Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však notoricky známé soudní rozhodnutí, které Apple udělilo velkým 1 miliardu dolarů, přičemž Samsung řekl, aby zaplatil za porušení několika patentů Apple.

Nyní, s kouzlem již v potrubí, byl Apple zbaven prakticky poloviny těchto miliard dolarů poté, co soudce případu Lucy Koh zjistil, že škody byly vypočítány nesprávně porotou zahrnuté v případě. KOH vymazal několik poplatků a určil, že při nákupu bude zapotřebí nové zkoušky, aby se určila přiměřená částka potřebná k úpravě rukou.

Koh účinně setřel 598 milionů dolarů z čísla, kterou Samsung původně koupil, aby zaplatil Apple poté, co si porota vybrala, že několik gadgetů společnosti Samsung porušilo na patenty spojených s iPhone v držení Apple.

Podle KOH porota vypočítala náhradu škody na základě systému vyhrazeného pro okolnosti, kdy byl porušen patent stylu, zatímco situace v obavách se točila kolem užitkového patentu. Kromě toho by škoda měla být udělena pouze za prodej produktů poté, co společnost Apple informovala Samsung o jeho přesvědčení, že byl porušen patent. Apple tvrdí, že uspokojení 4. srpna 2010 sloužilo k uspokojení tohoto účelu, ale zdá se, že tomu tak není.

I když konečná čísla může být nižší než první myšlenka, je nezbytné si uvědomit, že rozhodnutí se zde nezměnilo: Samsung musí po porušení patentů Apple platit i na patenty Apple, stejně jako to je prostě částka peněz, která je kvůli Úpravy rukou, které nyní Koh zpochybňuje.

S tímto nejnovějším vývojem začíná být ještě jasnější, že jsme předurčeni být uprostřed Samsung vs. Apple Legal Battle až do konce dnů, nebo alespoň až do doby, než se některá z podnikání v obavách dostane znuděný.

Jedna věc je však pro konkrétní: bude to dlouhá a dlouhá doba poté, co jsme z toho všichni unavili!

(přes Theverge)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

5 nejlepších alternativních webových prohlížečů pro Android

ať už jde o PC, Mac, tablet nebo smartphone, webové prohlížeče patří jeden z nejdůležitějších programů. Za předpokladu, že působí jako magický portál mezi vámi a také hojnost informací, že

Stahování: iOS 11 Beta 3 pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Nyní si můžete stáhnout iOS 11 Beta 3 IPSW odkazy a aktualizaci OTA pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch. Zde jsou podrobnosti. Apple právě znovu zopakoval svůj závazek k

Aplikace Android Messages pro stolní počítače pro Windows, Mac, Linux vydané neoficiálně

, které lze získat přístup k vašim zprávám Android kdekoli, je typ věcí, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak lidé komunikují, stejně jako se zprávami Android Pro Web