Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA!

Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává novou aktualizaci OTA. Proto jsme všichni nadšeni, abychom získali aktualizaci co nejdříve. Pak však skutečná aktualizace trvá mnoho dní nebo dokonce týdnů, než se dostane do našeho zařízení. Totéž platí u většiny OEM po celém světě. OEM mají tendenci uvolňovat aktualizace OTA v inscenovaných zavádění, takže aktualizace OTA jsou obvykle zpožděny.

Až dosud byla zařízení OnePlus výjimkou, protože měla úžasný nástroj známý jako Oxygen Updater. Jedná se o aplikaci pro zařízení OnePlus a podporuje každé nové zařízení OnePlus. Oxygen Updater je v zásadě aplikace, která se používá k načítání nejnovějších aktualizací ze serverů OnePlus dříve.

Pokud tedy uživatelé OnePlus vědí, že jejich zařízení získává novou aktualizaci, zamíří k Updateru Oxygen. Uvnitř aplikace již mají aktualizaci, kterou si pak mohou stáhnout a načíst na svém zařízení. Díky tomu byl tento proces tak rychle, že nemusí čekat na aktualizaci OTA a získat nejnovější aktualizaci ve stejný den.

Pokud jste majitelem zařízení OnePlus zařízení OnePlus, a často používáte aktualizaci kyslíku a často používáte pro vás některé špatné zprávy. Špatnou zprávou je, že aktualizater kyslíku již není schopen načíst nejnovější aktualizace OTA ze serverů OnePlus. To znamená, že již nemůžete získat aktualizace pro vaše zařízení OnePlus. Spíše budete muset počkat, až OnePlus pošle aktualizaci představeným způsobem.

Proč není Oxygen Updater schopen načíst aktualizace ze serverů OnePlus?

Podle vývojářů Updateru kyslíku OnePlus změnil něco na straně serveru. To znamená, že aplikace se pokouší načíst aktualizace ze serverů OnePlus. Ale jakmile byly změny na straně serveru, volání z Adplatte Oxygen Apdater nedosahuje serverů OnePlus. A proto není aktualizace schopna být načtena.

Je také zřejmé, že aktualizace OTA každého zařízení OnePlus pocházejí z jednoho serveru OnePlus. Proto již nebudete moci načíst aktualizace pro žádnou ze zařízení OnePlus od Oxygen Updater.

Může Oxygen Updater načíst aktualizace ze serverů OnePlus znovu?

Na tuto otázku nemáme správnou odpověď. I když se zdá být velmi nepravděpodobné, že problém lze vyřešit, pokud a dokud OnePlus nevrátí změny ze strany serveru.

Prohlášení od vývojářů kyslíku Updater
Vývojáři také uvedli, že „bojíme se, že k tomu není žádná oprava, takže neexistuje ETA pro opravu“. Toto prohlášení vývojářů Apdatertata Oxygen, AnonymousWP a Arjan, dává jen málo naděje, že se Oxygen Updater vrátí. Budeme však hledat jakýkoli vývoj, pokud jde o aktualizaci kyslíku, když k tomu dojde. Pokud bude problém vyřešen, budeme o tom také první.

Číst dál:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple Products 2018: Zpráva vrhá světlo na gadgety, u nichž by se očekávalo, že se společnost zahájí nový rok společnosti

, není trik, že většina produktových řad Apple získává roční obnovení, bez ohledu na Mac Mini a samozřejmě Mac Pro. Zatímco Apple má tendenci zůstat s relativně tuhými časovými osy

Apple oprávnění nahrávání videa na iPhone 3G a také 2G

to bylo pouze iPhone 3GS, které umožnilo nahrávání videa a úpravy spolu se sdílením vašich videí se svými dobrými přáteli i rodinou. IPhone 3G a 2G by takové věci mohly

5 nejlepších OnePlus 7 Pro COBRED ROM

OnePlus 7 Pro je venku jen několik měsíců, ale pro zařízení již existuje spousta ROM na míru. To není neobvyklé za předpokladu, že popularita gadgetu kvůli různým faktorům. Již jsme