IOS 8.2 útěk z vězení: Tým Taig hovoří o pokroku

s uživateli iOS 8.2, které vroucně čekají na útěk z vězení, očekávalo se, že Taig odhalí svůj nástroj pro útěk z vězení tento pátek na summitu pro mobilní bezpečnost a zabezpečení, ale to se netýkalo ‘ se stalo. Taig učinil oznámení o svém současném pokroku po nějakém krátkém tichu, takže na to přejděte přes skok.

Podle Taiga jsou všechny zvěsti o týmu, který již vydal nástroj pro útěk z vězení iOS 8.2, nepravdivý, protože tým jej ještě musí uvolnit. “V současné době však zvěsti o týmu Taig Jailbreak již vydali nástroj pro útěk z vězení iOS 8.2, který se šířil na internetu.” Jakékoli informace mimo oficiální zpravodajský kanál týmu Taig Jailbreak TEAM by neměly být důvěryhodné, “říká tým Taig Jailbreak.

V aktualizacích iOS 8.1.3 a 8.2 se objevily spekulace o tom, jak se Apple propojí exploity, což ztěžovala tato vydání docela obtížná pomocí stávajících zranitelnosti, které Taig používal až do iOS 8.1.2. I když do těchto aktualizací byly patrné oprava chyb, Apple se zaznamenal, aby veřejně zmínil, že napravoval vykořisťování v iOS 8.1.3 a 8.2 potřebné od Pangu8, Taig a PP Jailbreaks, aby pracoval na své magii. Mnohem více, MAC výrobce šel o krok napřed a dokonce napravil některé zranitelnosti objevené I0N1C – aka Stefan Esser.

Vývojáři útěku z vězení existovali spousta varování, aby se vyhnuli aktualizaci svých mobilních zařízení Apple na iOS 8.1.3 nebo 8.2, pokud byl útěk z vězení prioritou, ale jsme si jisti, že existuje spousta uživatelů, kteří dohná nejnovější aktualizace, kteří si přejí útěk z vězení, aby bylo možné zaúčtovou službu Proložte si teď okamžik. V návaznosti na MSS 2015 v Pekingu tento pátek tým Taig neposlal jediný tweet, který by se snažil vyhnout se nepřetržitým žádostem o útěk z vězení, a říkalo se, že tým oznámí nástroj na místě konání.

Tým TAIG však nyní porušil své ticho a vydal prohlášení s nápisem: „Účelem tohoto summitu bylo vytvořit platformu pro vývojáře světového špičkového útěku, která má otevřenou komunikaci, a poté se v budoucnu připravit na lepší útěk z vězení. “ Tým ještě více dodal: „Vývoj a uvolnění nástroje pro útěk z vězení byl omezen na několik faktorů, ale to, co tým Taig Jailbreak chtěl, je uvolnit útěk z vězení iOS 8.2 co nejdříve.“

Úplný příspěvek od Taig zní takto:

Vzhledem k tomu, že práce v současné době probíhá týmem vězení Taig a iOS 8.3 očekává, že se příští měsíc před zahájením Apple View vydá, lze říci, že nyní nebudeme mít nové vydání vězení až do iOS 8.3 nejdříve.

Doufáme, že v nadcházejících týdnech uslyšíme mnohem více, takže zůstaňte naladěni.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 8.1.3 a iOS 8.2 Aktualizace stavu

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amazon Prime Day 2018, který začíná od 16. července, zde jsou podrobnosti

Získejte tyto karty kreditních zpráv připravené lidi, protože Amazon dnes oznámil, že jeho každoroční hlavní den 2018 se bude konat 16. července. Letošní Prime Day se připraví na běh od

Apple přesunout Mac Small Production na US Shores, podle zprávy

Apple vždy sídlí v USA a zaměstnává obrovskou škálu inženýrů a podpůrných pracovníků v Cupertinu nebo v okolí Texasu. Od roku 2004 však ovocný podnik nevytvořil jediný gadget ve své

Jak root Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3110 na Android 4.0.3 ICS

, zatímco některá zařízení Android jsou zakořeněna relativně rychle těmi, kteří jsou v komunitě Modding and Development, některé chytré telefony a tablety mohou brát to, co vypadá jako jako jako