Internet-umožňující lampu s Raspberry PI

[Jack] odeslaný v jeho zápisu pro web, který umožňuje lampu domu. Zatímco určitě budeme mít nějaké komentáře s uvedením, že je to stejně jednoduché, to dělá vynikající úkol lámání věcí na základy. Pro ty, kteří nejsou přesvědčeni v jejich elektronických dovednostech, je to snadné hack do komerčních zařízení, které velmi rozšiřuje schopnosti. [Jack] Začal s nízkonákladovým bezdrátovým výstupním regulátorem. Otevřením dálkového ovladače a zapojení každého přepínače na tranzistor 2N222A, můžete extrémně snadno spravovat vzdálené vzdálené od GPIO pinů na malinovém PI. V případě [Jacka] prořídil webovou stránku využívající baňku, která umožňuje rychlé ovládání / vypnutí.

Tato technika může být samozřejmě využívána v libovolném počtu instancí, kde máte bezdrátový regulátor, z málo lampy do garážových dveří. Za předpokladu, že je to jednoduchost, každý může to udělat s i základními dovednostmi. Pokud jste začátečník, který byl svědění dělat nějakou automatizaci domu, dodržovat [Jack’s] writeup a zkontrolovat produkt z vašeho seznamu TODO!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Servo plotter nepotřebuje nic exotického

, i když rozsáhlé využití 3D tiskáren učinilo věci jako lineární ložiska jim. Nicméně, můžete získat zásuvky, stejně jako jakýkoliv typ zábavy, který vám může nabídnout některé RC Servos. Že

Ovládání MOOG Werkstatt s kapacitním touch Jankó klávesnice

[Ben Bradley], člen Freeside Atlanta, postavený kapacitní touch Jankó klávesnice pro Gruzie Tech Moog Hackathon. Jankó klávesnice jsou pokusem o přidání mnohem kompaktnější klavírní klávesnice. Existují třikrát, jako četné klíče

Zakázat náhled textových zpráv na Galaxy S7 a také Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge zahrnují celou sadu nových funkcí. Mnoho z těchto funkcí může být velmi užitečné, ale několik z nich může být také trochu nad vrcholem.