Stáhněte si Hisense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Android je známý pro nesmírnou schopnost přizpůsobit se a to je pravděpodobně největší důvod jeho popularity. Pokud máte zakořeněný telefon nebo tablet Android, můžete se zbavit předinstalovaných skladeb, nainstalovat vlastní mody a ROM a upravit nastavení systému tak, aby z něj co nejlépe využily. Eben, pokud nechcete svůj telefon zakořenit, existuje řada možností přizpůsobení vašeho zařízení.

V obchodě Google Play najdete stovky domácích odpalovacích zařízení třetích stran, ikonových balíčků, hodin a počasí a poskytne vám telefon zvláštní vzhled. Museli jste vidět lidi, kteří sdílejí screenshoty z domova a zamknou obrazovku svých zařízení vlastním vzhledem. Kromě aplikací a widgetů jsou tapety pravděpodobně nejoblíbenější věci, které používáme k ozdobení nebo zařízení. Tapety se snadno získají a používají.

Ve společnosti DroidViews sdílíme tapety na zásoby ze zařízení Android občas. A dnes se chystáme sdílet oficiální tapety z 2 telefonů, jmenovitě Hisense Infinity K8 a Hisense Mira 2.

Trh smartphonů je naplněn zařízeními od různých čínských značek. Hisense je populární čínský výrobce smartphonů a elektronická značka, která se specializuje na vytváření rozpočtových telefonů se špičkovými specifikacemi.

Hisense Mira 2 je telefon s HD displejem. Telefon je dodáván s 10 tapety HD. Společné rozlišení tapet je 1440 x 1280 pixelů. Jak můžete vidět na výše uvedeném obrázku výše, všechny tapety vypadají krásně.

HISENSE INFINITY K8 Stock Tapety
Na druhé straně je Hisense Infinity K8 vlajkovým telefonem výrobce s 5,5palcovým displejem Full HD. K8 je dodáván s nejméně 18 tapety na plné HD s rozlišením 2160 x 1920 pixelů.

Stáhněte si hasense Mira 2 a Hisense Infinity K8 Stock Tapety

Hisense-mira-2-stock-wallpapars.zip | Zrcadlo

HiSense-K8-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlo

Více stahování:

Tapety na zásoby Asus Zenfone 3

Tapety a vyzváněcí kabely Google Pixel

Huawei Honor 5x Tapety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Android 12 vypadá, že si půjčí oznámení o přístupu k schránce iPhone

, když Google oznámil Android 12, který bude vydán koncem tohoto roku, věděli jsme, že přidá novou funkci ochrany osobních údajů vypůjčenou od Apple iOS 9. Nyní podle K novému

Stiphy Widgets umístí Post-it poznámky na vaší domovské obrazovce iOS 14

, když Apple oznámil, že iOS 14 a iPados 14 obnoví svět widgetů na iPhone a iPad, všichni jsme si toho všimli. Zejména na iPhone je příchod widgetů na domovskou

Stáhněte si tapety Stock Stock Vivo X30 Pro (Full HD+)

Vivo X30 Pro je zde s působivými specifikacemi. Stejně jako v, Vivo vybavil X30 Pro pomocí čipové sady Exynos 980 a kamerou Periscope. Hlavním vrcholem pořadu je, že SOC samo