IOS 8.2 útěk z vězení: Tým Taig hovoří o pokroku

s uživateli iOS 8.2, které vroucně čekají na útěk z vězení, očekávalo se, že Taig odhalí svůj nástroj pro útěk z vězení tento pátek na summitu pro mobilní bezpečnost a zabezpečení, ale to se netýkalo ‘ se stalo. Taig učinil oznámení o svém současném pokroku po nějakém krátkém tichu, takže na to přejděte přes skok.

Podle Taiga jsou všechny zvěsti o týmu, který již vydal nástroj pro útěk z vězení iOS 8.2, nepravdivý, protože tým jej ještě musí uvolnit. “V současné době však zvěsti o týmu Taig Jailbreak již vydali nástroj pro útěk z vězení iOS 8.2, který se šířil na internetu.” Jakékoli informace mimo oficiální zpravodajský kanál týmu Taig Jailbreak TEAM by neměly být důvěryhodné, “říká tým Taig Jailbreak.

V aktualizacích iOS 8.1.3 a 8.2 se objevily spekulace o tom, jak se Apple propojí exploity, což ztěžovala tato vydání docela obtížná pomocí stávajících zranitelnosti, které Taig používal až do iOS 8.1.2. I když do těchto aktualizací byly patrné oprava chyb, Apple se zaznamenal, aby veřejně zmínil, že napravoval vykořisťování v iOS 8.1.3 a 8.2 potřebné od Pangu8, Taig a PP Jailbreaks, aby pracoval na své magii. Mnohem více, MAC výrobce šel o krok napřed a dokonce napravil některé zranitelnosti objevené I0N1C – aka Stefan Esser.

Vývojáři útěku z vězení existovali spousta varování, aby se vyhnuli aktualizaci svých mobilních zařízení Apple na iOS 8.1.3 nebo 8.2, pokud byl útěk z vězení prioritou, ale jsme si jisti, že existuje spousta uživatelů, kteří dohná nejnovější aktualizace, kteří si přejí útěk z vězení, aby bylo možné zaúčtovou službu Proložte si teď okamžik. V návaznosti na MSS 2015 v Pekingu tento pátek tým Taig neposlal jediný tweet, který by se snažil vyhnout se nepřetržitým žádostem o útěk z vězení, a říkalo se, že tým oznámí nástroj na místě konání.

Tým TAIG však nyní porušil své ticho a vydal prohlášení s nápisem: „Účelem tohoto summitu bylo vytvořit platformu pro vývojáře světového špičkového útěku, která má otevřenou komunikaci, a poté se v budoucnu připravit na lepší útěk z vězení. “ Tým ještě více dodal: „Vývoj a uvolnění nástroje pro útěk z vězení byl omezen na několik faktorů, ale to, co tým Taig Jailbreak chtěl, je uvolnit útěk z vězení iOS 8.2 co nejdříve.“

Úplný příspěvek od Taig zní takto:

Vzhledem k tomu, že práce v současné době probíhá týmem vězení Taig a iOS 8.3 očekává, že se příští měsíc před zahájením Apple View vydá, lze říci, že nyní nebudeme mít nové vydání vězení až do iOS 8.3 nejdříve.

Doufáme, že v nadcházejících týdnech uslyšíme mnohem více, takže zůstaňte naladěni.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 8.1.3 a iOS 8.2 Aktualizace stavu

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Cannonball Forma dělá dandy integrující kouli pro laserové měření

Je to věk-stará hádanka: Pokud máte nejlepší sféru s dokonale reflexní vnitřní povrch, se rozsvítí okolo dovnitř navždy? Odpověď je docela zjevná, když si myslíte, že přes, ale to neznamená,

Udělejte plazmovou řezačku

pro ty nešťastné málo z vás, kteří už nemají plazmovou řezačku sedí kolem, [Jandgse812] je tady, aby pomohl. Přistoupí vás prostřednictvím procesu budování vlastního plazmového řezačku od nuly. Přidání seznamu