Toto na internetovém nástroji vám řekne, který smartphone za posledních několik let zcela zapadá do vaší velikosti ruky

, viděli jsme, jak smartphony stále rostou, ale jedna věc, která se tolik nezměnila, je velikost našich rukou . To poskytuje trochu problému těm na trhu pro nový sluchátko, nejistě, zda jejich dlaně jsou schopny pohodlně držet veškerou digitální lásku, aniž by utrpěli opakující se poškození kmenů.

Abychom pomohli usnadnit tento proces, sestavil The Wall Street Journal úhledný, webový interaktivní test, stejně jako do konce, měli byste mít hrubý koncept, jakou velikost smartphonu můžete zvládnout držet bez požadavku na extrémní protahování.

Jakmile máte čtvrtinu stejně jako vaše obrazovka a zjistíte, že odpovídá velikosti té na webu WSJ (to je pro funkci kalibrace), je skvělé jít, stejně jako po provedení a Bit měření konkrétních prvků vaší ruky získáte své výsledky.

Naštěstí jste poskytováni pouze postavy na ballpark o tom, jakou velikost obrazovky vaše ruka může, dobře .. zvládnuto, takže ať už jste malý, dětský číslic nebo rozpětí basketbalového profesionála, mělo by být stále spousta gadgetů trh, který vyhovuje vašim potřebám.

První klasifikací je držák sub-4,5 palce, včetně gadgetů, jako je Apple iPhone 5s a Nokia Lumia 1020, pro ty, kteří mají omezený dosah palce. Pro ty, kteří mají poněkud větší ruce, jsou další podaří ty gadgety „středních obrazovek“ mezi 4,5 a 5,5 palce, které zahrnují podobné jako Google Nexus 5, Moto X, a samozřejmě také zcela novou Samsung Galaxy S5.

Nakonec pro ty, kteří mají ruce podobné lopata, test naznačuje, že jako Samsung Galaxy Note 3, Nokia’s Mahussive Lumia 1520 nebo LG G Flex, z nichž to vše překonává prahovou hodnotu 5,5 palce.

I když je tento test nesmírně užitečný, měl by být s největší pravděpodobností použit pouze jako pokyn, což vám umožní identifikovat přibližně to, co vaše ruce jsou schopny držet. Koneckonců, jedinou skutečnou metodou, jak zjistit, zda je pro vás nejlepší gadget, je jít do maloobchodního obchodu a vyzkoušet demo verzi, stejně jako bychom motivovali jakýkoli typ potenciálního nákupu chytrých telefonů, stejně Udělejte to před rozloučením s velkým množstvím peněz.

Přesto, pokud chcete poskytnout test výbuch, zkontrolujte níže uvedený zdrojový odkaz!

(Zdroj: WSJ)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Graf: Přesně, kolik z povrchu vašeho smartphonu je převzetí jeho obrazovky?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

ALE myslet na (World Wide) uživatelé!

Historie je plná příběhů o technologii, která dává smysl designéra, ale není opravdu odpovídaly potřebám uživatelů. Vezměte koláčů. V roce 1929 muž jménem Duff si uvědomil, že by mohl těžit

iPhone 5C prosazoval mocnou Galaxy S5 v květnu

vlajkovou lodi Samsung pro rok 2014, Galaxy S5, spuštěn v plameni slávy zpět v dubnu, se spoustou rychlých nalít chválu na úžasné vačce a zobrazení funkcí. Ale zatímco údaje o

Nástroje a talent pro zvyk-vyrobené platinové šperky

Diamantový zásnubní prsten je pravděpodobně nejobvyklejší ze všech šperků. Je to umělecká díla, že i ty nejčastější muži a ženy oceňují, a je to stvoření vyžaduje dovednosti, které jdou zpět