Jak upravovat rozlišení obrazovky iPhone na cokoli, co chcete

, scéna útěku z vězení byla zaplavena řadou pozoruhodných nových vylepšení s ohledem na to, že tým Pangu přišel s jeho univerzálním neunlethem pro ty, kteří provozují celonevý nový iOS 8 / 8.1 Software. Od zcela nových konceptů až po rychlé aktualizace starých oblíbených, jako je F.Lux, jsme nebyli na výběr vzhledem k tomu, že Cydia valila zpět do našich životů, stejně jako nyní můžete navíc zlepšit výkon tím, že upraví úpravu, která umožňuje, který umožňuje, což umožňuje, což umožňuje, což umožňuje Změna nativního rozlišení vašeho iPhone.

Pojmenovaný upscale, funguje to přesně tak, jak to tvrdí, ačkoli je to skvělý bit nástroj, který má v inventáři, ukazuje se s několika námitky.

Vměšení s rozlišením není spíše tak řezané a sušené jako, řekněme, měnící témata, stejně jako takové, modify se ukáže s řadou navrhovaných předvoleb, které se z větší části musíte držet.

Stejně tak předvolba iPhone 5/5s lze také změnit rozlišení, které ukazuje rozlišení iPhone 6 nebo iPhone 6 Plus, stejně jako v práci je také výběr iPhone 4/4s, v tuto chvíli to spíše nefunguje včas.

Po instalaci můžete provést úpravy s podoknou preferencí, vzhledem k tomu, že neexistuje žádná ikona domácí obrazovky. Rovněž existuje pole, které vám umožní nastavit rozlišení na míru, ale pokud si nejste skutečně vědomi svého okolí, je tato konkrétní funkce s největší pravděpodobností nejlepší přehlížena.

iPhone 5s běžící na rozlišení obrazovky iPhone 6 Plus

Než začnete s upscale, existuje jeden nebo předpokládá, že je třeba splnit. Především budete vyžadovat, aby byl nainstalován preferenční načtení, a přestože se jedná o závislost mnoha vylepšení – tak pravděpodobně již budete mít nainstalovanou – budete vyžadovat ruční nastavení pomocí Cydia, pokud pomocí Cydia, pokud je pomocí Cydia pomocí Cydia vy ne.

Za druhé, skutečná úprava není dosud nabízena pomocí jakéhokoli typu typických zdrojů. Takže budete muset přidat úložiště „repo.bd452.com“ (bez citátů) v nákupu, abyste mohli využít tento konkrétní balíček.

Jako dlouhodobý vězení jsem viděl spoustu prospěšného modifikačního průchodu pomocí Cydia’s Gates, stejně jako zatímco z velké části se zdá, že většina omezení iOS je pokryta již existujícími vylepšeními, když jednou Opět dokazuje, že existuje rozsah inovovat.

Pokud si tedy přejete hrát s rozlišením iPhone, stáhněte si to víru a také necháte věřit v sekci níže.

(Obrázek kredit: Mebezac [reddit])

Pro tutoriály přesně o tom, jak útěk z vězení a také nastavit Cydia:

Jak útěk z vězení iOS 8.1 Untethered s využitím Pangu8

Jak útěk z vězení iOS 8 – 8.1 na Mac s Pangu pro Windows

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jailbreak iOS 8 a také iOS 8.1 s Pangu na iPhone 6, 6 Plus, 5S, iPad, mnohem více [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tech Deals: Amazon Echo za 90 $, Nest Thermostat za 198 $, 100 $ 4TB Portable HDD, více

Můžeme být uprostřed víkendu, ale to jen znamená, že je prvořadý čas na nákup nějaké úžasné nové inovace na Neuvěřitelně snížené ceny. To je pravda, stejně jako vždy je situace

Stáhněte si Vivo Iqoo Pro tapety (Full HD+)

Vivo v posledních několika letech vyrábějí některé z nejvíce lépe navržených chytrých telefonů, protože iPhone měl všímaný displej. Jsou to proto, že to zkopírovali, snížili zářez na malý styl kapky

iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o