Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA!

Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává novou aktualizaci OTA. Proto jsme všichni nadšeni, abychom získali aktualizaci co nejdříve. Pak však skutečná aktualizace trvá mnoho dní nebo dokonce týdnů, než se dostane do našeho zařízení. Totéž platí u většiny OEM po celém světě. OEM mají tendenci uvolňovat aktualizace OTA v inscenovaných zavádění, takže aktualizace OTA jsou obvykle zpožděny.

Až dosud byla zařízení OnePlus výjimkou, protože měla úžasný nástroj známý jako Oxygen Updater. Jedná se o aplikaci pro zařízení OnePlus a podporuje každé nové zařízení OnePlus. Oxygen Updater je v zásadě aplikace, která se používá k načítání nejnovějších aktualizací ze serverů OnePlus dříve.

Pokud tedy uživatelé OnePlus vědí, že jejich zařízení získává novou aktualizaci, zamíří k Updateru Oxygen. Uvnitř aplikace již mají aktualizaci, kterou si pak mohou stáhnout a načíst na svém zařízení. Díky tomu byl tento proces tak rychle, že nemusí čekat na aktualizaci OTA a získat nejnovější aktualizaci ve stejný den.

Pokud jste majitelem zařízení OnePlus zařízení OnePlus, a často používáte aktualizaci kyslíku a často používáte pro vás některé špatné zprávy. Špatnou zprávou je, že aktualizater kyslíku již není schopen načíst nejnovější aktualizace OTA ze serverů OnePlus. To znamená, že již nemůžete získat aktualizace pro vaše zařízení OnePlus. Spíše budete muset počkat, až OnePlus pošle aktualizaci představeným způsobem.

Proč není Oxygen Updater schopen načíst aktualizace ze serverů OnePlus?

Podle vývojářů Updateru kyslíku OnePlus změnil něco na straně serveru. To znamená, že aplikace se pokouší načíst aktualizace ze serverů OnePlus. Ale jakmile byly změny na straně serveru, volání z Adplatte Oxygen Apdater nedosahuje serverů OnePlus. A proto není aktualizace schopna být načtena.

Je také zřejmé, že aktualizace OTA každého zařízení OnePlus pocházejí z jednoho serveru OnePlus. Proto již nebudete moci načíst aktualizace pro žádnou ze zařízení OnePlus od Oxygen Updater.

Může Oxygen Updater načíst aktualizace ze serverů OnePlus znovu?

Na tuto otázku nemáme správnou odpověď. I když se zdá být velmi nepravděpodobné, že problém lze vyřešit, pokud a dokud OnePlus nevrátí změny ze strany serveru.

Prohlášení od vývojářů kyslíku Updater
Vývojáři také uvedli, že „bojíme se, že k tomu není žádná oprava, takže neexistuje ETA pro opravu“. Toto prohlášení vývojářů Apdatertata Oxygen, AnonymousWP a Arjan, dává jen málo naděje, že se Oxygen Updater vrátí. Budeme však hledat jakýkoli vývoj, pokud jde o aktualizaci kyslíku, když k tomu dojde. Pokud bude problém vyřešen, budeme o tom také první.

Číst dál:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

1 metr POV

Zde je pro vás další projekt POV. Je to docela velké, v průměru 1 metru, ne tak velký jako hloupě podstatné. To je zajímavé o tomto zobrazení je, že má

PlayStation 2 Controller ADC

[Paul Skinner] poslal fascinující práci, na kterém pracuje. Cílem je využít biofeedback (tepová frekvence, teplota kůže) pro řízení hluku. Controller PlayStation nabízí několik analogových vstupů, takže Paul se rozhodl přizpůsobit

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci