Hlasový ovládaný robot řízený telefonem Android

[Jeff] odeslaný v sestavení hlasového ovládaného robota, který právě dokončil na základě Android Adk a Irobot Create.

Robot je schopen poslouchat hlasové příkazy říkat, kam jít. V současné době robot reaguje na dopředu, reverzní, vlevo, vpravo, zastávku a ‘píšťalku při práci. Je vzácné, že jsme viděli projekt tak dobře zdokumentovaný; Je to úžasný projekt pro někoho, kdo chce dostat nohy mokré ve světě robotiky.

[Jeff] je zapisovat kroky prochází kroky zavěšení desky Adk do Irobot a dodávat všechny elektronické potřeby. [Jeff] laskavě dodával kód pro svého robota, pokud by někdo chtěl přidat do svého projektu.

Nejvyšší cíl [Jeff] v současné době pracuje na tom, že je něco podobného turnému, při zachování hlasového ovládání robota. Ve všech, velmi velký projekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple představuje Anki Drive, nové robotické automobily a kamiony s povolenou AK

Apple představuje Anki Drive, novou robotickou automobilovou hru a hru na nákladní automobily Nejdelší dobu se mobilní uživatelé chtějí hrát na závodních hrách na svých zařízeních, ačkoli všechny byly omezeny

Apple již nepodepisuje iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple již nepodepisuje iOS 13.6, méně než dva týdny poté, co byl pro veřejnost zpřístupněn iOS 13.6.1. To naznačuje, že každý jednotlivec, který chce snížit jejich zařízení, již není schopen.

Hackaday Odkazy: 21.listopadu, 2021

Jako nejkrásnější čas roku rychle se blíží, je skvělé pochopit, že vaše hard-vydělané peníze nemusí jít na dary, které jsou s největší pravděpodobností stále sedět v danku Držení kontejnerových lodí