green IPhone 11 Příslušenství: pouzdro, Lightning Cable, Qi USB nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Midnight ekologicky přátelský pro iPhone 11 Pro Max: Pouzdro, Lightning Cable, Wireless Charger, Band, Reproduktor, další

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia Gadgets

Sony je … fascinující společnost. Jejich telefony byly v minulosti dobře vyrobeny, ale reklama je selhala. Podnikání pokračovalo v zdokonalování extrémně přesně stejného jazyka stylu, jaký využíval prakticky před 4

Reverzní inženýrské sériové porty

Můžete prostit sériový port v pic výše? Můžete s největší pravděpodobností vidět potenciální podložky, nicméně, jak přesně zjistíte, na které odkazujete? [Craig] na Devttys0 Dali dohromady vynikající tutoriál přesně, jak

Užijte si autentický zvuk Dolby na jakémkoli zařízení Android [4.3+]

Co se stane, když jste fanouškem efektů Dolby, ale nemáte telefon, který s ním nepřijde? Zdá se, že jste narazili na ideální příspěvek. Jakmile budete blikat tuto dobrotu, můžete mít