Stahování: Tapety Samsung Galaxy S20 unikly

Samsung brzy oznámí Galaxy S20 a přestože o tom už tolik víme – a my jsme to dokonce viděli díky únikům – zájem je stále velmi vysoký. A teď můžete také způsobit, že váš telefon bude vypadat jako Galaxy S20. Alespoň můžete získat jeho tapety.

Stejně jako se stala normou s těmito věcmi, všechny tapety společnosti Samsung jsou nyní k dispozici ke stažení z internetu a znovu, jako vždy, vypadají ohromeně. Máme lidi u XDA-Developers, aby poděkovali za příchod těchto tapet před velkým odhalením 11. února.

Každý z těchto statických tapet přichází s čtvercovým rozlišením 3200 × 3200 a všechny jsou vyvinuty, aby vypadaly nejlépe na obrazovkách AMOLED ze zjevných důvodů. Tmavší možnosti jsou skvělé ve skrývání zářezů a kamer pro otvory, ale stále jsme velcí fanoušci těch mnohem barevnějších.

Existuje také několik videotapet, které se zde také potěší. Opět existují barevné a tmavší, které si můžete vzít na točení v závislosti na tom, co hledáte. Mnoho z nich si můžete stáhnout přímo zdarma od XDA přímo a opravdu byste měli. Toto jsou některé z nejlépe vypadajících tapet kolem Best, ať už plánujete vyzvednout Galaxy S20 nebo ne.

Sestava Galaxy S20 společnosti Samsung bude vyhlášena 11. února a telefony již byly propuštěny do zapomnění. Doufáme však v několik překvapení.

(Stáhnout: Tapety Samsung Galaxy S20 / S11)

(Zdroj: XDA-Developers)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 2 OTA profil, odkazy na IPSW, zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, mnohem více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Šokuje váš mozek a dělat si chytřejší

transcraniální přímou stimulaci stimulace – nebo TDC – je technika aplikování elektrod k lebce a běh malého, ale vnímatelný proud skrze ně. Není to moc proud – normálně na nákupu

Oxygen Updater si již nestáhne aktualizace OnePlus OTA

Ahoj lidi, je tu špatný a smutný nový uživatelů OnePlus, protože Oxygen Updater si již nestačí aktualizace OnePlus OTA! Všichni jsme prošli časy, kdy se dozvíme, že náš telefon získává

Manuální zaostřovací obrazovka pro digitální SLR

Most Modern Digital SLR kamery používají obrazovky Matte Focus s jejich automatickými systémy namísto obrazovek Split Circle Manual Focus Screens nalezené v non-digitálních SLR kamerách. Ačkoli ne továrně schválí, existují