Stáhněte si Hisense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Android je známý pro nesmírnou schopnost přizpůsobit se a to je pravděpodobně největší důvod jeho popularity. Pokud máte zakořeněný telefon nebo tablet Android, můžete se zbavit předinstalovaných skladeb, nainstalovat vlastní mody a ROM a upravit nastavení systému tak, aby z něj co nejlépe využily. Eben, pokud nechcete svůj telefon zakořenit, existuje řada možností přizpůsobení vašeho zařízení.

V obchodě Google Play najdete stovky domácích odpalovacích zařízení třetích stran, ikonových balíčků, hodin a počasí a poskytne vám telefon zvláštní vzhled. Museli jste vidět lidi, kteří sdílejí screenshoty z domova a zamknou obrazovku svých zařízení vlastním vzhledem. Kromě aplikací a widgetů jsou tapety pravděpodobně nejoblíbenější věci, které používáme k ozdobení nebo zařízení. Tapety se snadno získají a používají.

Ve společnosti DroidViews sdílíme tapety na zásoby ze zařízení Android občas. A dnes se chystáme sdílet oficiální tapety z 2 telefonů, jmenovitě Hisense Infinity K8 a Hisense Mira 2.

Trh smartphonů je naplněn zařízeními od různých čínských značek. Hisense je populární čínský výrobce smartphonů a elektronická značka, která se specializuje na vytváření rozpočtových telefonů se špičkovými specifikacemi.

Hisense Mira 2 je telefon s HD displejem. Telefon je dodáván s 10 tapety HD. Společné rozlišení tapet je 1440 x 1280 pixelů. Jak můžete vidět na výše uvedeném obrázku výše, všechny tapety vypadají krásně.

HISENSE INFINITY K8 Stock Tapety
Na druhé straně je Hisense Infinity K8 vlajkovým telefonem výrobce s 5,5palcovým displejem Full HD. K8 je dodáván s nejméně 18 tapety na plné HD s rozlišením 2160 x 1920 pixelů.

Stáhněte si hasense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Hisense-mira-2-stock-wallpapars.zip | Zrcadlo

HiSense-K8-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlo

Více stahování:

Tapety na zásoby Asus Zenfone 3

Tapety a vyzváněcí kabely Google Pixel

Huawei Honor 5x Tapety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Raspberry PI jako Spotify Server s MPD Control

Raspberry PI byl velmi populární jako streaming hudební přehrávač. Jistě, jediným možností zvuku na tabuli je analogový stereofonní konektor, ale můžete použít audio zařízení USB ke zlepšení, pokud chcete. [WOUTER

Zdroj jádra vydán před „celosvětovým spuštěním gadgetů“, dodržování GPL?

Jako Sony Mobile, čas i opět, prokázala svou konzistentní podporu pro komunitu Underground-Developers Community, mnoho bylo skeptické, jak dlouho to bude udržovat stejně. Zatímco OEM po celém světě postupují při

Robot Barman mixuje průměrný nápoj

zpět v roce 2002, [Dave] narazil na vyřazenou pumovou robotickou ramen a rychle nastavil své památky na otočení na barman, aby sloužil nápoji na jeho večírcích. Bohužel, paže nebyla daleko