Stahování: Tapety Samsung Galaxy S20 unikly

Samsung brzy oznámí Galaxy S20 a přestože o tom už tolik víme – a my jsme to dokonce viděli díky únikům – zájem je stále velmi vysoký. A teď můžete také způsobit, že váš telefon bude vypadat jako Galaxy S20. Alespoň můžete získat jeho tapety.

Stejně jako se stala normou s těmito věcmi, všechny tapety společnosti Samsung jsou nyní k dispozici ke stažení z internetu a znovu, jako vždy, vypadají ohromeně. Máme lidi u XDA-Developers, aby poděkovali za příchod těchto tapet před velkým odhalením 11. února.

Každý z těchto statických tapet přichází s čtvercovým rozlišením 3200 × 3200 a všechny jsou vyvinuty, aby vypadaly nejlépe na obrazovkách AMOLED ze zjevných důvodů. Tmavší možnosti jsou skvělé ve skrývání zářezů a kamer pro otvory, ale stále jsme velcí fanoušci těch mnohem barevnějších.

Existuje také několik videotapet, které se zde také potěší. Opět existují barevné a tmavší, které si můžete vzít na točení v závislosti na tom, co hledáte. Mnoho z nich si můžete stáhnout přímo zdarma od XDA přímo a opravdu byste měli. Toto jsou některé z nejlépe vypadajících tapet kolem Best, ať už plánujete vyzvednout Galaxy S20 nebo ne.

Sestava Galaxy S20 společnosti Samsung bude vyhlášena 11. února a telefony již byly propuštěny do zapomnění. Doufáme však v několik překvapení.

(Stáhnout: Tapety Samsung Galaxy S20 / S11)

(Zdroj: XDA-Developers)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 2 OTA profil, odkazy na IPSW, zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, mnohem více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Sestava smartphonu Apple 2015: 4palcová iPhone 6s Mini, 4,7palcová iPhone 6S, 5,5palcová iPhone 6S Plus

Apple je nastavena na zahájení 4palcové iterace iPhone 6 příští rok a bude údajně údajně nazývá se „iPhone 6s Mini“. Zařízení bude levným telefonním sluchátkem a vzhledem k přezdívce „S“

2020 iPad Pro With Magic Keyboard + Trackpad, nové kamery oznámené společností Apple: „Váš další počítač není počítač“

Stejně tak, jak se říká pozdě, Apple dnes obnovila iPad Pro několika zajímavými doplňky . Jednou z nich je podpora nového příslušenství pro magické klávesnice, které má také trackpad, i

Vězni rozvíjejí DIY počítače, stejně jako Hack vězeňská síť

Web je všude. Nejnovější anekdotální důkazy o tom je příběh vězňových vězňů, kteří rozvíjí svůj vlastní počítač, stejně jako propojil jej na internet. V roce 2015, vězni na korekční organizaci