1Password s dotykovým panelem, Touch ID podpora pro rok 2016 MacBook Pro vydané

Prominentní heslo třetích stran a osobní informace Administrace Aplikace 1Password je nastavena pro brzy vydané MacBook Pro s dotykovým lištem po návrháře AgileBits vydal aktualizaci, která přináší podporu pro nové Mac. To znamená, že 1Password bude připraven na podporu jak dotykové lišty, tak i dotykové ID, když počítače začnou přistát na stolech kupujících v nadcházejících týdnech.

1Password je již dlouho mimořádně prominentní aplikací mezi majiteli MAC, avšak ti, kteří se hrdí na využití chráněných hesel napříč iOS i Androidem, s Windows verzí aplikace je nyní také k dispozici.

Skutečná služba napříč platformami s synchronizační komponentou je 1Password důležitá pro to, jak přesně mnoho lidí jde o jejich společnost, a také není překvapením, že aplikace je již aktualizována při přípravě nového MacBook Pro, jakož i přidané funkce přináší ke stolu.

Podpora Touch ID zaručí, že jednotlivci již nemusí při nákupu přejít do prodloužených hlavních hesel, aby odemkli své 1Password Vault, což poskytuje paritu aplikací stávající mobilní verze 1Password.

Neexistuje žádný požadavek vyslovit jakýkoli typ zaklínadla, aby se magicky odemkl 1Password pomocí otisků prstů. Stačí povolit nastavení Touch ID v bezpečnostních a bezpečnostních preferencích 1Password a také budete skvělé jít.

To samo o sobě by byla vynikající aktualizace, ale s podporou dotykové lišty, která se rovněž vrhla, by se věci pro jednotlivce 1Password nemohly dostat mnohem lepší. Z GET GO, aktualizace 1Password umožní, aby byl nový dotykový lišta využíván k modifikačním trezorům, vytvoření chráněných poznámek nebo záznamů o ratingových kartách, zavádí preferované webové stránky, přihlaste se do nich a další.

Pokud mohou jiní návrháři využít dotykovou lištu ve stejných metodách, které AgileBits má, může mít Apple zasažen rukama. Nemůžeme se dočkat, až přesně uvidíme, jak to designéři využívají.

Pokud s nějakým strašlivým osudem, ještě nevlastníte 1Password, lze to mít za 64,99 $ od Mac App Store. Jdi si to.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak získat dotykový panel na jakémkoli typu starého / nepodporovaného Mac

Nejlepší cheaty Pokemon Go, vylepšení, návrhy [průvodce]

Opravte problém zamčeného účtu Snapchat po použití Phantom i Snapchat ++ vylepšení, tady je, jak

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

3 Amazing Pomodoro produktivita pro Android

, které jsou produktivní v tom, co děláte, je důležité; Nikdo nemá rád ztrátu času tím, že dělám zbytečné věci. Ale bez ohledu na to, jak jste soustředěni, dojde k

Instalace Glados ve stropě vašeho domova

Nastavte toto svítidlo ve vaší ložnici, stejně jako můžete políbit vaše noci klidného spánku sbohem. Fanoušci portální hry franchise to uznou jako menší verzi megalomaniacal umělého inteligence z hry. Tento

Ušetřete 400 $ za tento masivní 85palcový Samsung 4K Qled TV se 100% barevným objemem

Amazon nyní prodává 85palcový 4K Qled TV za extrémně nízkou cenu pouhých 1 897,99 $. Nemusíte zde zadávat žádné slevové kódy ani oříznout žádné slevové kupóny na obrazovce. Jediné, co