10 Nejlepší návrhy a triky Google Duo, které byste měli vyzkoušet

Google Duo je přímá a snadná aplikace pro volání videa od Google. Je to snadné použití, ale to neznamená, že byste o tom věděli všechno. Zde je několik návrhů a triků Google Duo, které vám pomohou. Naučte se, jak stáhnout historii hovorů Google Duo a přistupovat k jeho kontaktům z telefonu. Také zkontrolujeme nastavení ochrany osobních údajů Google Duo, abychom co nejlépe využili tuto neuvěřitelnou aplikaci pro volání videa.

Vždy, protože Google přišel s Hangouty, uživatelé očekávali od společnosti alternativu iMessage a FaceTime. Hangouts byla na chvíli tou aplikací, ale místo toho, aby ji integrovala do Androidu, Google ji nadále nabízel jako samostatnou aplikaci spolu s telefonem a aplikacemi SMS. Díky tomu byla Hangouts jen další aplikace Messenger na Androidu jako ostatní. Google přišel s Allo a Duo.

Návrhy a triky Google Duo

Podívejme se na všech 10 návrhů Google Duo, abychom nejlépe využili této volající aplikace z Giant Mountain View Giant.

1. Přístup k historii volání Google z aplikace telefonu z aplikace

Historie volání Google Duo z dialeru

Na rozdíl od Hangouts, Google integroval Google Duo do telefonní aplikace na Android. To znamená, že můžete provést videohovory Google Duo přímo z aplikace telefonu a vidět historii hovorů. Za tímto účelem budete muset umožnit přístupu aplikace k protokolům hovorů. Při prvním hovoru pomocí Google Duo to automaticky požádá.

Pokud jste to nějak zmeškali, můžete přejít na Nastavení> Aplikace> Duo> Oprávnění a udělit tam telefonní souhlas. Aplikace Google Duo také zobrazuje historii hovorů, ale postrádá podrobnosti, jako je čas hovoru nebo jeho trvání. Proto může být opravdu užitečné povolení historie hovorů v aplikaci telefonu.

Jste uživatelem Facebooku? Zde je několik skvělých návrhů a triků na Facebooku.

2. Stáhněte si historii hovoru Google Duo

Stáhněte si historii hovoru Google Duo

Celou historii hovorů si můžete také stáhnout z dua Google. K tomu přejděte na pomoc a zpětnou vazbu z tlačítka nabídky tří bodů. V sekci nápovědy a zpětné vazby znovu klepněte na tlačítko nabídky a vyberte historii exportu. Když to uděláte, uvidíte nabídku Sdílet Android, odkud ji můžete sdílet s některým z vašich kontaktů, ušetřit pro jízdu nebo zkopírovat do schránky. Historie kontaktu je v podstatě pouze textové informace o všech hovorech, které jste uskutečnili.

3. Udělejte Google Duo volání z aplikace telefonu

Uskutečníte Google Duo volání z telefonní aplikace
Jakmile povolíte Google Duo integrovat se do aplikace telefonu, můžete dokonce volat duo přímo z telefonní aplikace. Chcete -li to provést, stačí otevřít kontaktní profil z aplikace telefonu nebo kontaktů a najdete možnost, jak odtud provádět videohovory Duo.

Aplikace dělají naše chytré telefony chytřejší, ale existují některé aplikace, od kterých bychom se měli vždy držet dál. Zde je 5 typů aplikací pro Android, které byste v telefonu neměli používat.

4. Použijte obrázek v obraze

Obrázek v obraze je funkce Android zavedená s Android 8.0 Oreo. Proto, pokud jej chcete použít, budete muset mít zařízení, které běží Android Oreo nebo vyšší. Pokud tak učiníte, můžete na videohovoru více úkolů jednoduše stisknutím tlačítka Home. Když stisknete tlačítko Domů během probíhajícího videohovoru Google Duo, videozáznam osoby, se kterou mluvíte, je minimalizován jako plovoucí okno v rohu obrazovky. Toto okno lze pohybovat kolem a můžete i nadále provozovat telefon.

5. Udělejte zvukové hovory s Google Duo

Udělejte hlasové hovory s Google Duo
S tímto tipem Google Duo můžete provádět zvukové hovory. Obou aplikací obklopovalo mnoho humbuků. Když Alto spustil první, čelil nejvíce kritice, že nelibovali to, co všichni očekávali. V době, kdy se duo spustilo, už od něj všichni neměli žádná očekávání, kromě aplikace videohovoru na barebones. A to je přesně to, co bylo Duo, dokud aktualizace nepřinesla schopnost uskutečnit zvukové hovory. V aplikaci Google Duo si můžete všimnout nejlépe na kartě na kartě videa. Když na něj přepnete, není se zastaveno mnoho jiných než přední videokamery.

Na kartě Dialer, když zavoláte každému, že místo videohovoru dostanete hlasový hovor. Můžete také přejeďte dolů a zaznamenat hlasovou zprávu, abyste někoho poslali místo toho, stejně jako pro video zprávu.

Ochrana osobních údajů je něco, na čem nám všichni záleží při surfování po webu a používání aplikací na chytrých telefonech. Podívejte se na několik skvělých způsobů, jak číst zprávy na WhatsApp, Telegram a Facebook Messenger anonymně.

6. Odstraňte nedávné kontakty

Odstraňte nedávné kontakty
Aplikace Google Duo ukazuje mřížku kontaktních fotografií, které jste nedávno nazvali. Pokud však existuje kontakt, který byste v tomto seznamu nebo mřížce raději nevidí, můžete je vždy odstranit. Stačí dlouhý lip na kontaktní fotografii a vyberte Odebrat z nedávných kontaktů.

7. Zakázat náhled videa

Zakázat náhled videa

Toto je další užitečný tip Google Duo. Když dorazilo Google Duo, bylo to jako barebones pro aplikaci pro videohovory, jako byl Allo pro aplikaci pro zasílání zpráv. alenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Jak odemknout bootloader na Sony Xperia M4 Aqua

Oficiální metoda pro odemknutí bootloaderu pro Sony Xperia M4 Aqua již není k dispozici. Zde je snadný průvodce, který můžete odemknout svůj bootloader pomocí FlashTool dostupného pro zařízení Sony Android.

Udržujte oko na obloze s Rduinoscope

Máme všichni si užili vzhlédli na jasnou noční oblohu a divil se na Veličenstvo hvězd. Někteří z nás dokonce ukázali dalekohledy, zejména nebeské objekty, aby získali bližší pohled. Každý, kdo

Řekni Ahoj tomuto Cortany Hologram

Halo’s Cortana vstupuje do reálného světa s tímto internetovým spotřebičem. [Jarem Archer] vyvinul neuvěřitelný “holografický” domov pro Cortany Halo a Windows slávy. Displej není opravdu hologramem, používá věk-starý pepřův duch