PlayStation 4 Dualshock 4 Controller nyní pracuje bezdrátově s PS3

, pokud existuje jedna věc o společnosti Sony PlayStation 4, která je rozhodně mnohem lepší než jeho předchůdce, je to ovladač Dualshock 4. Dualshock třetí generace přišel poněkud velkou kritiku, stejně jako správně, stejně jako lidé v Japonsku tuto kritiku jasně zaplatili, protože naštěstí je Dualshock 4 mnohem lepší návrh, což vás znamená Možná to budete chtít využít také s vaší PlayStation 3.

Ale došlo k problému, který by se vůbec objevil, protože spuštění PS4, stejně jako to je pravda, že Dualshock 4 by fungoval s PS3, pokud by byl propojen prostřednictvím kabelu USB. I když to znamená, že není možné, že by to bylo možné, že by to bylo možné nabíjet, znamenalo to, že hráči byli připoutáni k konzoli, jako by to bylo jednou opět PlayStation. Což je, víš, špatné.

Nyní však ti, kteří chtějí využít ovladač PS4 s požadavkem PS3, nekopejí kabelovou televizi USB pokaždé, když chtějí hrát, protože konečně bude Duslshock 4 bezdrátově spolupracovat, stejně jako Dualshock 3.

No, ne spíše jako dualshock 3.

Zatímco spárování těchto dvou je jen situace, kdy se míří do podokna Bluetooth nastavení PS3, bude Dualshock 4 považován pouze za obecný ovladač, což znamená žádné rachot, stejně jako kontroly pohybu. Bummer.

Je tu ještě jedna nevýhoda. Tlačítko PS zapne pouze na kteréhokoli gadget, na který byl ovladač naposledy spárován, což bude bolest, pokud budete chtít neustále měnit mezi PS4 a PS3.

Přesto, pokud vás tyto tři věci obtěžují, nebo se vám líbí Dualshock 4 natolik, že nemůžete vydržet využití Dualshock 3 jakéhokoli typu delší, pak tato zpráva bude určitě hudbou pro vaše uši. Je to jen škoda, že se Sony ještě nedostala, aby to fungovalo správně.

Možná za ještě jeden šest měsíců. Možná nikdy.

Chcete -li získat dobrotu Dualshock 4 na svém PS3, jste si vyžadovali, aby na zařízení nainstaloval nejnovější firmware PS3. Což znamená, pokud provozujete starší verzi firmwaru, pak jste přísně z štěstí.

Aktualizace nezabírá ani tolik času, a také navrhujeme, abyste tak učinili, přece jen získáte podporu Dualshock 4. Kdo s tím může navrhnout?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

BitTorrent Remote for Android nyní nabízený ke stažení

Torrenting je jednou z hlavních metod webových jednotlivců, kteří chytí svůj digitální obsah. Zatímco většina médií nabízených na nejvyšších veřejných stránkách spadá na nesprávnou stránku právních předpisů z hlediska porušení

iOS 12.2 vám umožní nastavit vlastní prostoje pro každý den v týdnu

Apple prostoje je fantastickou funkcí pro omezení, když vy, nebo závislý může využít gadget iOS a také je součástí nových funkcí digitální pohody, které iOS 12.0 s tím přinesl v

Retrotechtacular: První laserový vysílač postavený před 50 lety

Mnohé z času jsme celovečerní fólií hokey filmové záběry v našich retrotechtakulární sérii, ale myslíme si, že tento hack je stejně úžasný před padesáti lety. [CLINT] napsal, aby nám řekli