Apple ztrácí prakticky polovinu ze své patentové ceny ve výši 1 miliardy dolarů od společnosti Samsung

s tak četnými různými legálními bitvami řvoucími mezi Samsungem a Apple, je snadné ztratit přehled o tom, která soudní situace je. Ten, který však skutečně stojí od davu, je však notoricky známé soudní rozhodnutí, které Apple udělilo velkým 1 miliardu dolarů, přičemž Samsung řekl, aby zaplatil za porušení několika patentů Apple.

Nyní, s kouzlem již v potrubí, byl Apple zbaven prakticky poloviny těchto miliard dolarů poté, co soudce případu Lucy Koh zjistil, že škody byly vypočítány nesprávně porotou zahrnuté v případě. KOH vymazal několik poplatků a určil, že při nákupu bude zapotřebí nové zkoušky, aby se určila přiměřená částka potřebná k úpravě rukou.

Koh účinně setřel 598 milionů dolarů z čísla, kterou Samsung původně koupil, aby zaplatil Apple poté, co si porota vybrala, že několik gadgetů společnosti Samsung porušilo na patenty spojených s iPhone v držení Apple.

Podle KOH porota vypočítala náhradu škody na základě systému vyhrazeného pro okolnosti, kdy byl porušen patent stylu, zatímco situace v obavách se točila kolem užitkového patentu. Kromě toho by škoda měla být udělena pouze za prodej produktů poté, co společnost Apple informovala Samsung o jeho přesvědčení, že byl porušen patent. Apple tvrdí, že uspokojení 4. srpna 2010 sloužilo k uspokojení tohoto účelu, ale zdá se, že tomu tak není.

I když konečná čísla může být nižší než první myšlenka, je nezbytné si uvědomit, že rozhodnutí se zde nezměnilo: Samsung musí po porušení patentů Apple platit i na patenty Apple, stejně jako to je prostě částka peněz, která je kvůli Úpravy rukou, které nyní Koh zpochybňuje.

S tímto nejnovějším vývojem začíná být ještě jasnější, že jsme předurčeni být uprostřed Samsung vs. Apple Legal Battle až do konce dnů, nebo alespoň až do doby, než se některá z podnikání v obavách dostane znuděný.

Jedna věc je však pro konkrétní: bude to dlouhá a dlouhá doba poté, co jsme z toho všichni unavili!

(přes Theverge)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

PlayStation 4 Dualshock 4 Controller nyní pracuje bezdrátově s PS3

, pokud existuje jedna věc o společnosti Sony PlayStation 4, která je rozhodně mnohem lepší než jeho předchůdce, je to ovladač Dualshock 4. Dualshock třetí generace přišel poněkud velkou kritiku,

Apple začne zdobit Yerba Buena bannery pro událost „Spring Forward“ [Fotografie]

Apple se očekává, že nabídne technologickému světu bližší pohled na její nadcházející smartwatch během příštího týdne „Spring Forward“ v Centru Yerba Buena pro Umění a již začalo přípravy na uvedené

100 000 iPadů nabízených první den?

Service Insider hlásí, že během prvních 6 hodin předprodeje bylo nabídnuto přibližně 91 000 iPadů. Vzhledem k tomu, že předprodeje trvaly 8 hodin, musí dnes zasáhnout 100 000 předobjednávek. Tato